Re: Zadyma w Parlamencie Ukrainy

1
Ukraińcy decydują dziś nad przedłuzeniem z Rosją umowy na stacjionowanie na jej terenie Floty Czarnomorskiej.
W siedzibie parlamentu doszło do rękoczynów, opozycja starła się z popierajacymi ratyfikację umowy... Przed gmachem zbierają się zwolennicy obu stron. Zadyma może się wydostać na ulicę...
http://dziennik.pl/swiat/article595409/ ... ajami.html
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 11:14 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Zadyma w Parlamencie Ukrainy

2
śmieszą mnie ukraińscy "pomarańczowi". mieli wszystko - prezydenta, rząd, premiera. ale musieli się pokłócić i zostali przez społeczeństwo wyautowani. a teraz mają pretensje, wiecują, chcą nowych wyborów. szkoda słów.....
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 19:48 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Zadyma w Parlamencie Ukrainy

3
Na Ukrainie nie od dziś istnieje głęboki rozdźwięk pomiędzy prorosyjską Ukrainą wschodnią, a proeuropejską Ukrainą zachodnią. Te ostatnie wydarzenia mogą dać impuls do rozłamu - oby bezkrwawego...
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 20:46 przez Jazon, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie będziesz sobą, kto nim będzie?

Re: Zadyma w Parlamencie Ukrainy

4
fiodor pisze:śmieszą mnie ukraińscy "pomarańczowi". mieli wszystko - prezydenta, rząd, premiera. ale musieli się pokłócić i zostali przez społeczeństwo wyautowani. a teraz mają pretensje, wiecują, chcą nowych wyborów. szkoda słów.....
To efekt tworzenia podziałów na my i oni... co ci to przypomina?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 22:09 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Zadyma w Parlamencie Ukrainy

5
Jatagan pisze:
fiodor pisze:śmieszą mnie ukraińscy "pomarańczowi". mieli wszystko - prezydenta, rząd, premiera. ale musieli się pokłócić i zostali przez społeczeństwo wyautowani. a teraz mają pretensje, wiecują, chcą nowych wyborów. szkoda słów.....
To efekt tworzenia podziałów na my i oni... co ci to przypomina?
A kto w Polsce tworzy podziały? O zmarłych nie wypada mówić źle, ale o ich rodzinie, np. o bracie?
Wesołe jest życie staruszka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron