Re: Wojna z Terroryzmem

31
fiodor pisze:
egoista99 pisze:Jesli wiesz co piszesz ..to moze włacz myslenie...
bo nie kazdy kto jest ekstremista jest równoczesnie terrorysta...A zamykanie dyskusji zastrzeleniem adwersarza..bardziej nalezy do repertuaru terrorystów niz tych co mówią o demokracji...
Rozumiem ze tez chciałbys "tak" załatwić problem np Cohn Bendit czy Joschki Fischera albo Michnika..
( abys nie musiał szukac to pierwszy był przywódca rewolty we Francji i został wydalony z niej drugi był oskarzany o pomoc terrorystom z RAF .Pierwszy został parlamenarzysta w Parlamencie Europejskim drugi był Ministrem Spraw Zagranicznych )
PS Taki sposób "dyskusji" nalezy do ulubinych sposobów kazdego rezimu....dlatego tak czesto tych co władaja słowem zabija sie...
to, ze zaczynasz być chamski to mnie nie dziwi. rozumiem cię bo nie dajesz rady w dyskusji więc próbujesz wprowadzić mnie ns swój poziom. a tam pewno jesteś mistrzem. spoko. nie zobaczysz mnie w swoim bagienku. ale dziwi mnie (a może i nie), że zaczynasz "myśleć" za mnie. wiesz co chciałbym itp. to powoli zaczyna mnie irytować bo jeśli ak chcesz rozmawiać to ok. egoisto - ty zapewne w swoijej nienawiści wysadziłbyś się w kawiarni pełnej dzieci, żeby tylko zniszczyć wszystkich myślących inaczej. fajnie? bo dla mnie wprowadzasz bezsensowny poziom dyskusji. jedyne tłumaczenie - bezsilność.
O.K jesli uraziło cie to stwierdzenie o mysleniu ..to sorrki..Ale moze zwrócisz uwage ze szejkowi Jassinowi odmówiłeś
PODSTAWOWEJ WOLNOSCI CZŁOWIEKA : WOLNOSCI SŁOWA
Czyzby to była tylko wolnośc zarezerwowana dla białego człowieka..?? A reszta moze sobie powiesic ja w WC ???
Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 18:57 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

32
egoista99 pisze:
fiodor pisze:
egoista99 pisze:Jesli wiesz co piszesz ..to moze włacz myslenie...
bo nie kazdy kto jest ekstremista jest równoczesnie terrorysta...A zamykanie dyskusji zastrzeleniem adwersarza..bardziej nalezy do repertuaru terrorystów niz tych co mówią o demokracji...
Rozumiem ze tez chciałbys "tak" załatwić problem np Cohn Bendit czy Joschki Fischera albo Michnika..
( abys nie musiał szukac to pierwszy był przywódca rewolty we Francji i został wydalony z niej drugi był oskarzany o pomoc terrorystom z RAF .Pierwszy został parlamenarzysta w Parlamencie Europejskim drugi był Ministrem Spraw Zagranicznych )
PS Taki sposób "dyskusji" nalezy do ulubinych sposobów kazdego rezimu....dlatego tak czesto tych co władaja słowem zabija sie...
to, ze zaczynasz być chamski to mnie nie dziwi. rozumiem cię bo nie dajesz rady w dyskusji więc próbujesz wprowadzić mnie ns swój poziom. a tam pewno jesteś mistrzem. spoko. nie zobaczysz mnie w swoim bagienku. ale dziwi mnie (a może i nie), że zaczynasz "myśleć" za mnie. wiesz co chciałbym itp. to powoli zaczyna mnie irytować bo jeśli ak chcesz rozmawiać to ok. egoisto - ty zapewne w swoijej nienawiści wysadziłbyś się w kawiarni pełnej dzieci, żeby tylko zniszczyć wszystkich myślących inaczej. fajnie? bo dla mnie wprowadzasz bezsensowny poziom dyskusji. jedyne tłumaczenie - bezsilność.
O.K jesli uraziło cie to stwierdzenie o mysleniu ..to sorrki..Ale moze zwrócisz uwage ze szejkowi Jassinowi odmówiłeś
PODSTAWOWEJ WOLNOSCI CZŁOWIEKA : WOLNOSCI SŁOWA
Czyzby to była tylko wolnośc zarezerwowana dla białego człowieka..?? A reszta moze sobie powiesic ja w WC ???
każda wolność słowa ma pewne granice. i moja i twoja. jeśli zacznę nawoływać do spalenia ci domu i wymordowania rodziny pewno zapomnisz o "wolności" słowa.
ps - mnie nie urazisz. wiesz kiedy przeciwnik używa niedozwolonych chwytów? jak dozwolonymi nie potrafi wygrać.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 19:16 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

33
Hmm...tylko nie bierzesz pod uwage ,ze najpierw najechałes na jego dom ,okupujesz jego ziemie i strzelasz do jego ludzi...
ALE OCZYWISCIE masz racje za pewne wypowiedzi powinno sie aresztowa,osadzic i skazać...a strzela sie bez sądu i orzeczenia winy...TAK JAK W PRZYPADKU SZEJKA JASSINA !!! Jesli był winny nalezało go osadzic i skazac...a tak został świetym...i za jego śmierc chca zemsty...
Zastanów sie niby czemu NAM wolno strzelac do nich ..a im nie wolno strzelac do nas..??? Tam dalej obowiazuje prawo vendetty...i mezczyzna dalej jest pozbawiony honoru jesli jej nie dopełni..A to MY pierwsi otworzylismuy ogień...
PS Czemu w UK,RFN,USA aresztuje sie tych ludzi a w innych strzela do nich..???
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 8:50 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

34
egoista99 pisze:Hmm...tylko nie bierzesz pod uwage ,ze najpierw najechałes na jego dom ,okupujesz jego ziemie i strzelasz do jego ludzi...
ALE OCZYWISCIE masz racje za pewne wypowiedzi powinno sie aresztowa,osadzic i skazać...a strzela sie bez sądu i orzeczenia winy...TAK JAK W PRZYPADKU SZEJKA JASSINA !!! Jesli był winny nalezało go osadzic i skazac...a tak został świetym...i za jego śmierc chca zemsty...
Zastanów sie niby czemu NAM wolno strzelac do nich ..a im nie wolno strzelac do nas..??? Tam dalej obowiazuje prawo vendetty...i mezczyzna dalej jest pozbawiony honoru jesli jej nie dopełni..A to MY pierwsi otworzylismuy ogień...
PS Czemu w UK,RFN,USA aresztuje sie tych ludzi a w innych strzela do nich..???
no to zgaduj zgadula - co było pierwsze? atak na wtc czy atak na afganistan?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 9:32 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

35
Przypuśćmy że masz rację. Lubisz widzę przykłady... O.K.
Przypuśćmy że przez kilka lat mam kaprycho i jest to w moim interesie (w danym momencie) i finansuję część twoich potrzeb. Po kilku latach interes w którym działałem przestaje być tak istotny i zakręcam kranik z forsą. Jesteś wsciekły, zbierasz wujków, kuzynów, kolesi i ktorejś nocy podpalasz mi mieszkanie. W odwecie stukam kilku "twoich"... teraz ty podnosisz raban że zabijam "niewinnych", następnym razem wrzucasz mi mołotowa do auta w którym siedzą moje dzieci i kiedy samochód się pali ty płaczesz i krzyczysz tak żeby słyszeli cię sąsiedzi że nie chciałeś ale ON wczoraj ubił stryjka Wieśka.
Wiesz czego to dowodzi? Że obaj mamy źle w głowach, ja że dałem się wciągnąć w głupią grę a ty że myślałeś że będę cie finansował do końca życia i tańczył do twojej muzyki....
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 9:32 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Wojna z Terroryzmem

36
http://www.sfora.pl/Al-Kaida-przemowila ... sku-a12047
pod zastanowienie czy problem naprawdę nas nie dotyczy... może nie jesteśmy jeszcze celem ale ...

i kolejne "pokojowe" wezwanie Al-Kaidy
http://www.sfora.pl/Al-Kaida-wzywa-amer ... cie-a17842

[youtube][/youtube]

Na to jest usprawiedliwienie?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 15:35 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Wojna z Terroryzmem

37
dodam do tego, ze jak grałeś ze mną i ja cię wykiwałem to podłuż bombę pod mój samochód a nie pod samochód mojej żony i dzieci. nie obcinaj głów bogu ducha winnych ludzi. walcz jak mężczyzna z mężczyzną a nie z cywilami. terroryści to tchórze. ich bronią jest strach. i taką samą bronią powinno się ich niszczyć.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 16:53 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

38
w iraku w ramach uniemożliwienia mieszkańcom wyborów zginęło dzisiaj 38 osób a 100 zostało rannych. są to jedynie cywilne ofiary. czy to też element walki o "wyzwolenie" - atakowanie własnych obywateli?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 18:31 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

39
fiodor pisze:
Jazon pisze:
fiodor pisze: no to odpowiem tak - ja jestem dość duży. i w związku z tym co? podchodzi mniejszy i daje mi pięścią w nos. kim jest? bandziorem. jeśli mu nie oddam to waszym zdaniem będę ok. a jeśli walnę go w ryj i poprawię z buta to będę bandziorem większym od tego, który zaczął. bo on taki mały, chudy. dajcie panowie spokój....
Dałeś dosyć ciekawe porównanie Fiodor, z tym, żeby było w pełni adekwatne powiedziałbym tak:

Jesteś duży, powiedzmy taki jak na awatarze: bokser waki ciężkiej, a tu podchodzi do ciebie dzieciak, pętak i daje Ci pstryczka gdzieś w łokieć, bo nawet do Twojego nasa ani ucha doskoczyć nie potrafi, a Ty w odpowiedzi zbierasz jeszcze podobnych sobie bokserów (koalicję) i miażdżycie go wspólnie podkutymi butemi na miazgę...

I jeszcze jedno. Chodzą słuchy, dosyć wiarygodne, że ten pętak nie dał ci pstryczka w łokieć, bo pomimo że niezbyt jest wielki, to jednak nie jest idiotą i z kimś tak wielkim, i z takimi koneksjami, jak Ty w tak idjotyczny sposób by nie zaczynał...

Chodzą słuchy, całkiem wiarygodne, że ten pstrczek w łokieć został prze Ciebie wymyślony i sfingowany, ponieważ od dawna miałeś ochotę zdeptać tego pętaka, bo ma on w kieszeni interesujące Ciebie niezmiernie szklane kulki - Dotąd nie miałeś pretekstu, teraz go masz, możesz rozdeptać pętaka i zalożyć sobie na głowę winiec laurowy... Alleluja...

Chwała obrońcom demokracji!!!
aby twój przykład był realny musielibyśmy założyć, że atak na wtc to taki maleńki pstryczek a setki wyparowanych ludzi to jak chodzą słuchy - wymyślone historie. podobnie jak madryckie lub londyńskie metro. dla mnie to nie pstryczek. dla mnie to potężny cios między oczy. i nikt szanujący siebie tego tak nie zostawi.
Mówiąc o wymyślonym i sfingowanym pstryczku nie miałem oczywiście na myśli tego, że te wydarzenia nie miały miejsca... ależ oczywiście miały miejsce, z tym, że były te wydarzenia skrojone dokładnie jak na zamówienie i jest wielu, bardzo wielu ludzi na świecie, którzy nie wierzą w oficjalną wersję wydarzeń mówiącą, że to kilku facetów w "ręcznikach na głowie", w zasadzie nie mających pojęcia o lataniu odrzutowcami porywa samoloty i w najlepiej strzeżonym obszarze na świecie dokonuje kilku pod rząd udanych zamachów... , w tym na Pentagon...

Taaa, oglądałeś zapewne ten film, jeśli nie zapraszam. Myślę, że warto mieć odrobinę zdrowego dystansu do pficjalnych, rządowych wersji wydażeń. Ja nie przypominam sobie aby kiedykolwiek w historii wersja oficjalna była zgodna z faktami - czyżby nagle teraz było inaczej?

www.milanos.pl/vid-3030-11-wrzesnia---N ... fakty.html
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 3:22 przez Jazon, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie będziesz sobą, kto nim będzie?

Re: Wojna z Terroryzmem

40
z tym, że ja nie wierzę ale w powszechną opinię, że ci "faceci z ręcznikami na głowie" potrafią korzystać tylko z kałacha. to bardzo sprytni ludzie, dobrze wyszkoleni, wbrew pozorom korzystający z najnowszych technologii. zaślepieni ideologią co czyni ich niezwykle niebezpiecznym przeciwnikiem. osobiście nie wierzę w żadne spiskowe teorie odnośnie ataku na wtc. żeby mieć powód do ataku wystarczyło zniszczyć jeden samolot - prościej, łatwiej zatrzeć ślady, mniej ofiar. takiej akcji jak wtc nie udałoby się utrzymać w tajemnicy a z pewnością wymagała współpracy wielu osób.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 12:26 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

41
to bardzo sprytni ludzie, dobrze wyszkoleni, wbrew pozorom korzystający z najnowszych technologi
Ciekawe kto ich moze finansowac ??? aby byli tak wykształceni i posiadali te najnowsze technologie bo..
pikanterii sprawie dodaje fakt, że w dokumentach Departamentu Stanu znalazły się ściśle tajne dane wywiadu USA, które potwierdzają tezę o finansowaniu Al-Kaidy przez Arabię Saudyjską...oraz przekazywaniu przez nią
amerykańskiej technologi dostarczanej w ramach pomocy wojskowej...
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 15:45 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

42
egoista99 pisze:
to bardzo sprytni ludzie, dobrze wyszkoleni, wbrew pozorom korzystający z najnowszych technologi
Ciekawe kto ich moze finansowac ??? aby byli tak wykształceni i posiadali te najnowsze technologie bo..
pikanterii sprawie dodaje fakt, że w dokumentach Departamentu Stanu znalazły się ściśle tajne dane wywiadu USA, które potwierdzają tezę o finansowaniu Al-Kaidy przez Arabię Saudyjską...oraz przekazywaniu przez nią
amerykańskiej technologi dostarczanej w ramach pomocy wojskowej...
nie wiem czy to prawda czy nie więc nie skomentuję tego.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 21:29 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

44
Jak Izreal zestrzelił libijski samolot pasazerski ze 113 pasazerami nad Synajem to USA zablokawały wszelkie sankcje wobec niego...jak Izrael zestrzelił pasazerski samolot DC9 to to samo...i nie było oskarzen o terroryzm...Jak w 1950 r Izrael dokonywał akcji zbrojnych przeciwako ZYDOM chcac ich zmusic do wyjazdu z Iraku to tez nikt nie protestował..Kolejną operacją władz Izraela z użyciem metod terrorystycznych, mimo późniejszego zdekonspirowania, była operacja tajnej komórki wywiadu wojskowego Amanu pod kryptonimem Susannah5. Celem operacji miało być zapobieżenie podpisaniu egipsko-brytyjskiego porozumieniu (w sprawie wycofania Brytyjczyków ze Strefy Kanału), wywołanie anty-egipskiego nastawienia wśród państw Zachodnich oraz powstrzymanie pomocy wojskowej i ekonomicznej dla Egiptu (porozumienie z USA). Te cele miano osiągnąć poprzez zamachy na cele zachodnie w Egipcie. Początkowo tajna komórka Amanu miała stanowić piątą kolumnę na wypadek działań wojennych w chwili rozpoczęcia wojny izraelsko-egipskiej6. Pomiędzy 2 a 27 lipca 1954 r. nastąpiła seria eksplozji ładunków wybuchowych podłożonych pod amerykańskie i brytyjskie centra informacyjne i kulturalne. Podejrzenie zostało rzucone w stronę Bractwa Muzułmańskiego przeciwników reżimu Abdel Gamel Nasera. Izraelska grupa została odkryta 27 lipca, gdy jeden z zamachowców został złapany, po tym jedna z bomb eksplodowała przedwcześnie w Aleksandrii. Premier Izraela Mosze Sharett rozpoczął izraelska kampanię, oczerniającą rząd egipski, który miał wysunąć „kłamliwe oskarżenia” w stosunku do aresztowanych obywateli pochodzenia żydowskiego...Jak Mossad strzela na ulicach Paryza,Londynu czy Rzymu to sa to komandosi lub tajni agenci...jak to samo robia Arabowie to sa to terrorysci...
25 września 1997 r. agenci Mossadu w Jordanii próbowali zamordować lidera politycznego skrzydła organizacji Chaleda Maszala. Dwóm agentom udało się spryskać okolice ucha Maszala specjalną trucizną, po czym zbiegli. Osobisty kierowca (ochroniarz) rzucił się w pościg, udało mu się po pościgu samochodowym, przy pomocy taksówkarza i policjanta, zatrzymać agentów. Król Jordanii zapowiedział, iż po procesie sądowym agenci zostaną powieszeni, jeżeli do przebywającego w szpitalu Meszala nie zostanie dostarczone antidotum. Cała sytuacja doprowadziła do kryzysu w stosunkach Izraela z Jordanią (najbardziej prozachodnim państwem w regionie) oraz Kanadą, której paszportami dyplomatycznymi posługiwali się agenci (wezwano nawet na konsultacje do Ottawy ambasadora kanadyjskiego w Izraelu). Akcja służb specjalnych spowodowała kryzys w stosunkach bilateralnych zarówno z Jordanią, jak i wmieszaną w cały splot wydarzeń Kanadą

A ostania wpadka agentówz Izraela z urzyciem paszportów brytyjskich...? To nie terroryzm..??
CZYM WIEC JEST TERRORYZM ...???
TRZEBA WIEC ROZROZNIAC PROPAGANDE OD PRAWDZIWEGO TERRORYZMU
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 20:00 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

46
Terroryzm jest szerszym pojeciem...I nie obce sa w Europie jego wystapienia np Korsyka,kraj Basków,Ulster,
śmiec Aldo Moro, Bader Meinhoff itd...jak równiez szkolenia terrorystów przez specjalen oddziały brytyjskie do walki z ZSRR
To przeciez z tych szkolen Arabowie dowiedzieli sie ze mozna wysadzic autobus czy samolot..Wiec twierdzenie ze czarne to Arabowie a białe to MY jest uleganiem praniu mózgów i propagandzie...
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 21:22 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

48
Hmm...jesli tak twierdziłem to podaj tego przyklad...Bo mnie sie wydaj ze probujesz manipulowac.. cyt : czy też sam islam budzi tyle negatywnych emocji...to Twoje stwierdzenie...
PS Ciekawe ze juz ani judaizm ani buddyzm nie budzi w Tobie takich negatywnych opinii...A tym bardziej wyznawcy Chrystusa strzelajacy w Kolumbii, Ulsterze, Korsyce czy w Kraju Basków...Baaa nie budza w Tobie takich uczuc równiez agenci Mosaad posługujacy sie terrorem...
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, 17:13 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

49
problem w tym, że to ty dokonujesz manipulacji i to w bardzo nieładnym stylu. zmusza cię do tego brak argumentów czy po prostu brak wiedzy. otóż ten cytat, którym się posłużyłeś brzmi dokładnie tak:
fiodor pisze:czy staliśmy się krajem nietolerancyjnym czy też sam islam budzi tyle negatywnych emocji, ze ludzie postanowili blokować powstanie meczetu?
a ten "ptaszek na końcu zdania "?" to pytajnik. oznacza on, że nie dokonałem żadnego stwierdzenia czy też oceny ale zadałem pytanie. o zdaniach pytających poczytaj sobie na swojej ulubionej wikipedii :).
nie ze mną te numery bruner :no:
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, 20:25 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

50
hehehe...dodaj jeszcze ozdobniki...Postawiłeś teze ,ze sam islam budzi negatywne emocje ...i jakoś
nie stawiasz tezy ze protestańci w Ulsterze ,katolicy na Korsyce, izraelici dokonujacy zamachu terrorystycznego w Dubaju budza negatywne emocje..Jakoś unikasz potepienia np takich faktów..cyt - Stolica Apostolska wyraża solidarność z chrześcijanami Ziemi Świętej, ubolewając jednocześnie z powodu tak wulgarnego i obelżywego aktu nietolerancji względem uczuć religijnych osób wierzących w Chrystusa - czytamy w komunikacie watykańskiej Sala Stampa. to po wulgarnym programie w TV w Izraelu szydzacym z Jezusa...To jakoś nie budzi w Tobie negatywnych emocji...jakos nie znajdujesz tez słow potepienia np na cyt z 19.03..Strona internetowa „Yeshiva World News” ( to przeciez izraelska strona ) zastanawia się, czy w Budapeszcie nie doszło do „drugiego Dubaju” i przypomina sprawę z ubiegłego miesiąca, kiedy izraelscy agenci przebrani za turystów zostali nagrani przez kamery w hotelu, w którym zamordowano Palestyńczyka z Hamasu.
Wiec to co robisz to nastawiony na jedna opcje tendencyjny atak usiłujacy odwrócic uwage ,ze sa tez inni terrorysci ...
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, 9:34 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

51
nie odrobiłeś zadania. więc jeszcze raz aż do skutku - nie postawiłem żadnej tezy. postawiłem pytanie. pytając :czy dzisiaj pada deszcz? nie stwierdzam, ze deszcz pada. to chyba proste jest.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, 15:06 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

52
Sorrki ale zdanie jest konkretne...i brzmi sam islam budzi negatywne emocje I po mojemu jest to zdanie twierdzace ...
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 17:39 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

53
W XIX i XX wieku osiągano równowagę, czytaj utrwaloną dominację, jednych państw nad innymi poprzez przewagę technologiczną, ekonomiczną, wojskową.
XXI wiek wprowadził nową równowagę - równowagę strachu...Amerykanie są super dozbrojeni i najbogatsi, ale boją się bardziej od muzułmanów...Ci nie mają niczego do stracenia, a wszystko do zyskania...
Przy fundamentalizmie religijnym wyłączającym instynkt samozachowawczy to śmiertelnie niebezpieczny przeciwnik i niczego tu przewaga technologiczna, ekonomiczna i wojskowa nie rozwiązuje...
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 17:56 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Wojna z Terroryzmem

54
To racja..tylko powiedz mi czemu od 43 lat nie mozna było rozwiazac problemu okupacji Paleztyny i Zachodniego Brzegu..??
Gdyby ten problem rozwiazano ...automatem zniknąłby problem z ekstremizmem...Wiec moze komuś zalezy by ten konflikt
tlił sie...?? Bo inacze jak wytumaczyc obecnośc wojsk trzymajacej rekę w jedwabnej rekawiczce nad wszystkimi kurkami i rurkami...??
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 20:58 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

55
egoista99 pisze:Sorrki ale zdanie jest konkretne...i brzmi sam islam budzi negatywne emocje I po mojemu jest to zdanie twierdzace ...
zdanie jest konkretne jak wszystko co piszę. dzięki :). ale zdanie twierdzące nie kończy "?". powinieneś t już wiedzieć. a jeśli nie wiesz - to ja autor tego zdania poświęcę ci minutkę i stwierdzę - egoisto, to nie jest teza, to pytanie na potrzebę dyskusji. paniał? :)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 21:30 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

56
Parole,parole,parole...( z francuskiego słowa,słowa,słowa )
Wszystko mozna postawic na końcu zdania ....Nawet ozdobniki...To taka gadka przez kwiatki..by ładniej wygladac..
To Ty tez powinienes wiedziec..
PS Jesli hocziesz sa mnoju na ruskom rozgovariwat ja gatov..
Wenn Sie moechten Deutsch reden ich stehe zur...
Z zalem oznajmiam ze mam kłopoty z chińskim dialektem mandaryńskim nie mniej jednak Zycze Ci Wesołych Świąt !!
Dui bu qi( przepraszam ) Míngtian jian! (Do zobaczenia jutro ) a krzaczkami to by wygladało tak
对不起 ! 明天 ! 见
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 13:21 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

57
egoista99 pisze:Parole,parole,parole...( z francuskiego słowa,słowa,słowa )
Wszystko mozna postawic na końcu zdania ....Nawet ozdobniki...To taka gadka przez kwiatki..by ładniej wygladac..
To Ty tez powinienes wiedziec..
PS Jesli hocziesz sa mnoju na ruskom rozgovariwat ja gatov..
Wenn Sie moechten Deutsch reden ich stehe zur...
Z zalem oznajmiam ze mam kłopoty z chińskim dialektem mandaryńskim nie mniej jednak Zycze Ci Wesołych Świąt !!
Dui bu qi( przepraszam ) Míngtian jian! (Do zobaczenia jutro ) a krzaczkami to by wygladało tak
对不起 ! 明天 ! 见
widzisz - tyle języków a znaczka na końcu mojego zdania nie kumasz. ja toże ciajna nie znaju. daswidanija.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 22:15 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

58
jesli uze nie znajesz to kitajskowo..tak dumaju..?
Ili savsiem niczevo nie znajesz ?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2010, 18:17 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wojna z Terroryzmem

59
charaszo ty gawarisz ruskim jazykom no nie wsje ty panimajesz. ty znajesz kniżnyj jazyk no ty nie znajesz razgowornyj jazyk. i zdjes głuboko taitsa twaju probljem. :)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2010, 13:55 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Wojna z Terroryzmem

60
Jesli dumajesh shto ja nie panimaju na ruskom mozem praiti na niemiekij ili na anglijskij ..Plocho gavarju na kitajskom ..no mozem poprobowat..
sau bolynyz to dowidzenia ( zgadnij w jakim jezyku )
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 22:19 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron