Re: islam stra

1
Ali Chamenei ostrzega przed końcem świata

Irański przywódca duchowy ajatollah Ali Chamenei wezwał Irańczyków do tego, aby przygotowali się do wojny i na nadchodzący koniec świata - czytamy na newsru.com.

Przesłanie to ajatollah zawarł w swoim ostatnim orędziu do mieszkańców Iranu. Chamenei powiedział również wiernym, aby oczekiwali na przybycie 12. ukrytego imama Mahdiego. W Iranie wierzy się bowiem, że ukryty imam jest zbawcą, który ma powrócić tuż przed końcem świata, aby wprowadzić na nim islamski porządek.

.
nastepny wizjoner :ahah:
Ostatnio zmieniony 12 lip 2012, 6:44 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: islam stra

2
no co? Rok 2012. Wydaje mi się, że im bliżej będzie końca roku, tym więcej będzie różnych "zmyślnych" proroctw.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2012, 10:12 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: islam stra

4
ale jeden odezwał się głośno. Chyba nie myślisz, że łykam takie historyjki? :P
Ostatnio zmieniony 12 lip 2012, 11:51 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: islam stra

5
BasmaW pisze:Chyba nie myślisz, że łykam takie historyjki? :P
a dlaczego miałbym tak nie pomyśleć ?
Ostatnio zmieniony 12 lip 2012, 18:51 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: islam stra

7
Już jeden Mahdi był w Sudanie w drugiej polowie XIX wieku. W1885 roku zmarl na tyfus. Koniec zaprowadzonemu przezen systemowi połozyl wielki brytyjski wojskowy lord Kitchener. Zaprowadził on porzadek na długie lata. http://pl.wikipedia.org/wiki/Mahdi_z_Sudanu
. Chamenei powiedział również wiernym, aby oczekiwali na przybycie 12. ukrytego imama Mahdiego. W Iranie wierzy się bowiem, że ukryty imam jest zbawcą, który ma powrócić tuż przed końcem świata, aby wprowadzić na nim islamski porządek.
Sadzę, że ten jego "następca" skończy tak jak jego sudański "protoplasta" i że w NATO znajdzie się drugi lord Kitchener! :bravo:
Ostatnio zmieniony 17 lip 2012, 18:02 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: islam stra

9
Doprawdy ciekawy temat, z obawy przed islamem odświeżyłem starą proce, żona wieczorem trzaska skobelki tak więc jestem gotów na wprowadzanie islamskiego porządku :)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2012, 8:02 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: islam stra

11
Qurde co za brednie ...Swiat istnieje co najmniej 4 mld lat i ..nadal bedzie istniał dopóki słońce nie zmieni sie w czerwonego karła lub
nie rozwalinaszej galktyki galaktyka Andromedy ( zalezy co bedzie szybciej )A ludzkość ...jakby ja coś przetrzebiło ...to by tylko korzystnie na tym wyszło środowisko...
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 13:05 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: islam stra

12
coś z tego musi być,ludzie są tylko ludźmi.Za dużo Ludzi wieży w Koniec Świata i dla tego jakaś katastrofa będzie.Co niema końca Świata? to zrobimy go sobie sami.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 13:55 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: islam stra

13
Mój kolega asystent an politechnice miał taka tablice z pokrętłami...Na pytanie po co je zamontował ,odpowiadał ze ludzie lubią sobie pokrecic lub ponaciskac czerwone przyciski..ot tak sobie
Ostatnio zmieniony 22 paź 2012, 12:34 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: islam stra

14
Hatirass pisze:Doprawdy ciekawy temat, z obawy przed islamem odświeżyłem starą proce, żona wieczorem trzaska skobelki tak więc jestem gotów na wprowadzanie islamskiego porządku :)
Tak,. nawet by to Ci odpowiadało. Załozyłbyś harem, byłbyś "panem i władcą" swoich żon. One by za Ciebie wszystko robiły, a Hatirass jak ten Kali mógłby tylko "próżnować i jeść" :lody:
Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, 15:14 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: islam stra

15
Co się czepiasz, T.oskar, ja też bym tak chciał... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, 20:55 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: islam stra

17
Nie zasilę szeregów żadnej religii. Najwyżej założe swoją do ogłupiania innych (można w niej pić, żreć zdechłą świnię, kochać się używając prezerwatywy itp.), ale członkiem być nie zamierzam, jakby to frywolnie, niektórym, nie zabrzmiało... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 25 paź 2012, 23:43 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: islam stra

18
A już na pewno nie będziesz (jak wyznawcy Allaha) w czasie modlitwy wypinać zadka do nieba. Przecież dla "kochajacych inaczej" taka poza jest aż nadto prowokująca ;)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2012, 21:46 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: islam stra

20
Nie, no sodomię to oni karzą bardzo ostro. Bez znaczenia czy to facet, czy kobita wypina pupę, za to potrafią ukatrupić. :k:

Sabro, ja mam Boga w tym samym miejscu, ale gimnastyki nie uprawiam. :ahah:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, 16:01 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: islam stra

21
polliter pisze:Nie, no sodomię to oni karzą bardzo ostro. Bez znaczenia czy to facet, czy kobita wypina pupę, za to potrafią ukatrupić. :k:

Sabro, ja mam Boga w tym samym miejscu, ale gimnastyki nie uprawiam. :ahah:
Któregos dnia moze cie rozerwac - O ludzie jak wy sie nie boicie Stwórcy ,ale przyjdzie Czas ...
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, 16:39 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: islam stra

22
sabra pisze:O ludzie jak wy sie nie boicie Stwórcy ,ale przyjdzie Czas ...
bój sie bój
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, 18:49 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: islam stra

24
polliter pisze:Nie, no sodomię to oni karzą bardzo ostro. Bez znaczenia czy to facet, czy kobita wypina pupę, za to potrafią ukatrupić. :k:
A jednak taka poza jest fundamentalnym elementem ich modlitwy. :dzieki:
bój sie bój
Bo w/g proroctwa Malachiasza mają właśnie wybierać ostatniego papieża. A potem :black1:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Przepowiednia_Malachiasza
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit ... aid=6100f3
http://www.fakt.pl/Przepowiednia-sw-Mal ... 709,1.html
Ja w takie rzeczy nie wierzę, jednak mam szczerą chęć napedzić strachu niektórym świętoszkom i "uduchowionym".
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 16:47 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron