Re: artefakty sprzed milionów lat w ziemi

1
http://strefatajemnic.onet.pl/extra/dzi ... tykul.html
Historia archeologii pełna jest znalezisk, o których milczą podręczniki. Niektóre z nich są więcej niż zaskakujące, ale równocześnie trudne do oceny. Do tej kategorii należą „przedmioty” wydobywane z pokładów geologicznych uformowanych na całe epoki przed pojawieniem się człowieka. Skąd się tam wzięły? Czy mogą to być artefakty pozostawione przez zaginioną cywilizację albo przybyszów z kosmosu? Mało kto wie, że kilka tego typu znalezisk pochodzi zza naszej wschodniej granicy…
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 10:52 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: artefakty sprzed milionów lat w ziemi

9
Conan Barbarzynca pisze:Polecam ksiązkę "Zakazana Archeologia" są tam opisane artefakty wskazujące na obecność człowieka nawet w czasach dinozaurów, ta ksiązka to coś więcej niz pseudonaukowy bełkot.
Skąd ta pewność?
Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 13:17 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: artefakty sprzed milionów lat w ziemi

10
t.oskar pisze:
Conan Barbarzynca pisze:Polecam ksiązkę "Zakazana Archeologia" są tam opisane artefakty wskazujące na obecność człowieka nawet w czasach dinozaurów, ta ksiązka to coś więcej niz pseudonaukowy bełkot.
Skąd ta pewność?
To jest ksiązka naukowa, ja mam wersję dla laików która ma nieco ponad 300 stron, natomiast pełna wersja ma blisko 1000 stron i kazdy przypadek jest opisany szczegółowo, napisane jest jakiego rodzaju badania zostały przeprowadzone itp... Autorzy przesali ksiązkę wielu naukowcom, czuli się na siłach aby obronić swoje tezy w sposób naukowy, moim zdaniem to coś znaczy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron