Re: Islamizacja Europy

91
PS

Oczywiscie chodzi o korupcję i ranking panstw swiata pod wzgledem korupcji
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2013, 18:43 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

92
A tak a propos to wiecej Polek zostaje pobitych przez mężów ( badania wskazuja na ok 35-40% )
niz ma miejsce incydentów zwiaznych z muzułmanami w Europie ...
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2013, 18:57 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

93
egoista99 pisze:A tak a propos to wiecej Polek zostaje pobitych przez mężów ( badania wskazuja na ok 35-40% )
niz ma miejsce incydentów zwiaznych z muzułmanami w Europie ...
Choć niema chyba zadnych badań na ten temat to na oko jakieś 95-99% Polaków miało w swoim zyciu co najmiej jedną konfrontację siłową z innym Polakiem, więc fakt ze ponad 60% męzczyzn w tym kraju wykazuje odpowiedni szacunek do kobiet dobrze świadczy o naszym narodzie, bo to jednak większość ;) W kazdym kraju jakaś część kobiet pada ofiarą przemocy, wystarczy egzekwować związane z tym prawa, męzczyżni są płcią silniejszą więc naiwnym jest ze skoro tłuką się między sobą to wszyscy co do jednego będą szlachetnymi rycerzami bez skazy, i nie kazdy będzie na ślepo wpierdzielał się w czyjeś sprawy małrzeńskie bo to ma rózny kontekst, swoją drogą ciekawe czy robili takie badania wśród społeczności imigranckich? W wielu krajach muzułmańskich to nawet niema do jakiego prawa się odwołać i niewiadomo co się tam dzieje pod strzechą, oni mogą pokazywać swoje zadbane zony i się popisywać co to nie oni, tylko ze im z chaty nikt nie wywlecze tego jak naprawdę to wygląda, a to co czasem się na zewnątrz wydostanie wcale nie jest takie optymistyczne :P Ja w sumie niemam nic do muzułmanów tylko ze skoro tak lubisz Egoisto zasłaniać się Polskimi brudami to ja se lubię to czasem prostować :D
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2013, 2:08 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

94
Oj Conan...Po mojemu to najpierw trzeba sie zająć belką we własnym oku by wskazywac na drzazgę w cudzym..
Wiec wysmiewanie np kobiet w burkach jest idiotyzmem jezeli aprobuje sie 25 tys zakonnic które sa identycznie ubrane ...bo to strój kobiet z tamtych obszarów
Wysmiewanie ortodoksów rodem z Arabii Saudyjskiej czy Afganistanu ,wstydliwie zapominajac ze chłop w gumofilcach leje kłonica babę jest za kazdym rogiem miasta
Nie jest wcale przypadkowym widoczek fury na ktorej siedzi baba z chuscina w kwiaty na głowie ...
i niczym się to nie rózni ( oprócz gatunku zwierzaka ) od egzotycznego osiłka...
Wiec moze najpierw zerkniemy na włsne podwórko nim zaczniemy kpiny z innych...I tak juz jestesmy posmiewiskiem połowy Europy
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2013, 14:06 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

95
egoista99 pisze:Oj Conan...Po mojemu to najpierw trzeba sie zająć belką we własnym oku by wskazywac na drzazgę w cudzym..
Wiec wysmiewanie np kobiet w burkach jest idiotyzmem jezeli aprobuje sie 25 tys zakonnic które sa identycznie ubrane ...bo to strój kobiet z tamtych obszarów
Wysmiewanie ortodoksów rodem z Arabii Saudyjskiej czy Afganistanu ,wstydliwie zapominajac ze chłop w gumofilcach leje kłonica babę jest za kazdym rogiem miasta
Nie jest wcale przypadkowym widoczek fury na ktorej siedzi baba z chuscina w kwiaty na głowie ...
i niczym się to nie rózni ( oprócz gatunku zwierzaka ) od egzotycznego osiłka...
Wiec moze najpierw zerkniemy na włsne podwórko nim zaczniemy kpiny z innych... I tak juz jestesmy posmiewiskiem połowy Europy
Pomijając juz to ze stwierdzenie jakoby bylibyśmy pośmiewiskiem Europy jest zwykłym sloganem to poczucie humoru jest dobrą cechą ;) Niestety coraz trudniej o to w sytuacji kiedy wszystko urasta do rangi problemu społecznego, nasze drobne nieporozumienie polega na tym ze Ty się odwołujesz do moralności a ja do naturalnego porządku rzeczy, nie jestem zainteresowany osądzaniem kogokolwiek, bo to jest właśnie największy z idiotyzmów, nawet gdybym był istotą doskonałą i nieskazitelną moralnie, zawsze mozna komuś wypomnieć-"a ty zabiłeś karalucha w piwnicy"-, niemam zadnego człowieka za gorszego tylko zauwarzam ze dane terytorium zostało "obsikane" przez nasz naród, ze tak to po zwierzęcemu ujmę :P Fakt ze ktoś się tu panoszy, choćby te Twoje korporacje, to nie jest sytuacja bezpowrotna, puki co widocznie jacyś rodacy mają z tego korzyść więc im na to pozwalają, a i mnie to zadnej wielkiej szkody nie przynosi, no ale chipotetycznie jeśli jakiemuś przybyszowi wydało by się ze moze mi fikać to mu przypomnę o tym ze nie jest u siebie a ja tak, choćbym był łotrem i awanturnikiem. I ja się tez mogę pośmiać z Angoli czy Francuzów ze u nich przybysze plują im w gęby a oni tylko przestępują z nogi na nogę bo się boją ze ktoś ich oskarzy o rasizm :D
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2013, 19:07 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

96
Conan Barbarzynca pisze:
egoista99 pisze:Oj Conan...Po mojemu to najpierw trzeba sie zająć belką we własnym oku by wskazywac na drzazgę w cudzym..
Wiec wysmiewanie np kobiet w burkach jest idiotyzmem jezeli aprobuje sie 25 tys zakonnic które sa identycznie ubrane ...bo to strój kobiet z tamtych obszarów
Wysmiewanie ortodoksów rodem z Arabii Saudyjskiej czy Afganistanu ,wstydliwie zapominajac ze chłop w gumofilcach leje kłonica babę jest za kazdym rogiem miasta
Nie jest wcale przypadkowym widoczek fury na ktorej siedzi baba z chuscina w kwiaty na głowie ...
i niczym się to nie rózni ( oprócz gatunku zwierzaka ) od egzotycznego osiłka...
Wiec moze najpierw zerkniemy na włsne podwórko nim zaczniemy kpiny z innych... I tak juz jestesmy posmiewiskiem połowy Europy
Pomijając juz to ze stwierdzenie jakoby bylibyśmy pośmiewiskiem Europy jest zwykłym sloganem to poczucie humoru jest dobrą cechą ;) Niestety coraz trudniej o to w sytuacji kiedy wszystko urasta do rangi problemu społecznego, nasze drobne nieporozumienie polega na tym ze Ty się odwołujesz do moralności a ja do naturalnego porządku rzeczy, nie jestem zainteresowany osądzaniem kogokolwiek, bo to jest właśnie największy z idiotyzmów, nawet gdybym był istotą doskonałą i nieskazitelną moralnie, zawsze mozna komuś wypomnieć-"a ty zabiłeś karalucha w piwnicy"-, niemam zadnego człowieka za gorszego tylko zauwarzam ze dane terytorium zostało "obsikane" przez nasz naród, ze tak to po zwierzęcemu ujmę :P Fakt ze ktoś się tu panoszy, choćby te Twoje korporacje, to nie jest sytuacja bezpowrotna, puki co widocznie jacyś rodacy mają z tego korzyść więc im na to pozwalają, a i mnie to zadnej wielkiej szkody nie przynosi, no ale chipotetycznie jeśli jakiemuś przybyszowi wydało by się ze moze mi fikać to mu przypomnę o tym ze nie jest u siebie a ja tak, choćbym był łotrem i awanturnikiem. I ja się tez mogę pośmiać z Angoli czy Francuzów ze u nich przybysze plują im w gęby a oni tylko przestępują z nogi na nogę bo się boją ze ktoś ich oskarzy o rasizm :D
Hmm...Twierdzisz ze sloganem jest to ,ze wiąksza częśc Europy kpi z Polaków ..??
http://www.polskatimes.pl/artykul/38518 ... l?cookie=1
http://www.sfora.pl/Anglicy-gardza-Pola ... wni-a52348
...Polacy w angielskich mediach stali się prawdziwymi "chłopcami do bicia". Obecnie stanowimy jedyną grupę etniczną, z której można bezkarnie się naśmiewać....

A co sie tyczy tych panoszących sie i tego ze sytuacja nie jest sytuacja bezpowrotna ...Mozna to tylko skomentowac cytatem z Reja ..Polak głupi przed szkodą i..po szkodzie..
Mówisz ze Angole czy Francuzi boja sie oskarzen o rasizm...Ale ja znam takie zakłady w UK czy Francji w których "przybysze " stanowia nawet 80% załogi ...i potrafia na przybyszach wymusic
zarówno dyscypline pracy,jakość pracy jak i porządek ...A to jest niemozliwe w Polsce ...
Tak samo jak błyskawiczne uśmierzenie zamieszek w Paryzu czy w Londynie.Nikt sie nie patyczkował z prowodyrami zamieszek.Zostali osądzeni i skazani
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2013, 12:04 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

97
Poczyszczone dostępne jako cytat w Reforma Polski- Twardostoj
Egoista99 pisze:Hmm...Twierdzisz ze sloganem jest to ,ze wiąksza częśc Europy kpi z Polaków ..??
http://www.polskatimes.pl/artykul/38518 … l?cookie=1
http://www.sfora.pl/Anglicy-gardza-Pola … wni-a52348
...Polacy w angielskich mediach stali się prawdziwymi "chłopcami do bicia". Obecnie stanowimy jedyną grupę etniczną, z której można bezkarnie się naśmiewać....

A co sie tyczy tych panoszących sie i tego ze sytuacja nie jest sytuacja bezpowrotna ...Mozna to tylko skomentowac cytatem z Reja ..Polak głupi przed szkodą i..po szkodzie..
Mówisz ze Angole czy Francuzi boja sie oskarzen o rasizm...Ale ja znam takie zakłady w UK czy Francji w których "przybysze " stanowia nawet 80% załogi ...i potrafia na przybyszach wymusic
zarówno dyscypline pracy,jakość pracy jak i porządek ...A to jest niemozliwe w Polsce ...
Tak samo jak błyskawiczne uśmierzenie zamieszek w Paryzu czy w Londynie.Nikt sie nie patyczkował z prowodyrami zamieszek.Zostali osądzeni i skazani
Ja się tym Angolom to wcale nie dziwię skoro Polacy są tam najliczniejszą mniejszością narodową, mniejszości są fajne ale nie wtedy kiedy są liczone w milionach, ja tez bym zaczoł nielubić narodu który by się zwalił do Polski w ilości 2 milionów ;) A co do Niemców to jest sprawiedliwe, ani oni nas nielubią ani my ich, dla mnie pozostąną narodem sado-masochistycznych pederastów, to nie przypadek ze Hitler ich uwiódł :P I mam głęboko w nosie ze mnie jakieś helmuty uwazają za chama, ja jestem dumny z tego ze jestem Polakiem, i z nimi flirtować nie zamierzam, wolę Polskie kobiety :rolleyes:
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2013, 14:00 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

98
Hmm...Dziwne jest tylko to ,ze my Polacy nie majacy problemów z emigrantami tak strasznie sie przejmujemy " zalewem" emigrantów wyznajacych islam ...Blisko 20 lat pracowałem w Niemczech
i jakoś nikt mi nie mówił ze to jakis problem..A przeciez mieszka tam 4-5 milionów wyznawców Mahometa..Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest jednak to ,ze potępiamy szarańczę muzułmanów
w Europie zachodniej ..będac jako Polacy dokładnie taka samą plagą dla innych narodów..
Typowe dla nas : przyganiał kocioł garnkowi
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2013, 20:14 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

99
egoista99 pisze:ze my Polacy nie majacy problemów z emigrantami tak strasznie sie przejmujemy " zalewem" emigrantów wyznajacych islam
Wiesz słyszałem opinię, że Muzułmanie tylko dla tego nie przyjeżdżają do Polski gdyż mamy kiepski Socjal.

Co do Mojego stosunku to nie widzę przeszkód Niech przyjeżdżają pod warunkiem, że będą przestrzegać Polskiego Prawa jak nie to odsiadka i deportacja.

Jednak jak się zasymilują i będą przestrzegać Polskiego Prawa to proszę bardzo czemu nie.

Choć jest jedno zasadnicze "nie" Polakom jest trudno znaleźć pracę, jak wzrośnie napływ Emigrantów (obojętnie jakiej narodowości i wyznania) to będzie jeszcze gorzej.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2013, 20:50 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

100
egoista99 pisze:Hmm...Dziwne jest tylko to ,ze my Polacy nie majacy problemów z emigrantami tak strasznie sie przejmujemy " zalewem" emigrantów wyznajacych islam ...Blisko 20 lat pracowałem w Niemczech
i jakoś nikt mi nie mówił ze to jakis problem..A przeciez mieszka tam 4-5 milionów wyznawców Mahometa..Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest jednak to ,ze potępiamy szarańczę muzułmanów
w Europie zachodniej ..będac jako Polacy dokładnie taka samą plagą dla innych narodów..
Typowe dla nas : przyganiał kocioł garnkowi
To akurat mozna wyjaśnić zwykłą propagandą która płynie z róznych żrudeł, a nie tym ze Polacy biją swoje zony ;) Dróga sprawa drogi Egoisto to ze nie w Polsce Brevik wytłuk kilkadziesiąt osób wydając antyislamski manifest tylko w "cywilizowanej" Europie, moze więc dobrze ze się z czymś takim niespotkałeś, ale jak widać tacy ludzie istnieją a ich żrudłem nie jest "zacofana" Polska. Niechce mi się szperać po internecie i szukać linków, ale głośna sprawa była tez swego czasu w Holandi, gdzie załatwili jakiegoś gościa co jechał na Islam, a potem w zemście podłorzyli bomby w meczecie, robiono paszkwile machometa, i to tez nie byli Polacy, ci ludzie niekiedy mają spore poparcie społeczne w swoich krajach, i część propagandy napewno jest tez inspirowana przez nich, część przez Izrael, więc to nie jest tak ze się nagle wredni Polacy uwzieli na umiłowanych przez całą ziemie muzułmanów :lol: Obejrzyj początkowy filmik z tego tematu, jak zaczną robić takie filmiki o Polakach to zacznę wierzyć ze naprawdę nas wszyscy traktują jako plagę i szarańczę ;) Swoją drogą miałbym niezły ubaw, tytuł takiego filmiku "protokoły mędrców Poloni" i opowieść jak to Polski rząd specjalnie wysyła ludzi do Angli jako swoich agentów by w przyszłości prowadzić sabotaz w planowanej wojnie z upadłym imperium Brytyjskim :lol:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 1:44 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

101
Hmmm...Conan...A co chcesz udowodnić tym postem..?? Ze fundamentalizm chrzescijański niczym sie nie rózni od islamskiego ?? ZGADZAM SIE !! niczym sie nie róznimy !!

PS Stający twardo...Samych Wietnamczyków jest w Polsce ok 100 tys...a z Ormianami jakies 120-140 tys...
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 8:58 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

102
Egoista nie przeczę, że do Polski również przyjeżdżają obcokrajowcy ale tylko, że się tak wyrażę pierwiastek twórczy, czyli taki, który pracuje.

Natomiast Zachód Europy jest zalewany przez takich co tam jadą głównie dla Socjalu, niektóre miasta wyglądają w dniu roboczym jak Stolica Kraju Islamskiego. Dlatego, że nie muszą tam nic robić poza Dzieciakami, socjal jest tam na takim poziomie, że wystarczy mieć piątkę Dzieci i się żyje jak Pan Nic nie robiąc.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 11:17 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

103
Heheheh...Taaa Np w Bostonie w UK łatwiej sie dogadac po polsku czy rosyjsku niz znależc angola..
W Uk juz w 2011 było ok 600 tys Polaków i 500 tys Litwinów...W tym samym czasie wyznawców islamu było w UK ok 2,7 mln z tego blisko 2,2 mln żyjacych na Wyspie dłuzej niz 5 lat....
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 19:37 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

104
PS Co do socjalu ..to znam kupę Polaków bedacych na zasiłku..ktory wysyłaja do kraju...Nie liczac
Polek które przylatuja na 2-3 miesiące przed porodem by dziecko było angolem i by dostac kase tj jakies 75funtów/tydzien na kazde dziecko...czyli jakies 1500 zł ..Mając wiec dwoje ma sie 3000 ...itd
wiec twoj wariant islamski jest gorliwie wykorzystany przez naszych rodaków....
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 19:44 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

105
egoista99 pisze:Hmmm...Conan...A co chcesz udowodnić tym postem..?? Ze fundamentalizm chrzescijański niczym sie nie rózni od islamskiego ?? ZGADZAM SIE !! niczym sie nie róznimy !!

PS Stający twardo...Samych Wietnamczyków jest w Polsce ok 100 tys...a z Ormianami jakies 120-140 tys...
Chodziło mi o to ze na zachodzie niema az takiej sielanki światopoglądowej, Tobie nikt nie powiedział ze to problem, ale Brevik powiedział o swoim problemie wszystkim, to nie Polacy mu przeszkadzali choć jest ich w Norwegi sporo, a chrześcijanin z niego taki jak z Ciebie czy ze mnie, czyli zaden ;) Wspomniałeś wcześniej o Reju, i widzisz jak dla mnie to pasuje w drógą stronę, widać ze na zachodzie ich polityka imigracyjna się nie sprawdziła tak jak zakładano, z czego powinna płynąć nauka a nie ze ktoś nielubi Arabów czy Pakistańczyków, oni tu poprostu nie pasują, i na przyszłość niepowinniśmy popełniać błędów krajów zachodniej Europy. A Ormianie i Wietnamczycy to zaden wielki problem, ci pierwsi to nic nowego dla nas i zapisali się zdecydowanie pozytywnie w naszej histori, a dródzy to spokojne i pracowite ludki.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2013, 17:35 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

106
Tyle tylko ,ze Breivik nienawidził muzułmanów ( co ciekawe nie rozgraniczał narodowości .Wyznacznikiem była tylko religia...ale zbijał Norwegów wyznajacych Chrystusa ) inny nienawidzi
Czarnych a jeszcze inny Zydów czy Polaków...Rzecz jest w nietolerancji...
I albo chcemy uchodzic za kraj czy unię ludzi tolerancyjnych posiadajacych multikulturę ..albo zbudujemy państwa nacjonalistyczne ograniczajace sie do jednego narodu i jednej religii..I albo USA jest dla nas wyznacznikiem wolności ludzi ich pogladów i wyznań ..albo wzorem ministra spraw zagranicznych Izraela zaproponujemy zepchniecie do morza wszystkich Zydów,Wietnamczyków,Litwinów,Ukraińców,Niemców znad Odry ..oraz pojedynczych Amerykanów,Francuzów i wyznawcow Kriszny...Wybór zalezy od nas...
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2013, 18:08 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

107
egoista99 pisze:Tyle tylko ,ze Breivik nienawidził muzułmanów ( co ciekawe nie rozgraniczał narodowości .Wyznacznikiem była tylko religia...ale zbijał Norwegów wyznajacych Chrystusa ) inny nienawidzi
Czarnych a jeszcze inny Zydów czy Polaków...Rzecz jest w nietolerancji...
I albo chcemy uchodzic za kraj czy unię ludzi tolerancyjnych posiadajacych multikulturę ..albo zbudujemy państwa nacjonalistyczne ograniczajace sie do jednego narodu i jednej religii..I albo USA jest dla nas wyznacznikiem wolności ludzi ich pogladów i wyznań ..albo wzorem ministra spraw zagranicznych Izraela zaproponujemy zepchniecie do morza wszystkich Zydów,Wietnamczyków,Litwinów,Ukraińców,Niemców znad Odry ..oraz pojedynczych Amerykanów,Francuzów i wyznawcow Kriszny...Wybór zalezy od nas...
My niepotrzebujemy zadnych wzorów, Polacy są wielkim narodem o własnych tradycjach, a polski nacjonalizm nigdy niebył ludobujczy ani ksenofobiczny, a jak chcemy naśladować swoich wielkich braci z zachodu to powinniśmy zacząć politykę agresji i bezwzględności, bo na tym oni się wzbogacili jak byś niewiedział, a gdyby nie ich kasa to typowy Polak pewnie nawet by na nich splunąć niechciał, akurat tolerancji to się lepiej od niech nieuczmy ;) To oni potrzebują specjalnych ustaw przeciw rasizmowi a nie my.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2013, 18:23 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

108
Hmmm...wydaje mi sie ,ze gdybysmy chłodniej i rzadziej rozpatrywali sprawy innych a częściej zajmowali sie sprawami polskimi to wiecej bysmy zyskiwali...Optyka polska na sprawy
europejskie jest absolutnie inna niz optyka bezposrednio zainteresowanych Brytyjczyków,Francuzów czy innych narodów..Pomijanie ich opinii w sprawach imigrantów lub innych nacji od dziesięcioleci
mieszkajacych u nich to to samo co wydawanie opinii o Kowalskiej która dzisiaj gotuje szczawiową a wg nas powinna gotowac rosół...
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 10:17 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

109
PS Conan Ponownie powtarzam .Rzecz jest w tolerancji..I albo jestesmy tolerancyjni wobec wszystkich religii i nacji budując multikulturalne społeczeństwo wzorem z Brytyjczyków czy Amerykanów albo budujemy nacjonalistyczne,ksenofobiczne społeczeństwo nietolerujące innych
Innej opcji nie ma...
Czym innym jest zwalczanie terroryzmu lub ortodoksji przy jednoczesnym zachowaniu tolerancji wobec reszty społeczności a czym innym jest zwalczanie ,potępianie czy wysmiewanie
innych religii,wierzeń czy nacji..Aresztowanie kieszonkowca Polaka nie dezawuuje wartosci innych Polaków...Wiec aresztowanie terrorysty islamskiego nie dezawuuje reszty wyznawców islamu
Nie potepiajmy w czambuł wszystkiego tylko dla tego ze propaganda telewizyjna wskazuje nam cel nienawisci
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 10:26 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

110
egoista99 pisze:PS Conan Ponownie powtarzam .Rzecz jest w tolerancji..I albo jestesmy tolerancyjni wobec wszystkich religii i nacji budując multikulturalne społeczeństwo wzorem z Brytyjczyków czy Amerykanów albo budujemy nacjonalistyczne,ksenofobiczne społeczeństwo nietolerujące innych
Innej opcji nie ma...
Czym innym jest zwalczanie terroryzmu lub ortodoksji przy jednoczesnym zachowaniu tolerancji wobec reszty społeczności a czym innym jest zwalczanie ,potępianie czy wysmiewanie
innych religii,wierzeń czy nacji..Aresztowanie kieszonkowca Polaka nie dezawuuje wartosci innych Polaków...Wiec aresztowanie terrorysty islamskiego nie dezawuuje reszty wyznawców islamu
Nie potepiajmy w czambuł wszystkiego tylko dla tego ze propaganda telewizyjna wskazuje nam cel nienawisci
Egoista99 mamy taki sam pogląd na sprawę a jednak zacząłeś się Mnie czepiać.
Twardostoj pisze:Egoista jak się między sobą ucierają to dobrze ale jak napadają innych nie swojego wyznania z byle powodu to już należy im się STRYCZEK (tak jestem za Karą Śmierci i to nie tylko wobec "obcych" Polak złapany na gorącym uczynku na gwałcie ze szczególnym okrucieństwem lub morderstwie powinien być bez zwłoki posłany na gałąź a polityk winny ZDRADY STANU przed Pluton Egzekucyjny a Egzekucje te powinny odbywać się na widoku publicznym).

Po za tym niech kultywują swoją Kulturę proszę bardzo ale w granicach PRAWA Kraju do jakiego przyjeżdżają a jak się nie stosują to najpierw odsiadka a potem deportacja.
Zwróć Uwagę na to co podkreślone.

Przyjeżdżać im nie bronię choć stawiam pytanie z czego będą żyć skoro sami Polacy mają problemy z znalezieniem Pracy?

Jednak jak się zdecydują przyjechać to mają się dostosować do panującego u nas Prawa a nie zasłaniać się Szariatem bo w Polsce Szariatu nie ma. Jednak znając pogląd np. takiej baabci na sprawy Homoseksualnych to by nie widziała nic złego "dajmy Muzułmanom szariat w Polsce" a to dopuści bezkarne gwałcenie Polek i mordowanie Wszystkich wkoło.

Co do części, która cię zbulwersowała to odnosiła się do zmiany panującego w Polsce Prawa nie tylko względem Imigrantów ale wszystkich.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 12:30 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

111
Hmmm...Gdyby 10 przykazań wprowadzono w życie 2000 lat temu..to bym rozumiał twój rygoryzm...a tak niezależnie od koloru skóry i wiary stróze prawa sa od tego by wyłapywac tych co sie do niego nie stosują.I tylko tyle...Reszta jest tylko bleblaniem..
PS Nie czepiam sie tylko mam zdziebko inne zdanie...To tak jak z szafa w domu troche bardziej na prawo czy w lewym kącie...
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 14:22 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

112
PS Islam to nie tylko religia z której nic nie wynika jak jest to w przypadku chrzescijaństwa..
Islam to również filozofia zycia i prawo..Nie da sie oddzielic praw szariatu od islamu lub tez zostawic islam bez szariatu..gdyz wszystkie czyny muzułmanina są podzielone na pięć kategorii – konieczne, chwalebne, dozwolone, naganne oraz zakazane. Podstawą określenia czynów koniecznych jest pięć filarów islamu.
Zwróć tez łaskawie uwagę na fakt ze islam nie tylko ze nie neguje chrzescujaństwa to twierdzi iz jest
kontunuacją świętych ksiąg chrześcijań i Żydów..

sura 3, w. 3-4
On tobie zesłał Księgę z prawdą, stwierdzając prawdziwość tego, co już było przed nią.
On zesłał niegdyś Torę i Ewangelię jako drogę prostą dla ludzi...

sura 4, w. 163.
Zaprawdę, objawiliśmy tobie,
tak jak objawiliśmy Noemu
i prorokom po nim;
i jak objawiliśmy Abrahamowi i Isma'ilowi,
Izaakowi i Jakubowi, jak i pokoleniom,
Jezusowi, Hiobowi i Jonaszowi,
Aaronowi i Salomonowi;
a Dawidowi daliśmy Psalmy

Wyraźnie wiec Mahomet wskazuje, że Koran ma być kontynuacją Biblii
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 14:33 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

114
egoista99 pisze:PS Conan Ponownie powtarzam .Rzecz jest w tolerancji..I albo jestesmy tolerancyjni wobec wszystkich religii i nacji budując multikulturalne społeczeństwo wzorem z Brytyjczyków czy Amerykanów albo budujemy nacjonalistyczne,ksenofobiczne społeczeństwo nietolerujące innych
Innej opcji nie ma...
Czym innym jest zwalczanie terroryzmu lub ortodoksji przy jednoczesnym zachowaniu tolerancji wobec reszty społeczności a czym innym jest zwalczanie ,potępianie czy wysmiewanie
innych religii,wierzeń czy nacji..Aresztowanie kieszonkowca Polaka nie dezawuuje wartosci innych Polaków...Wiec aresztowanie terrorysty islamskiego nie dezawuuje reszty wyznawców islamu
Nie potepiajmy w czambuł wszystkiego tylko dla tego ze propaganda telewizyjna wskazuje nam cel nienawisci
Zgadzam się z tym co Napisałeś na końcu, tyle ze wcześniejsze Twoje stwierdzenie jakoby były tylko dwie skrajne opcje to mozna terz usłyszeć z telewizyjnej propagandy właśnie ;) To takie samo stwierdzenie jak albo PIS albo PO :P Czyli zaklinanie rzeczywistości, która ma niemal nieograniczoną liczbę opcji.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 17:30 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

115
Oczywiście Conanie,ze istnieje tysiące opcji....Tyle tylko ze gdy rozum spi budzą się demony..
Jednym z takich jest straszenie islamizacją...tyle tylko ze nikt nie mówi o tym,ze przy dzietności
w zachodniej Europie na poziomie 1,3 w ciagu 30 lat Europa calkowicie wymrze z zachodnich Europejczyków...zostana wiec tylko imigranci..albo pustynia..Jak widac lepszym wariantem dla niektórych jest pustynia...
PS Stojacy twardo...Ponownie zwracam uwage ze islam Tatarów polskich nie istniałby bez praw szariatu..Zwróć tez uwage ze gdyby doktrynalnie trzymac sie litery prawa w Polsce,to ty jako katolik mógłbys zostac ukarany np za złamanie postu ..lub nieobecność na mszy wieczornej...Wszystko zależy od stopnia tolerancji, takiej jak np w Tunezji,Maroko,Turcji i etc
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 9:09 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

116
Egosita99 tylko, że według Szariatu mąż, który przyłapie żonę na cudzołóstwie (zdradzie) MA OBOWIĄZEK zabić ją i jej kochanka w imię Allacha w Polsce bierze tylko rozwód albo da kilka pasów w żyć wybijając z głowy zdrady. Czyli dostosowują się do panującego w Polsce Prawa. Taki przyjezdny z Arabii Saudyjskiej w takiej sytuacji by zabił niewierną żoną i jej kochanka a w Sądzie zasłania się, że taki jest wymóg jego wiary i płacze, że jest dyskryminowany.

Szariat dopuszcza Bigamię Polskie Prawo już nie i nie może taki Muzułmanin mieć w Polsce kilkunastu żon. Chyba, że pobierze się u Siebie ale jak nawet w Polsce taki Tatar będzie miał Harem i się żenił z nimi w Polsce zgodnie ze swą wiarą to oficjalną będzie tylko jedna i to jedna dziedziczy.

Rozumiesz już o co chodzi w Polsce nie ma Sądów Szariackich tak jak w UK i nigdy nie zostaną wprowadzone.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 10:08 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

117
Heheheh...Jak juz pisałem to zależy gdzie !!! W Afganistanie czy Arabi Saudyjskiej zdradzajaca kobietę ukamieniują a w podlaskim czy rzeszowskim tylko ubije ja kłonica i bedzie twierdzic ze sie potkneła...I gdyby to było prawda co piszesz to nieprawdziwy byłby ten cytat
..Każdego roku 800 tys. Polek pada ofiarami przemocy we własnej rodzinie. Co najmniej 150 kobiet zginęło w 2008 roku z rąk domowego tyrana..
http://kobieta.wp.pl/kat,26339,title,Bi ... omosc.html

Co zas sie tyczy wielożeństwa ..
Poliandrioa -W Indiach czy Tybecie kobieta może miec dwu mężów W Indiach przykładem poliandri znana powszechnie jest historia mówiąca o księżniczce Draupadi, która poślubiła pięciu synów
Pandu. Opowieść ta stanowi fragment Mahabharaty (Krishna Dharma,
2003), jednego z dwóch wielkich eposów starożytnych Ind
A poligamia na świecie jest szerzej stosowana niz poligamia Wystarczy wymienic jej obecność na wszystkich wyspach Polinezji,Indie,Cejlon, Afryka ,plemiona Indian Amazonii et,etc
Wiec nie opowiadaj o wyzszości Swiąt Bozego Narodzenia nad Wielkanocą !!!
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 13:28 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Islamizacja Europy

118
egoista99 pisze:Heheheh...Jak juz pisałem to zależy gdzie !!! W Afganistanie czy Arabi Saudyjskiej zdradzajaca kobietę ukamieniują a w podlaskim czy rzeszowskim tylko ubije ja kłonica i bedzie twierdzic ze sie potkneła...I gdyby to było prawda co piszesz to nieprawdziwy byłby ten cytat
..Każdego roku 800 tys. Polek pada ofiarami przemocy we własnej rodzinie. Co najmniej 150 kobiet zginęło w 2008 roku z rąk domowego tyrana..
http://kobieta.wp.pl/kat,26339,title,Bi ... omosc.html
Ile % z tego to ofiary ukrytego stosowania szariatu a ile Alkoholizmu?

Znam osobiście przypadek potomek Lipka (Muzułmanin) ożenił się w Polsce z katoliczką. Po dwóch miesiącach wyjechał na pielgrzymkę do Mekki lecz zostawił żonę w domu pod opieką rodziny (akurat kończyła studia). Gdy wrócił dowiedział się, że przyprawiła mu "rogi" i jakoś jej nie zabił owszem w pierwszej pasji mało co nie zabił jej kochanka (ale takie wypadki się zdarzają i wśród katolików) a z żonką poszedł do sądu by się rozwieść po prostu ją odprawił.
Co zas sie tyczy wielożeństwa ..
Poliandrioa -W Indiach czy Tybecie kobieta może miec dwu mężów W Indiach przykładem poliandri znana powszechnie jest historia mówiąca o księżniczce Draupadi, która poślubiła pięciu synów
Pandu. Opowieść ta stanowi fragment Mahabharaty (Krishna Dharma,
2003), jednego z dwóch wielkich eposów starożytnych Ind
Co ma wielożeństwo (czyli poligamia) do poliandri oprócz tego, że jedno i drugie to Bigamia? :)
A poligamia na świecie jest szerzej stosowana niz poligamia Wystarczy wymienic jej obecność na wszystkich wyspach Polinezji,Indie,Cejlon, Afryka ,plemiona Indian Amazonii et,etc
Hmm... masło jest szerzej stosowane niż masło :happy: :rotfl:
Wiec nie opowiadaj o wyzszości Swiąt Bozego Narodzenia nad Wielkanocą !!!
Złe nazewnictwo w stosunku do mojej osoby a Sczodre Gody rzeczywiście są ważniejsze od Jarych gdyż podczas Szczodrych odradza się Słońce do walki z ciemnością. :)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 14:05 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Islamizacja Europy

119
A ja znam muzułmanki w UK ,ktore zupelnie spokojnie rozeszły sie pomimo obopólnej zdrady..Mam tez kilku znajomych w Maroko którzy twierdza ze taki rozwód jest na porządku dnia ...
Wiec wszystko zalezy od stopnia fanatyzmu i tolerancji dla drugiego człowieka

PS oczywiscie ze chodziło o monogamię A alkoholizm pisze sie z małej litery...to ni Bóg ani nazwa własna
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2013, 15:55 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron