Re: Snowden.Zdrajca?

2
A tak, co nieco zasłyszałem. Wiadomo przypadkiem, na czyim utrzymaniu jest ?
Wywiad rosyjski, to aż nazbyt by się mogło wydawać, że oczywiste. Juliane Assange zapewnia o Jego bezpieczeństwie:
http://polish.ruvr.ru/2013_06_24/Assang ... ezpieczny/
Ale powątpiewam, żeby był przez niego inspirowany.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 20:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Snowden.Zdrajca?

3
Abesnai pisze:A tak, co nieco zasłyszałem. Wiadomo przypadkiem, na czyim utrzymaniu jest ?
Wywiad rosyjski, to aż nazbyt by się mogło wydawać, że oczywiste.
Co za brak wiary w ludzi :cool:!Znaczy się nie bierzesz pod uwagę opcji że go po po prostu sumienie ruszyło,albo może...siedział w tym bagienku dosyć długo,klimatyzacja szwankowała,i się zatruł oparami,i zaczął mówić językami...a...to chyba nie z tej bajki :christ2:...
Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 20:49 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Snowden.Zdrajca?

4
Nom, z klimatyzacji mógł się przykładowo grzybów nawąchać. Albo rozpuszczalnika, te ruskie farby ... ;)
No wiesz, może ktoś go przekonał do podjęcia takich decyzji ? W pobudki ideowe, sumienie itp. średnio wierzę, za to odpowiednia ilość kasy na koncie jest dość solidnym argumentem. Podobno nie istnieją ludzie, których nie można kupić. Wszystko jest kwestią ceny :)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 21:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Snowden.Zdrajca?

5
mordotymoja pisze:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... nione.html Ja jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania.Czekam co napisze o sprawie Gazeta Wyborcza.I w ten to czas będę miał pewność co myśleć mam :satan: ...
Czyzby ""dziennikarze "" G.W-ej byli dla Ciebie ekspertami i wyrocznia , kierunkowali Twoj punkt myslenia ???

Dla mnie to w jakims stopniu zdrada tajemnic panstwowej , lecz nie zdrada panstwa , facet mial i ma odwage pokazac ludziom co ""nasi ""rzadzacy wyprawiaja , szpiegowanie , podsluchiwanie , podgladanie obywateli jest na poezatku dziennym i nic na to nie mozemy poradzic .
Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 21:17 przez mart, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli odczuwamy ból to znaczy ze żyjemy
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.

Re: Snowden.Zdrajca?

6
Ale co on takiego zrobił? Powiedział to, o czym wszyscy wiedzieli. To się nazywa robienie afery z faktu, o którym wszyscy wiedzą. System ten działa od 2007 r. Ale się naraził... :ahah:

Czasami zachowujecie się, jak dzieci...
Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 21:39 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Snowden.Zdrajca?

7
polliter pisze:Ale co on takiego zrobił? Powiedział to, o czym wszyscy wiedzieli. To się nazywa robienie afery z faktu, o którym wszyscy wiedzą. System ten działa od 2007 r. Ale się naraził... :ahah:

Czasami zachowujecie się, jak dzieci...
No jak dzieci."Dzieci" żyły w błogiej nieświadomości.Anglicy mają coś podobnego i zdaje się Niemcy,u nas od ładnych paru lat stoi amerykańska instalacja podsłuchowa.Życie na podsłuchu :(...Ale praworządni ,uczciwi obywatele nie mają się czego obawiać.Czyż nie?A może jednak nie,to znaczy tak :satan: ...O skalę mi chodzi.Tak sobie myślę że one najchętniej by nam jakie czipy pod skórę wszczepiły.Ale się na razie krępują.Trochę.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 21:52 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Snowden.Zdrajca?

8
No krępują się, bo są nieśmiali, ale im przejdzie... :D
Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 21:58 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Snowden.Zdrajca?

9
Oni i krępują? dobry żart.
Orwell już dawno to zauważył.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 11:56 przez Amm, łącznie zmieniany 1 raz.
Stać się obserwatorem własnego życia [...] znaczy uwolnić się od jego cierpień./Oscar Wilde/

Re: Snowden.Zdrajca?

12
Z tego co mówi w ostatnim czasie Snowden to był szkolony na szpiega.
Ameryka i jej rząd ma najbardziej zorganizowaną organizacje do szpiegowania innych na świecie , obecnie wiemy że szpiegują i podsłuchują wszystkich pewnie i siebie na wzajem.
Cyceron

Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron