Re: Ukraina

751
Crows pisze:
mordotymoja pisze:To już nie jest szum,to głośne ujadanie.Sprawia wrażenie ujadania na rozkaz .Kilka dni temu byłem u znajomych
,w pokoju obok włączony telewizor,zapowiedz programu,czy Polska powinna dostarczać broń na Ukrainę ?Zaproszeni goście,Kowal,Bujak ,Zalewski ...Czy w tej wesołej gromadce jest ktoś kto ma odmienne zdanie ?Nie .Komunistyczna propaganda zaczyna wyglądać jak Pikuś mały .
i co bo nie wiem , czy oni byli za wysłaniem broni ?
:rotfl1: Jaja sobie robisz ?Toż Bujak jakieś dwa tygodnie temu wzywał rząd do wysłania polskich żołnierzy na Ukrainę,żeby ramię w ramię walczyli z kacapami .Sądzisz że mu się odmieniło?Dwaj pozostali to mniej więcej ten sam bujany poziom .
Ostatnio zmieniony 01 mar 2015, 15:33 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

752
mordotymoja pisze:
Lunadari pisze:dlaczego Putin nie chce pochować Lenina w ziemi?
Dlaczego nie odeśle go tam skąd przyjechał ?I niech się Niemcy martwią.
co za brednie.
urodził się w Rosji, tam umarł i tam do dzisiaj eksponują jego trupa.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2015, 19:23 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Ukraina

754
mordotymoja pisze:Nie wyczułaś zapachu sarkazmu? Katar :cool: ?
z biegiem czasu nadużywanie staje się normą.
postaraj się o zmianę rozsiewanej 'woni' - być może zacznie się wtedy wyróżniać.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2015, 20:06 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Ukraina

757
Crows pisze:i Rosja i Ameryka robią wiele i dobrego i złego , dziś ten wiecej jutro drugi , nie warto tylko patrzeć na jedną strone w różowych okularach
Tez tak myslę !! Oba mocarstwa maja Polske w d..ie ...wiec i Polska powinna dbac o swoja racje stanu a nie stawac sie ujadajacym ratlerkiem najpierw Moskwy a teraz Waszyngtonu. Napewno nie lezy w naszym interesie wkladania palca pomiedzy dwa mocarstwa wzajemnie sie okladajace..Przez przypadek mozemy oberwac od którejs ze stron w ryj tak ze nie bedzie nam do śmiechu..Coś o tym moga powiedziec juz sadownicy...
Ostatnio zmieniony 01 mar 2015, 21:47 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Ukraina

758
mordotymoja pisze:
Crows pisze:mają taki olbrzymi obszar a żarło z zewnatrz sprowadzaja ?
TVN jak i inne media trzeba wziąć z poprawką na szum medialny
To już nie jest szum,to głośne ujadanie.Sprawia wrażenie ujadania na rozkaz .Kilka dni temu byłem u znajomych
,w pokoju obok włączony telewizor,zapowiedz programu,czy Polska powinna dostarczać broń na Ukrainę ?Zaproszeni goście,Kowal,Bujak ,Zalewski ...Czy w tej wesołej gromadce jest ktoś kto ma odmienne zdanie ?Nie .Komunistyczna propaganda zaczyna wyglądać jak Pikuś mały .
Bo to jest ujadanie na rozkaz. Z centrali.
Przyzwoici dziennikarze tez jak mamuty, wygineli.
Najcudniejsze sa pytania, ktore sa odpowiedzia, a pytany ma za zadanie jedynie rozwinac jedyna sluszna odpowiedz.
Najsmutniejsze ze robia to za kase, bo chyba nie sa az tak glupi, zeby wierzyc w te brednie.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2015, 6:01 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

759
Co chcecie od komunokapitalizmu...Światłe wzorce czerpać nalezy z Ojca Narodów,Wodza Rewolucji i Krynicy Madrosci ..ale jechac nalezy MAYBACHEM przyjmowac znajomych na schodach dworku , obiadki w Sowa i przyjaciele...Wzorcowy obraz krzywego zwierciadła demokracji...Lub tez jak to sobie komuchy wyobrazaja demokracje...
Ostatnio zmieniony 02 mar 2015, 10:27 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Ukraina

760
Pokaz filmu "Wołyń" Smarzowskiego odwołany w Kijowie z polecenia ukraińskiego MSZ.
Ciekawe co na to "pierwszy patriota" RP minister Maciarewicz, budujący w swych urojeniach polsko - ukraińskie śmigłowce.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2016, 20:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron