Re: Ukraina

669
bedzie gorzej , dopiero jak amerykanie poślą predatory to cos sie zmieni
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 18:00 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Ukraina

670
Crows pisze:bedzie gorzej , dopiero jak amerykanie poślą predatory to cos sie zmieni
Jeśli poślą drony które będą z oczywistych względów obsługiwali amerykańscy żołnierze to będziemy mieli wojnę na całego.Szykuj się na krótkie przeszkolenie i na front :satan: .
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 18:03 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

671
Crows pisze:bedzie gorzej , dopiero jak amerykanie poślą predatory to cos sie zmieni
No, na pewno. Z lokalnego na globalny sie zmieni ten konflikt interesow.
Moj tz jak widzi Obame, to mowi ze widzi antychrysta, a ma cholerna intuicje. Przepowiednia mowi ze ostatni ma byc czarny, i ze bedzie udawal baranka pokoju, a bedzie niesc zniszczenie i smierc. Nomen omen psia mac.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 19:57 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

672
a nie sądzisz że ci co ciagle gdakają o końcu systemu , końcu chorego stanu rzeczy , o kresie rzadów oszustów , armagedon , sad ostateczny itd itp ..........zostaną wreszcie usatysfakcjonowani ;)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 20:18 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Ukraina

673
Crows pisze:a nie sądzisz że ci co ciagle gdakają o końcu systemu , końcu chorego stanu rzeczy , o kresie rzadów oszustów , armagedon , sad ostateczny itd itp ..........zostaną wreszcie usatysfakcjonowani ;)
Tylko prosiłby żeby to była piękna katastrofa.I SMS na 5 minut przed rozpoczęciem spektaklu,żebym nie przegapił :rotfl1: !
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 20:22 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

674
a co byś przez te 5 minut załatwił ? bo ja wiem , zapłodnił bym małpe
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 20:27 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Ukraina

675
Crows pisze:a co byś przez te 5 minut załatwił ? bo ja wiem , zapłodnił bym małpe
Załatwić ?Nic,zajął bym wygodne miejsce na dachu wysokiego budynku żeby nic mi nie umknęło :satan: .
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 20:33 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

678
Crows pisze:a nie sądzisz że ci co ciagle gdakają o końcu systemu , końcu chorego stanu rzeczy , o kresie rzadów oszustów , armagedon , sad ostateczny itd itp ..........zostaną wreszcie usatysfakcjonowani ;)
Nie daj Boze Crows, i mowie to smiertelnie powaznie.
Tym niemniej przydałoby sie przywrócić rownowage zyciu, zanim swiat wywroci sie do gory nogami.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 23:30 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

679
ayalen pisze:
Crows pisze:a nie sądzisz że ci co ciagle gdakają o końcu systemu , końcu chorego stanu rzeczy , o kresie rzadów oszustów , armagedon , sad ostateczny itd itp ..........zostaną wreszcie usatysfakcjonowani ;)
Nie daj Boze Crows, i mowie to smiertelnie powaznie.
Tym niemniej przydałoby sie przywrócić rownowage zyciu, zanim swiat wywroci sie do gory nogami.
nie bój się , wszak jednościa z drzewem i robakami jesteś , po wojnie atomowej kruki i szczury głównie przetrwają , wiec wcielaj sie w moje ja to przezyjesz bez strachu ;)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 12:29 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Ukraina

680
Ciekawostka: wlasnie angielskojezyczny propagandowy kanal ukrainskiej telewizji UT zadal pytanie widzom: w jakim ukrainskim miescie urodzil sie slynny ukrainski pisarz Joseph Conrad?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 10:51 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

681
ayalen pisze:Ciekawostka: wlasnie angielskojezyczny propagandowy kanal ukrainskiej telewizji UT zadal pytanie widzom: w jakim ukrainskim miescie urodzil sie slynny ukrainski pisarz Joseph Conrad?
Odpowiedzi proszę kierować na Berdyczów :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 11:17 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

682
Mam wrażenie,
że Putek może wbrew pozorom skosolidować Euroland... co w konsekwencji może być korzystne dla Lechistanu.


łosiu zależny obsewrwtor z ramienia
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 13:33 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Ukraina

683
Będzie więcej montowni?Czy może będzie mniej montowni :/ ?Jak się pojawią pierwsze wiosenne kwiatki to przeprowadzę badanie,stosując starą ,wypróbowaną metodę .Wyrywania kwiatkom płatków :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 14:07 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ukraina

684
Obrazek
;
a ten pan z pis-u co pod reke z prezydentem to chyba dostanie w ryło łod kaczyńskiego
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 14:27 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Ukraina

685
Ha ha mr Richard Henry, ten to się umie ustawić, co zresztą widac :P i prywatnie i politycznie ;)

Ale albo nie dostrzegam, albo z tymi najważniejszymi głowami to jest przereklamowanie marszu...

A o tym co sie tam dzieje, co przechodzi zwykły mieszkaniec, warto przeczytać http://wiadomosci.onet.pl/prasa/pawel-p ... amat/vhmdl
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 14:35 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Ukraina

686
Miałem okazję z 15 minut pogapić się na transmisję w TVN 24 i posłuchać komentarzy.I od razu dostałem jakichś paskudnych wyprysków na powiekach i na uszach :( ,już schodzi :ach: .Trochę w takim radzieckim stylu.Ale jak kto lubi .
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 15:07 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron