Re: Ewelucja lewicy

1
zainspirował mnie link, wstawiony przez merkabę w psychologii...
skąd taki kurs, ekonomia, która była bazą zeszła z planu, kto na lewicy jeszcze się nią kieruje, kogo na lewicy obchodzą robotnicy wykorzystywani przez pracodawców, lewica zajmuje się orientacjami seksualnymi, mniejszościami seksualnymi, czy to tylko kaprys, czy kurczowe trzymanie się stołu?
Ostatnio zmieniony 02 sty 2014, 13:11 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Ewelucja lewicy

2
Bo w POlsce nie ma partii prawicowych...Która partia głosi na swoich sztandarach iz domaga się :
-Obniżenie podatków, likwidacja przymusowych ubezpieczeń społecznych, zniesienia większości koncesji gospodarczych, uproszczenie procedur administracyjnych , prywatyzacji szkolnictwa i służby zdrowia...To przeciez hasła typowej prawicy...Wiec gdzie jest jakowas prawicowa partia w Polsce...Ostatnim byl chyba Korwin Mikke...
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 14:41 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Ewelucja lewicy

3
obalać można pół litra nieustannie i z tego lewicy nie będzie

w kryzysie tylko lewica ma szansę

pi@przenie, ze trzeba ograniczać rolę państwa gdy ledwie dycha lud może tylko kosciół i Muszkowaty - ten to ma talent zamulania łbów

polecam moje hasełko
"chciałbym żyć w sredniowieczu pod warunkiem że byłabym królewną"

oczywiscie i to bzdura
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 22:14 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Ewelucja lewicy

5
składałam życzenia świateczne przyjaciołom - ludzie światli , zawsze wierzący
i zaszokowało mnie jakie zmiany zaszły w ich poglądach
ograniczyć socjal do minimum
...

w dobie kryzysu, ludzie którym powodzi się świetnie nagle 'w obawie o państwo' pierniczą takie głupoty? i to im wciska kościół;
oniemiałam
strach powoduje wypaczenia
i to jakie


a co z tymi którzy ledwie dychają?

z koscioła takie nauki???

a niech ich diabli porwą
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 0:46 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Ewelucja lewicy

6
Znaczy się, wspierają "reformy" naszego rządu ;) Skręcili definitywnie w prawo czy dokonali jakiegoś gwałtownego zwrotu ? Również przez kościół ... ?
Może zawsze baabciu tacy byli, tylko wiesz ... jakby to rzec, nie wszystko się widzi. Teraz są jacyś gorsi z tego powodu ?
Dodam od siebie, przewrotnie.
Znałem swego czasu (krótko) dość zamożnych ludzi, którzy od zawsze tak twierdzili, katolikami byli z nazwy bo tak wygodnie a biednemu to by się jeszcze chętnie po grzbiecie przejechali, jakby było po drodze. I nieobce im były swego czasu (ponoć, bo się później nie przyznawali a ja za tamtych lat w tetrę kupy strzelałem) wartości i idee socjalizmu ;) Z tego co wywnioskowałem, nadrzędną wartością której tak naprawdę zawsze hołdowali był pieniądz i zysk. Reszta była w miarę potrzeby.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 2:02 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Ewelucja lewicy

7
Lewica trzyma się dobrze, to prawica ma problemy. Lewicowy jest PiS, Solidarna Polska... Wszystkie partie...
Utożsamianie się z Kościołem nie mówi o prawicowych poglądach, Piłsudski też walczył z czarnymi, Dmowski to samo, a to przecież uwielbiane przez łysych postacie.
Prawica, to kapitalizm - jedyny rozsądny system rozwoju, a socjalizm (przemianowany na demokrację), jest zarazą Europy. Nigdy nie pomyślałbym, że będę miał prawicowe poglądy, a tu taka niespodzianka... Sram na Kościół i jestem prawicowcem, szok...
Unia Europejska, to socjalizm w czystej postaci. Naprawdę tego nie widzicie?
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 3:42 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Ewelucja lewicy

8
Jednakże tak patrząc z boku,mając szeroką perspektywę :P uważam że to właśnie rozpasany, 19-to wieczny kapitalizm przyśpieszył poród socjalizmu.Niestety przy porodzie coś poszło nie tak .A może mamcia w czasie ciąży nadużywała okowity?Dysfunkcyjna rodzina :( ?Czynników powodujących niepełnosprawność socjalizmu jest sporo.A moja prywatna opinia:ludzie nie dorośli.Ale to tak prywatnie.Proszę nie cytować,nie powoływać się !No :rotfl1: ...
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 10:27 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ewelucja lewicy

9
o dojrzałości społeczeństwa świadczy umiejętność nie zatracania różnorodności przy dbaniu o granice - we wszytskich aspektach

chyba mniej ważne czy w państwie rządzi 'bogaty pan' czy premier, byle miał olej w głowie i świadomość po co mu ta kasa, którą ma nieustannie wydawać; a jaki ustrój daje większe szanse trwania w rozsądku - cóż chciałoby się zabezpieczać z różnych stron stabilny rozwój porządnego kraju

władanie umysłami ludzi przez instytucję, nie wnoszącą ani grosza do systemu państwa jest bezcenne chyba, że ...
"tyle jesteśmy dla kogoś warci ile w nas zainwestuje"

o tym kto swoje marne poglądy za czym chowa możemy pogadać
ale lepiej zaczynać od pozytywnych pomysłów - akceptowanych chętnie, by nie zablokować okopanych głów

dzielić można tylko to co się ma - czyli wiadomo od Balcerowicza trzeba czy jakoś tak :) :) :) już przesadziłam
Ostatnio zmieniony 04 sty 2014, 11:26 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron