Re: W Ruskich Oczach

2
Z pewnej perspektywy zbudowanie silnego i jednolitego bloku narodów słowiańskich jako przeciwwagi dla narodów germańskich to niezła idea. Ale ze stolicą w Warszawie a nie w Moskwie :)

CM
Ostatnio zmieniony 19 mar 2014, 23:36 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: W Ruskich Oczach

4
Taaa...ale najpierw trzeba by pokonać nacjonalizm Ukraińców którzy chcą rewizji polskie granicy i przyłaczenia np Przemysla oraz braci Czechów i Słowaków...którzy tez maja do nas pretensje o jakieś Zaolzie i jakiś Cieszyn..Pytanie tez co zrobi brat Łukaszenko...
PS Qurde !! Jak się rozpadał Sajuz była szansa przyłączenia Królewca dzisiaj Kaliningradu i co....?? DU...A !!
PS A towarzysz Zyrynowski zaproponował by Polska przyłaczyła Lwów ,,bo to ziemie polski i ...niech sie bije z banderowcami ( tak to powiedział dosłownie !! ) No ico ?? tez mamy mieszane uczucia !! Jakby tesciowa spadała w przepaśc ale z moim samochodem..
Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 18:01 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

5
Nie,nie możemy przytulić Lwowa.Bo my teraz weszliśmy w rolę tych dobrych.Więc nie wypada :P...Chyba że ten umierający twór się przewróci,wtenczas będzie można wysępić coś.Mam na myśli Ukrainę,a nie Rosję :) .
Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 19:54 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: W Ruskich Oczach

6
Po mojemu to jest umierający i zarżadał przeszczepów ważnych organów oraz ogromnej transfuzji..
Dawniej istniało województwo kijowskie...ehh Pane Havranek to se hyba ne vrati...
Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 20:00 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

7
Po mojemu gdzie dwóch się bije tam trzeci powinien korzystać...Niestety Polak głupi przed szkodą i po szkodzie...
Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 20:47 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

9
Taaa...Sadownicy tez sądzą iz ich jabłka i soki dozyją śedziwej starości..Tyle tylko iz nie ma chętnego by wypłacać im emerytury...Jakies 13 tys polskich firm eksportujacych do Rosji martwi się tez o swoje emerytury a ok 25 tys polskich firm jest w jakiś sposób powiaznych z sytuacja w Rosji...Ciekawe ze jakoś nikt ich nie pyta o zdanie..Mnie tez nikt nie spyta co o tym mysle gdy w przyszłym sezonie grzewczym podwyzszą mi cene gazu...( tobie zreszta tez...)
Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, 10:02 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

11
egoista99 pisze:Taaa...Sadownicy tez sądzą iz ich jabłka i soki dozyją śedziwej starości..Tyle tylko iz nie ma chętnego by wypłacać im emerytury...Jakies 13 tys polskich firm eksportujacych do Rosji martwi się tez o swoje emerytury a ok 25 tys polskich firm jest w jakiś sposób powiaznych z sytuacja w Rosji...Ciekawe ze jakoś nikt ich nie pyta o zdanie..Mnie tez nikt nie spyta co o tym mysle gdy w przyszłym sezonie grzewczym podwyzszą mi cene gazu...( tobie zreszta tez...)
A nie :) ,mnie nie,wypiąłem się.Na ruski gaz.Choć ten u mnie może być niemiecki :/...jakoś tak dziwnie zalatywał .W każdym bądź razie jaki by nie był ,nie gazuję :cool: .
Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, 14:46 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: W Ruskich Oczach

12
Qurde !!! To czym grzejesz ..?? Nie mów ze koksem...
Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, 19:04 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

13
victoria pisze:Polska częścią Rosji była i ...................................................... będzie :pupa: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przedst ... emie/ljy8g
A niedałoby się tak połączyc z Luxemburgiem..??? Juz raz książę Luksburski był na tronie Polski..Moze jakiś replay???
Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, 19:08 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

14
Max Kolonko mówi prawde !!

Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, 19:49 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

15
egoista99 pisze:Max Kolonko mówi prawde !!
egoista99 pisze:Warto czasami zastanowić się czy aby wszyscy nie kłamią
wychodzi na to , że ty tez sie mijasz z prawda :P
Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, 19:52 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: W Ruskich Oczach

16
egoista99 pisze:
victoria pisze:Polska częścią Rosji była i ...................................................... będzie :pupa: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przedst ... emie/ljy8g
A niedałoby się tak połączyc z Luxemburgiem..??? Juz raz książę Luksburski był na tronie Polski..Moze jakiś replay???
gdyby ktoś mnie pytał o zdanie, albo gdybym to ja decydowała, to jak najbardziej :D Luxemburg to mój ulubiony kraj, wielokrotnie przy różnych okazjach o tym wspominałam ...
Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, 20:40 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: W Ruskich Oczach

18
Crows pisze:
egoista99 pisze:Max Kolonko mówi prawde !!
egoista99 pisze:Warto czasami zastanowić się czy aby wszyscy nie kłamią
wychodzi na to , że ty tez sie mijasz z prawda :P
Bo prawda jest moja i jest prawda twoja i jest gu..wno prawda
Ostatnio zmieniony 24 mar 2014, 13:11 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

19
...Na postać Aleksandra Dugina zwraca też uwagę Stanisław Janecki w najnowszym tygodniku "W Sieci". Przypomina, że rosyjski intelektualista powiedział kiedyś o Polsce, że "nie ma racji bytu i jest zbędna". Ponadto stwierdził, że dusze Polaków niszczy katolicyzm, który nie pozwala nam być w pełni Słowianami. To właśnie dlatego - jak czytamy - Polska zniknęła z map pod koniec XVIII wieku, a zaborcy musieli coś zrobić z "gnijącą Polską" zawieszoną między Wschodem a Zachodem.

Dugin uważa też, że fatalnym posunięciem ze strony Polski było przystąpienie do NATO. Przez to, jak czytamy na łamach "W Sieci", z własnej winy będziemy ofiarą wojny cywilizacji, którą ostatecznie zwycięży Rosja. Błędem - według moskiewskiego profesora - było też przystąpienie Polski do Unii Europejskiej, bo to powoduje, że jesteśmy słabi i eksploatowani jak kolonia.

Dugin podkreśla jednak, że Polska ma jeszcze szansę włączyć się w proces tworzenia cywilizacji euroazjatyckiej. W przeciwnym razie i tak dosięgnie ją ekspansja rosyjska, ale wtedy nasz kraj będzie w dużo gorszym położeniu.

Stanisław Janecki zwraca też uwagę, że teorie Dugina stanowią podstawę dla działania Międzynarodowego Ruchu Euroazjatyckiego. Organizacja ta ma swoje oddziały w wielu państwach Europy Środkowo-Wschodniej – w tym również w Polsce....

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/foreign ... rymu/z67q6
ciekawego ma Putin wizjonera...
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2014, 22:48 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: W Ruskich Oczach

23
To czemu jesli nie wiemy..albo wiemy maniej niz ci co podsłuchuja 3/4 swiata ,nie robimy swojego ??? Czemu musimy bronić Afganistanu ,Sudanu,Etiopii,Republiki Środkowej Afryki ( Pigmejów tez bedziemy bronić ?? ) Ukrainy ?? Czemu bezpieczeństwo energetyczne jest wazniejsze niz bezpieczeństwo ekonomiczne Polaków..??? Zawsze wydawało mi sie iz jesli mnie stac to se kupię gdzie chce !! BO MNIE STAC !! A nie sr..ac ze strachu ...bo mnie nie stac ?? I drzec morde ze jestem biedakiem i mnie nie stac na kupno ??? To ma nas zabezpieczyć ??? Przed czym ??? jesli gaz z Kataru jest drozszy o 50% od ruskiego ?? Przed niskimi rachunkami ??? Ludzie !!! bede bezpieczny energetycznie ale siedzac przy swiczce i kozie opalanej kora z pobliskich drzew ???
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2014, 16:15 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

26
"W Słowiańsku wyłączono ukraińską telewizję"
będzie tylko jedna telewizja i jeden kanał jak kiedys jedyna gazeta PRAWDA , OT I SOWIECKO BURACZANA DEMOKRACJA WRACA
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2014, 19:36 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: W Ruskich Oczach

29
Taaaa....Jak Komorowski został sposponowany na Ukrainie gdzie przyjmował go jakiś minister to nic się nie stało..jak zarobił stojąc wsród ochraniarzy jajkiem ( dobrze ze nie scyzorykiem bo by umarł w 20 sek ) to drobny incydent...jak sejm stwierdził iz nie było ludobójstw Polaków w 1940 na Wołyniu ..tylko to była czystka etniczna , jak Svoboda której ma jako wice premiera Tiachnyboka stwierdziła iz wymagana jest rewizja granicy z Polską i zwrot Ukrainie Przemysla i 15 gmin to nikt nie protestował ..Ciekawy jestem do jakich łamańców jeszcze dojdzie polska polityka w ocenie kraju który nigdy nie miał własnego państwa sklada się z 3 regionó majacych 3 grupy narodowe nie mających wspólnej historii,kultury,języka i INTERESÓW ( Węgrów,Ukraińców ,Rosjan ) I z jakich powodów popieramy wbrew polskiej racji stanu grypę nienawidzaca Polaków i Polski ??
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2014, 10:52 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: W Ruskich Oczach

30
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... moth_.html Behemotki sponiewierane przez imperium zła :) .I tu mam problem poważny :/ ,czy to znaczy że diabła nie ma?Czy może na odwrót jest ,ma się dobrze i trzyma dłoń swą spracowaną na pulsie .I dlatego zamiast piłować drzewa ,gdzieś tam na Syberii na pomocą pilniczków do paznokci skończyło się na dwóch stówach ,kopie w dupsko i deportowaniu na rekolekcje do wschodzącego imperium dobre .Imperium dobra...Dobre ...ale mi się napisało :rotfl1: .Nie będę poprawiał :).
Ostatnio zmieniony 22 maja 2014, 15:35 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron