Re: drukowanie przestrzenne 3D

4
Wgl to jest straszne jak technologia idzie do przodu. Przecież teraz (przy odpowiednich środkach) można sobie "skonstruować" DNA dziecka - to jest chore. Tzn nie jestem pewna czy całe DNA, ale już na pewno fragmenty niwelując choroby lub konkretny wygląd. Nie wiem jak wam, ale mi się to kompletnie nie podoba. W tym drukarki 3D, co one robią, co może przyczynić się w pozytywny sposób do egzystencji człowieka? Chyba tylko zwiększają jego ego...
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 15:19 przez kamyska, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: drukowanie przestrzenne 3D

5
kamyska pisze:Wgl to jest straszne jak technologia idzie do przodu. Przecież teraz (przy odpowiednich środkach) można sobie "skonstruować" DNA dziecka - to jest chore. Tzn nie jestem pewna czy całe DNA, ale już na pewno fragmenty niwelując choroby lub konkretny wygląd. Nie wiem jak wam, ale mi się to kompletnie nie podoba. W tym drukarki 3D, co one robią, co może przyczynić się w pozytywny sposób do egzystencji człowieka? Chyba tylko zwiększają jego ego...
gdyby tak myśleć to nie wiem czy powinnaś korzystać z internetu :P
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 16:12 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: drukowanie przestrzenne 3D

6
Crows pisze:
kamyska pisze:Wgl to jest straszne jak technologia idzie do przodu. Przecież teraz (przy odpowiednich środkach) można sobie "skonstruować" DNA dziecka - to jest chore. Tzn nie jestem pewna czy całe DNA, ale już na pewno fragmenty niwelując choroby lub konkretny wygląd. Nie wiem jak wam, ale mi się to kompletnie nie podoba. W tym drukarki 3D, co one robią, co może przyczynić się w pozytywny sposób do egzystencji człowieka? Chyba tylko zwiększają jego ego...
gdyby tak myśleć to nie wiem czy powinnaś korzystać z internetu :P
Mamusiu... Internet jest rzeczą, która (mi nie wiem jak Tobie) pomaga. Niemniej jednak został on stworzony przez człowieka. Mi głównie chodzi o rzeczy, które człowiek chce "naprawić" technologią, wcześniej stworzone przez naturę
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 18:27 przez kamyska, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: drukowanie przestrzenne 3D

8
Być może do degradacji ludzkości którą znamy, ale czy to źle? Może kiedyś wkroczymy na poziom tak wysoki, że obecny człowiek nie mógłby go nawet zrozumieć. Taka ludzkość 2.0, zupełnie inna niż ta obecna, ale możliwe, że lepsza.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2014, 11:14 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: drukowanie przestrzenne 3D

9
k4cz0r200 pisze:Być może do degradacji ludzkości którą znamy, ale czy to źle? Może kiedyś wkroczymy na poziom tak wysoki, że obecny człowiek nie mógłby go nawet zrozumieć. Taka ludzkość 2.0, zupełnie inna niż ta obecna, ale możliwe, że lepsza.
Patrząc na wersję 1.0 nie chce mi się wierzyć w to ewentualne przepoczwarzenie w pięknego motylka .Ale :/...niech żywi nie tracą nadziei :satan: .
Ostatnio zmieniony 17 maja 2014, 18:13 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron