Re: Dzisiaj Blue Monday

1
Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Ponoć wypada w poniedziałek ostatniego, pełnego tygodnia stycznia.
Termin Blue Monday (ang. Smutny, przygnębiający poniedziałek) wprowadził w 2004 roku Cliff Arnall - brytyjski psycholog, pracownik Cardiff University. Arnall wyznaczał datę najgorszego dnia roku za pomocą wzoru matematycznego uwzględniającego czynniki meteorologiczne (krótki dzień, niskie nasłonecznienie), psychologiczne (świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych) i ekonomiczne (czas, który upłynął od Bożego Narodzenia powoduje, że kończą się terminy płatności kredytów związanych z zakupami świątecznymi).
Wygląda na to, że nieświadomie ominęły mnie wszelkie problemy - postanowień noworocznych brak, płacę zawsze gotówką i od jakiegoś czasu przesiaduję nocki, by do pracy pójść dopiero w południe.
Tylko katar mnie złapał. Poza tym, :lato:

Jak wy się dziś czujecie? Dla przygnębionych na pocieszenie ciasteczko:
:muffins:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2015, 13:12 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Dzisiaj Blue Monday

2
U mnie jest git, w pracy było o.k. a właściwie cały dzień spędziłem w pracy. Nie było też jakiegoś wielkiego szału (w totka nie wygrałem), ale ujdzie wśród innych dni.

P.S.
Ja też mam katar, ale już od tygodnia, więc chyba się nie liczy. :)
Ostatnio zmieniony 20 sty 2015, 0:28 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron