Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

31
W swoim tegorocznym orędziu prezydent Putin wyraźnie kierował do kogoś jakieś dziwne zawoalowane groźby o tym, że nie pozwoli aby ktokolwiek niszczył lub ignorował rosyjskie interesy gdziekolwiek na świecie... Czy mam rozumieć, że to Rosja przekazała Turcji technologię zimnej fuzji...?
Ostatnio zmieniony 01 gru 2016, 20:58 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

32
PUTIN to Avilianin tak jak OBAMA to Reptilianin. Do gry włączają się Xedoci - ERDOGAN. Są jeszcze Sinuici - CHINY.

Aktualnie Sinuici i Avilianie chcą przejąć kontrolę nad światem od Reptilian. Języczkiem uwagi są Xedoci. Kto przyciągnie ich lidera ten wygra. Zachowanie status quo to pozbawienie Xedotów wyraźnego lidera co udawało się przez lata.
UKRAINA to tylko mały bunt u Avilianów. Reptilianie ich kuszą o sojusz ale nie dadzą rady.
Avilianie aktualnie wdrożyli swego konia trojańskiego - swego skaptowanego Reptilianina - TRUMPA. Ale wilki Reptilianów osaczą go w Białym Domu. Albo skasują albo ulegnie jako podwójny agent.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2016, 23:22 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

34
Widzę, że macie niezły ubaw...
Po namyśle mam wrażenie, że nikt z tych o których pisałem nie przyznaje się że rzeczywiście to dawał do zrozumienia co ja im przypisywałem. No cóż... To i tak tylko moje domysły i przypuszczenia... Jeżeli rzeczywiście i W. Putin i wszyscy inni wszystkiemu zaprzeczają wypierają się to nie zamierzam się z nimi spierać. Jeśli mówią, że moje wnioski są błędne to niech i tak będzie... Mam dość...:-(
Ostatnio zmieniony 14 gru 2016, 23:02 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

36
ieestem trzeźwy jak świnia....Siedzę sobie w domku na działce mojego brata i tak się zastanawiam popijając słodką kawkę z mlekiem... Na miejscu naszych rządzących upewniłbym się, czy pod przykrywką rurociągów nie przeciągnięto przez nasz kraj tuneli czasoprzestrzennych... Być może już w '81 r. ZSRR zamierzał pod pretekstem interwencji w Polsce dokonać inwazji na całą Europę a wojska inwazyjne puścić tunelami czasoprzestrzennymi... Czy zauważyliście, że w Jamesie Bondzie w dwóch częściach rurociągami są przesyłani ludzie? Słyszałem też przepowiednię, że Chińczycy mają przejść jakimś tunelem... Być może dlatego układając plany wojny atomowej w Europie nie przejmowali się tym, że aby powstrzymać inwazję, zachód zbombarduje atomówkami Polskę... Ciekawe też, co tak naprawdę przeciągnęli pod dnem Bałtyku w Nord Stream...? Czy to samo będzie w South Stream...?
Pamiętacie co pisałem o kodzie dwójkowym? 010101... Czarna dziura antymateria, czarna dziura antymateria, czarna dziura antymateria... Gdy byłego prezydenta ciągle oskarżano o współpracę z "bezpieką" Powtarzał: "Wałęsy nikt nigdy nie złamał i nie złamie". Tak naprawdę mówił o kodzie dwójkowym, że jest nie do złamania...
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2017, 6:13 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

37
Jestem po trzech piwach i właśnie zaczynam pić czwarte. Myślisz, że piszę jak pijany...? Dopiero teraz zacznę... Czuję się pijany jak bela.... Pan Marek Belka zeznając przed komisją śledczą d.s. "Amber Gold" mówił, że informował o swoich podejrzeniach premiera Tuska, redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" i paru innych i że nawet ANALFABETA poznałby że Amber Gold to przekręt.
No cóż... Ja otwarcie mówię, że zawsze z fizyki i w ogóle z przedmiotów ścisłych miałem same dwóje i tróje na szynach więc to co piszę to tylko takie sobie rozważania zwykłego laika a wręcz DYLETANTA.
Wracając jeszcze do sprawy katastrofy smoleńskiej... Podobno prezydent Rosji W. Putin mówił do premiera Tuska, że to, co się stało to straszne, stało się coś okropnego ale gdyby ten samolot leciał dalej to uderzyłby w FABRYKĘ. Myślę, że tak naprawdę miał na myśli jeden z takich zderzaczy hadronów opartych na zimnej fuzji...
Wracając jeszcze do prezydenta Wałęsy i jego słynnego "skoku przez płot"... Mówiąc o fizyce kwantowej fizycy często używają porównania do przeskakiwania przez płot, że gdy nie masz dość sił albo zbyt krótki rozbieg robisz podkop i to właśnie jest tunel czasoprzestrzenny...
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2017, 0:41 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

38
Oglądałem ostatnio wypowiedź ministra Mateusza Morawieckiego o nadwyżkach w budżecie. Mówił o lepszej ściągalności podatków, uszczelnieniu systemu podatkowego itd. Itp. Bla bla bla...mówił o podatkach ale w tle na wysokości jego głowy wisiał jakiś sześcian....
Normalny kabaret...:)
Nie wiedziałem, że pan minister jest taki dowcipny...okropnie się ubawiłem... Skoro w tle ma hipersześcian domyślam się, że ta nadwyżka NBP i nadwyżka w budżecie pochodzi z produkcji złota w tych akceleratorach opartych na zimnej fuzji, zwłaszcza, że i waluty są najtańsze od paru lat...pewnie wykupują to złoto żeby ustabilizować kursy walut... Parafrazując Marka Belkę możnaby powiedzieć, że nawet analfabeta zrozumiałby, że te kursy walut to przekręt...;-)
Ostatnio zmieniony 23 lip 2017, 16:28 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

39
A słyszeliście tą szopkę o reprywatyzacji działki przy ul. Siennej...? Też niezła komedia... Podobno została sprzedana handlarzom roszczeń za jeśli dobrze pamiętam 1% wartości. Dają do zrozumienia, że to złoto z zimnej fuzji kupili od pośredników za 1% wartości.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2017, 13:38 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

40
Serdecznie przepraszam pana ministra a także obecny i były rząd...mea culpa, mea culpa... Oczywiście dawali rozróżnienia, że to nie oni tylko pośrednicy kupowali to złoto za 1% wartości. Za ile od pośredników kupowali oni trudno zgadnąć. Min. Morawiecki daje do zrozumienia, że na tym złocie bogaciły się całe mafie... Ostatnio mówił, że w ciągu kilku lat z powodu zaniechania pobierania od nich VAT-u do kasy państwowej nie wpłynęło jakieś 200- 250 mld.
Ja to widzę tak.
Mamy z Niemcami jakieś potajemne układy sprzed wielu lat. Być może to od nich dostaliśmy technologię zimnej fuzji, być może nadal płacimy im za to jakieś pieniądze. Obecnie niektórzy się zastanawiają czy domagać się od Niemców reparacji i odszkodowań wojennych. Przypuszczam, że po wojnie zrezygnowaliśmy z nich w zamian za technologię zimnej fuzji. To prowadzi do wniosku, że już Hitler dysponował tą technologią...
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, 10:40 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

41
List otwarty do rządzących.
Panie ministrze Morawiecki. Jeśli pan dodaje do zrozumienia, że moje modlitwy wciągu jakichś 8- 10 lat 200- 250 mld razy uwalniały ludzkie dusze z piekła i czyśćca, ale panu się to nie podoba, bo uważa, wbrew opinii poprzedniego rządu, że mam konszachty z diabłem i robię to mocą księcia ciemności, to dobrze radzę:
"Zastanów się pan co mówisz!"
Nie wiem, kto mnie tak przed panem i obecnym rządem szkaluje i oczernia ale przypominam co mówił Pan Jezus gdy o nim mówiono to samo...
"Każdy grzech i bluźnierstwo będzie wybaczone tylko grzech przeciwko
Duchowi Świętemu nie będzie nigdy wybaczony ani w tym życiu ani w przyszłym".
Pani premier... Jeżeli rzeczywiście jak mi się wydaje pani minister sugeruje że mocą złego ducha uwalniam z piekła i ma on pani zgodę na takie insynuacje to mam nadzieję, że nigdy niczego nie zreformujecie a już zwłaszcza wymiaru sprawiedliwości i sądów.
To ma być sprawiedliwy sąd?! Prawo i sprawiedliwość?!
Dziękuję... Postoję...

Do prezydenta Donalda Trumpa.
Na innym forum pisałem, że pod budynkiem Pentagonu jest zderzacz hadronów oparty na zimnej fuzji.
Pan mówiąc o huraganie Irma użył określenia "ogromny potwór". Rozumiem, że to było o tym zderzacz hadronów. Jednak jeśli oprócz tego, pan też daje do zrozumienia, że ja też jestem takim potworem, proszę się liczyć że słowami. Już w moim życiu ktoś mi mówił, że mnie musiał zrobić sam diabeł, bo człowiek nie mógł spłodzić takiego potwora jak ja. Jeżeli pan postanowił kroczyć śladami tego człowieka to i skończy tak jak on.

Do pani kanclerz Angeli Merkel.
Et tu Angie...? ( I ty Angie przeciwko mnie...?)
Myślałem, że się lepiej dogadujemy... Czuję się głęboko zawiedziony i gorzko rozczarowany Twoją postawą... Problem nie w tym, że sprowadzam z piekła i czyśćca nieprzeliczone tłumy. Ja wiedziałem że może być ciasno... Od początku prosiłem Boga, żeby choćby nie wiem jak wielkie rzesze uwolnił zawsze było wolne miejsce, wolność i swoboda. Luzik... Najwyraźniej ktoś mi cały czas bruździ, robi na złość, na przekór, innych wyzyskuje, trzyma w ciasnocie itd. ale mówi, że to moja wina... Że to przez moje konszachty z diabłem... Podam taki przykład... kiedyś tak dla odprężenia leżałem z zamkniętymi oczami próbowałem sobie wyobrazić kogoś kto spokojnie, leniwie buja się w hamaku... Lecz, zaraz zjawiał się ktoś kto go z tego hamaku zrzucał. Gdy próbowałem sobie wyobrazić kogoś kto pływa sobie spokojnie po jeziorze na materacu, zaraz ktoś go z tego materaca zrzucał do wody... I tak cały czas... A wy politycy mówicie, że to moja wina... Przemyśl swoje postępowanie i postawę wobec mnie...
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2017, 10:34 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

42
Ja ostrzegam Polaków, że na moje oko, to Bóg, Pan Jezus bardzo ciepłe uczucia żywi zarówno do Angeli Merkel jak i Władimira Putina. Mam wrażenie, że cieplejsze niż chociażby do prezydenta Trumpa. A jeśli tak, to gdy widzę jak prezydent USA wyraża się o innych krajach i ich przywódcach np. państwa zbójeckie itp. to nie jestem pewien, czy powinienem popierać akurat jego politykę wobec nich, podzielać akurat jego poglądy... Jak go słucham, to sam mam ochotę go nieustannie prowokować bo złości mnie niemożebnie...
To on sam mnie nieustannie prowokuje do pisania o zderzaczach hadronów, zimnej fuzji, nadprzestrzeni, hipersześcianie itp. właśnie jemu na złość, na przekór...
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron