Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

1
Wiecie co działo się ponad rok temu w Korsuniu? Był to pogrom ludzi, którzy byli przeciwni Majdanowi i pojechali do Kijowa to zademonstrować, do czego mieli pełne prawo. Jak rozprawili się z nimi członkowie partii Witalija Kliczki jest w tekście przetłumaczonym przez blogera Zygmunta Białasa:


Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji
Przygotowane i sfinansowane przez Zachód obalenie prezydenta Janukowicza nie poprzestało na wprowadzeniu rządu Jaceniuka.

Już w nocy z 20 na 21 lutego 2014 roku zaczęły się pogromy na Ukrainie. Te odrażające przestępstwa - umyślnie przemilczane przez zachodnie media - były właśnie przyczyną referendum na Krymie. Ale może po kolei.

Zapowiadane wówczas rokowania zachodnich "aktorów" (Steinmeier, Fabieus, Sikorski) z prezydentem Janukowiczem i tak zwaną majdanową opozycją były ustalone na 21 lutego. Podczas gdy na Majdanie nastał okres przemocy i śmierci, protestowali nieco dalej Ukraińcy, którzy nie zgadzali się na obalenie prawnie wybranego rządu. To był Antymajdan.

Gdy jedna z grup, licząca około 500 mieszkańców Krymu, wracała autobusami do domu, została zatrzymana w drodze. Nic niepodejrzewający pasażerowie zostali wyciągnięci z autobusów i potem poniżani i maltretowani, a niektórzy zamordowani.

To był pogrom w Korsuniu - ostrzeżenie dla wszystkich mieszkańców Krymu i początek zamierzeń przyłączenia półwyspu do Rosji.

Tu, w niemieckim artykule, znajdują się trzy filmy, przedstawiające pogrom, oraz uwaga, by nazbyt wrażliwe osoby nie oglądały relacji; link poniżej.

W korsuńskim pogromie uczestniczyli w znaczącym stopniu członkowie partii Witalija Kliczki, partii finansowanej przez Fundację Konrada Adenauera. Można więc wyciągnąć wniosek, że te przestępstwa były znane w Brukseli, a przynajmniej w Berlinie.

Jest nieprawdopodobne, by Kliczko, finansowany przez CDU i wspierany przez UE, samodzielnie zarządził taką orgię bicia, grożenia i mordu. W jakim jednak stopniu UE i Niemcy wiedziały o pogromie czy wręcz uczestniczyły w planowaniu okrutnego przestępstwa, nie zostanie zapewne nigdy wyjaśnione.

Widać tu wyraźnie, jak Unia i Niemcy (z waszyngtońskiego nadania) rozumieją "demokrację i pokój na Ukrainie": wywołać strach, grozę i zmusić zastraszonych mieszkańców do uległości.

UE i Berlin grają rolę książąt pokoju, mimo że zapewne wiedziały o wszystkich okrucieństwach. Jest możliwe, że już wcześniej miały wiedzę o tym, jaką masakrę planowano. Zainscenizowana akcja z udziałem trzech ministrów spraw zagranicznych była - jak się zdaje - tylko przedstawieniem, gdyż obalenie Janukowicza było już dawno postanowione.

Nie ulega wątpliwości, że korsuński pogrom nie nastąpił spontanicznie ze strony "stukniętych nacjonałów", lecz był starannie zaplanowany. Osiem autobusów było obserwowanych na trasie i dane o ich każdorazowej pozycji były przekazywane telefonicznie.

Droga Kijów - Odessa, którą jechały autobusy z Majdanu na Krym, została w pobliżu Czerkas profesjonalnie zatarasowana kamieniami i pniami drzew. Zadania napastników były dokładnie określone. Jedni przecinali opony, inni wybijali szyby, a jeszcze inni bili pasażerów i zabijali.

Nawet spychacze były na miejscu, by zamordowanych zakryć ziemią. Do dzisiaj nie wyjaśniono, ile osób tam zamęczono. Czy tego uczyli na obozach szkoleniowych w Polsce?

Autobusy zostały przejęte przez około 1500 pałkarzy Prawego Sektora. Po tej akcji przestępcy ci zostali wciągnięci przez Kliczkę do policji. Ukraińcy z Donbasu i mieszkańcy Krymu zaczęli rozumieć, że celem zainscenizowanej rewolucji było zdobycie przez NATO kontroli nad Krymem (jako bazy wojskowej bezpośrednio przy rosyjskiej granicy).

Napad na pasażerów, wracających na Krym i groźby, że Prawy Sektor przybędzie na półwysep i wymorduje wszystkich rosyjskojęzycznych mieszkańców, były ostrzeżeniem, którego nie można było zlekceważyć.

Takie były powody podjęcia 27 lutego 2014r. decyzji przez parlament na Krymie o referendum, w którym mieszkańcy mieli się wypowiedzieć 25 maja 2014r. za lub przeciw włączeniu ich krainy do Federacji Rosyjskiej. Spośród 64 posłów 61 głosowało za przeprowadzeniem referendum.

Przetłumaczył: Zygmunt Białas
Film niestety przetłumaczony tylko na niemiecki:
[youtube][/youtube]

http://ukraine-human-rights.org/
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 8:08 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

2
Druga część tekstu, wklejam całość:

Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji - część druga
Już w nocy z 20 na 21 lutego 2014 roku zaczęły się pogromy na Ukrainie. Te odrażające przestępstwa - umyślnie przemilczane przez zachodnie media - były właśnie przyczyną referendum na Krymie.

To zdanie pochodzi z mojej poprzedniej notki, link: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/119 ... l-do-rosji

Niemiecki dziennikarz opisuje pogrom w Korsuniu, którego dopuścili się - zapewne za zgodą Zachodu - ludzie Witalija Kliczki, dzisiejszego prezydenta miasta Kijowa.

Dodaję tutaj film, przedstawiający masakrę. Świadkowie mówią po rosyjsku, napisy na dole obrazu są w języku niemieckim:

link:

Poprzednia notka kończyła się tak:

Napad na pasażerów, wracających na Krym i groźby, że Prawy Sektor przybędzie na półwysep i wymorduje wszystkich rosyjskojęzycznych mieszkańców, były ostrzeżeniem, którego nie można było zlekceważyć.

Takie były powody podjęcia 27 lutego 2014r. decyzji przez parlament na Krymie o referendum, w którym mieszkańcy mieli się wypowiedzieć 25 maja 2014r. za lub przeciw włączeniu ich krainy do Federacji Rosyjskiej. Spośród 64 posłów 61 głosowało za przeprowadzeniem referendum.

I teraz dalsza część artykułu:



Już w końcu lutego 2014 roku pojawił się Prawy Sektor na Krymie, gdzie dokonał licznych ataków na ukraińską armię. Trzech żołnierzy straciło życie i już wówczas oskarżano Rosję o napad na Krym.

Prawy Sektor oznaczał poza tym białym krzyżem domy mieszkających tam Tatarów. Ukraińska propaganda twierdziła wtedy, że Rosja planuje zabicie Tatarów lub ich przesiedlenie.

Wszystkie te zajścia doprowadziły do tego, że parlament na Krymie przesunął termin referendum z 25 maja na 18 marca 2014 roku. Groźby płynące z Kijowa, skierowane przeciw mieszkańcom, wpłynęły na wynik: ponad 90% wyborców opowiedziało się za Rosją.

Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji - część druga

Masakra w Odessie

Rosja nie musiała wywierać nacisku. Po pogromie w Korsuniu postawa ludności była jednoznaczna.

Także stacjonujące tam wojsko opowiedziało się za Rosją: spośród 18 tysięcy żołnierzy 16 tysięcy przeszło do armii rosyjskiej. Że rosyjskie oddziały i krymska milicja blokowały ukraińskich żołnierzy w koszarach do dnia referendum, było zwykłym środkiem ostrożności. Istniało ciągle niebezpieczeństwo, że część ukraińskiej armii podejmie próbę dezorganizacji referendum, zwłaszcza że Prawy Sektor działał bardzo agresywnie i nie przebierał w środkach.

Pięć dni przed planowanym referendum na Krymie zostały przechwycone e-maile, wymienione między Moinisterstwem Obrony w Kijowie i ukraińską tajną służbą (SBU) w Dniepropetrowsku. Wynikało z tej korespondencji, że Kijów zarządził atak - akcję False Flag - na lotnisko w Melitopolu. Ukraińska jednostka, przebrana w rosyjskie mundury, miała dokonać zamach na samolot.

Akcja ta spaliła na panewce, gdyż alternatywne media (w tym quer-denken.tv) obwieściły światu plan zamachu. Wówczas stało się jasne, że jesteśmy wciągani w trzecią wojnę światową.

Mieszkańcy Krymu nie czuli się nigdy Ukraińcami. Półwysep został wprawdzie w 1954r. przydzielony przez Chruszczowa (który urodził się zresztą na Krymie) ówczesnej ukraińskiej części Związku Radzieckiego, ale już w 1991 roku, po rozpadzie ZSRR, chcieli mieszkańcy przyłączyć się do Federacji Rosyjskiej.

W czasie prezydentury Krawczuka (1991 - 1994) doszło do licznych konfliktów między Kijowem i parlamentem na Krymie, ponieważ mieszkańcy półwyspu żądali przyłączenia do Rosji.

Dopiero w 1997r. za prezydentury Kuczmy (1995 - 2005) mógł ten konflikt - przez podpisanie ukraińsko - rosyjskiego traktatu o przyjaźni - być znacząco złagodzony. Autonomiczna Republika Krymu otrzymała od Rosji i Ukrainy status samodzielnej jednostki regionalnej. Sewastopol, miejsce stacjonowania rosyjskiej Floty Czarnomorskiej, otrzymał także status specjalny.

18 marca 2014r. zadecydowali wyborcy w referendum o przyłączeniu Krymu do Federacji Rosyjskiej. Wniosek ten został ratyfikowany trzy dni później przez rosyjską Dumę. Przyłączenie to nie jest więc skutkiem aneksji, lecz wynikiem referendum.

Wrzawa, podniesiona przez USA i UE, miała swe przyczyny:

--- Przez przyłączenie Krymu do Rosji przepadła okazja na "parking NATO" w Sewastopolu.

--- W 2009r. zaczęli Amerykanie - rzekomo ze względów humanitarnych - przebudowywać szkoły w Sewastopolu. Szkoły te zostały tak przebudowane, by później mogły być bez problemu używane jako biura lub mieszkania. To mówi dużo o planach USA, jeśli chodzi o Krym.

CIA zapewniło już sobie całe piętro w budynku SBU w Kijowie, na które nie mogli wejść nawet ukraińskie służby tajne.

Główny cel "rewolucji", to jest wprowadzenie floty i oddziałów wojskowych na Krym, nie został osiągnięty. Opór w południowych i wshodnich częściach Ukrainy przybierał na sile.

Zachód dokonał wprawdzie obalenia konstytucyjnego prezydenta i zainstalowania puczystowskiego rządu w Kijowie, ale nie usadowił się mocno i pewnie, i nie został zaakceptowany przez większość Ukraińców.

Kijowski reżim zaplanował potem i przeprowadził następne masakry: 02 maja w Odessie i 09 maja w Mariupolu, by utrwalić "siłę grozy i strachu", tak jaj czyniło to Państwo Islamskie (IS), finansowane przez Waszyngton, na Bliskim Wschodzie i czyni teraz w Afryce Północnej.

W pogromach w Odessie i Mariupolu zostało zamordowanych więcej niż 300 osób. Setki ludzi zaginęły. Podpalano domy posłów byłej partii rządzącej, uprowadzano i mordowano tychże posłów oraz ludzi myślących inaczej.

Następna masakra, o której nic Zachód nie wie, miała miejsce 03 czerwca 2014r. w Melitopolu. Zamordowano tam około 120 osób.


Przetłumaczył: Zygmunt Białas
źródło zagraniczne (oryginału): http://quer-denken.tv/index.php/1229-da ... n-russland
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 8:19 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

4
A co te pokojowe manifestacje robiły w środku wojny, bo tym był Majdan w połowie lutego?
Dla mnie to się kupy dupy nie trzyma, manipulacje, prowokacje po wszystkich stronach konfliktu, sorry Mistyk, ale ja myślę, że jakąś część prawdy pokazujesz, ale tylko jakąś.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 10:03 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

5
Conan Barbarzynca pisze:Krym pewnie dlatego chciał do Rosji, bo większość jego mieszkańców to Rosjanie, i nad czym tu więcej deliberować :D
Chciałem poinformować o takim fakcie, wydarzeniu skrzętnie przemilczanym przez "nasze" media (wie ktoś może dlaczego?) jak pogrom w Korsuniu. Nie znamy, nie rozumiemy wydarzeń najnowszych, czemu są przemilczane i zakłamane, a co dopiero odległa historia nauczana w podręcznikach szkolnych?
Conan Barbarzynca pisze:Natomiast co do tekstu, to znanym jest faktem że "zachód" się faszystami nie brzydzi, o ile faszyści są prozachodni i wspierają korporacje ;)
Zachód to teraz też my. Też nie brzydzicie się faszystami?

Ja się brzydzę i nigdy nie poprę żadnego, ani nawet tych co się z nimi na Majdanie obściskiwali, bądź nawet ściskali rękę faszystom typu Kliczko.

Pamiętacie film i zdjęcia, namiętnie pokazywane u nas w mediach jak Kliczko dostał gaśnicą - było to u nas przedstawione jako atak na walczącego o wolność opozycjonistę... Tak są przedstawiane praktycznie wszystkie wydarzenia. Informacje jakie słyszycie w wiadomościach i czytacie w gazetach, na portalach typu onet, to propaganda, a nie fakty. Niby to oczywiste, ale większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 10:10 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

6
victoria pisze:A co te pokojowe manifestacje robiły w środku wojny, bo tym był Majdan w połowie lutego?
Nie to jeszcze nie był środek wojny, ale wstęp, pretekst... Potem się zaczęło.
Wojna na Ukrainie na terenie obwodu donieckiego i ługańskiego, rozpoczęła się w kwietniu 2014.
Może chcieli zaprotestować przeciwko faszystom, którzy obalili przy pomocy zachodu legalnie wybranego prezydenta?
Może nie chcieli mieć u siebie tego, co faszystowscy banderowcy zgotowali wschodniej Ukrainie?
victoria pisze:Dla mnie to się kupy dupy nie trzyma, manipulacje, prowokacje po wszystkich stronach konfliktu, sorry Mistyk, ale ja myślę, że jakąś część prawdy pokazujesz, ale tylko jakąś.
Ja po prostu chcę dojść do prawdy, szukam prawdy... i im bardziej się zagłębiam, tym więcej rozumiem czemu świat jest taki jaki jest...

Nie szukam wygodnej prawdy, ale takiej jaka jest.
Jeśli się mylę, jeśli ten bloger podaje nieprawdziwe informacje - to je naprostuj, sprawdzę to i jeśli się potwierdzi przeproszę za dezinformację.

To pewnie też nie prawda:
Nazistowska symbolika sił zbrojnych Ukrainy - http://www.mysl-polska.pl/node/192
???

Warto jednak wiedzieć coś niecoś o wschodnim sąsiedzie. A informacje nie są dobre - doszli tam do władzy faszyści banderowcy, którzy kilkadziesiąt lat temu dokonali rzezi na naszych rodakach (znam relację tych wydarzeń z pierwszej ręki, dziadek, który to przeżył jeszcze żyje). Raper śpiewa o tym co się działo:

[youtube][/youtube]

A tymczasem:
Całkiem niedawno - Poroszenko w Sejmie: Ukraina nigdy nie zapomni pomocy Polski ( http://wiadomosci.onet.pl/kraj/poroszen ... lski/48mje )
Poroszenko w Sejmie: Ukraina nigdy nie zapomni pomocy Polski

- Po­la­cy wy­cią­gnę­li do nas bra­ter­ską rękę, gdy wróg prze­kro­czył próg na­sze­go domu. O wa­szej po­mo­cy Ukra­ina nigdy nie za­po­mni. Dla nas wspar­cie Pol­ski jest nie­zmier­nie ważne – po­wie­dział w Sej­mie pre­zy­dent Ukra­iny Petro Po­ro­szen­ko.
Dziś Ukraina jest państwem wolnym i demokratycznym - podkreślił Poroszenko.
Poroszenko podziękował też obecnemu marszałkowi Sejmu Radosławowi Sikorskiemu za jego zaangażowanie oraz polskim parlamentarzystom za przyjęcie uchwały o solidarności z Ukrainą, w której potępiono, jak mówił, zaborcze działania Kremla.
Polska została dla nas symbolem sukcesu. Jest tygrysem gospodarczym.
I jeszcze bezczelnie mówi:
Ważne jest poszukiwanie prawdy historycznej. Wzywam Polaków i Ukraińców, by uszanować tych, którzy zginęli na naszych ziemiach.
A teraz prawdziwy Poroszenko prawdopodobnie w stanie wskazującym... wręcza żołnierzowi, który stracił nogi medal i piłkę do gry w nogę:

[youtube][/youtube]

I my wszyscy jako podatnicy sfinansujemy broń dla tych faszystów, bo Big Zbig powiedział, że powinna ona dostać "broń defensywną". Oczywiście chodzi o "broń defensywną" do obrony. Przed kim, skoro to oni są agresorem. Jak ładnie to nazwał, broń do obrony - nie mylić z bronią do zabijania niewinnych matek i dzieci.

Nawet Korwin powiedział dla ukraińskiej telewizji, kto stał za Majdanem, że to Amerykanie zaplanowali i sfinansowali (co wie każdy kto badał sprawę, dla kogo liczy się prawda):
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 10:28 przez Mistyk, łącznie zmieniany 2 razy.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

7
Mistyk pisze:Zachód to teraz też my. Też nie brzydzicie się faszystami?

Ja się brzydzę i nigdy nie poprę żadnego, ani nawet tych co się z nimi na Majdanie obściskiwali, bądź nawet ściskali rękę faszystom typu Kliczko.
Ja też się brzydzę, ale nie jestem królem Polski, i niewiele mam do powiedzenia ;)
Ale z tym Kliczko to przesadzasz, to taki tam prosty chłopina który postanowił się polityką zająć, a nie żaden banderowiec, a bynajmniej ja go tak nie odbieram.
Pozatym pisząc o "zachodzie" miałem na myśli Europę zachodnią i USA, Polska jest teraz ich wasalem, ale ja się przedewszystkim czuje Polakiem w tych aspektach, a nie jakimś "Unijnym Europejczykiem", oczywiście Polacy są Europejczykami, ale do tego nie trzeba aż Uni, podobnie jak do bycia człowiekiem nie potrzeba być obywatelem jakiegoś superpaństwa ogarniającego całą ludzkość.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 15:26 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

9
Propaganda to jedno, fakty to drugie - a one sa bezlitosne. A faktem jest ze Majdan nigdy nie byl "pokojowa demonstracja" - pokojowi demonstranci nie wyrywaja plyt z chodnika. I faktem jest ze Majdan zaprzeczyl wszelkim zasadom demokracji, zmuszajac do ucieczki legalnego prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach. Tego za propagande uznac sie juz nie da.
Faktem jest takze, ze Majdan reprezentuje jedynie zachodnia Ukraine - czyli czesc kraju. Sie pytam: a co z reszta Ukrainy, na jakiej podstawie zlekcewazono jej glos, uznajac za nieistotny?
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 21:32 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

10
Mistyk, ja nie chcę żebyś przepraszał bo nie masz za co. Każdy ma swój sposób odbioru informacji, kiedy piszesz, że pogrom zaczął się 20-21.02.2014 kiedy zaczęto mordować uczestników pokojowej manifestacji na AntyMajdanie, wracających autobusami do domu, od razu mnie to uderzyło, kto pcha się z pokojową manifestacją w środek wojny?

Zdjęcie publikowane 19.02.2014 http://niezalezna.pl/52027-kolejny-dzie ... ja-na-zywo
Obrazek
Zdjęcie publikowane 20.02.2014 http://zw.lt/swiat/ukraina-co-najmniej- ... um-kijowa/
Obrazek
Zdjęcie z 21.02.2014 http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... elacja%5D-
Obrazek
Jeśli to nie był środek wojny to co?
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 22:30 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

11
victoria pisze:Mistyk, ja nie chcę żebyś przepraszał bo nie masz za co. Każdy ma swój sposób odbioru informacji, kiedy piszesz, że pogrom zaczął się 20-21.02.2014 kiedy zaczęto mordować uczestników pokojowej manifestacji na AntyMajdanie, wracających autobusami do domu, od razu mnie to uderzyło, kto pcha się z pokojową manifestacją w środek wojny?
Dobre pytanie victoria.
Kto pcha się...? Jak zawsze okłamani i zmanipulowani ludzie, często w dobrej wierze.

Ja tam nie trzymam żadnej strony, bo co zawsze powtarzam, że faktyczne, rzeczywiste strony konfliktu (podziały), to:
- elity władzy (zarówno zachodnie, jak i wschodnie), które stworzyły konflikt podburzyły ludzi poprzez propagandę, kłamliwe media itd... oraz
- zwykli ludzie ich ofiary, a także często ofiary własnej niewiedzy, ignorancji, czy wręcz głupoty.

Co do tego pogromu w Korsuniu, to rzeczywiście trzeba zachować ostrożność, bo trwa wojna, której częścią jest wojna informacyjna, a jak wiemy pierwszą ofiarą wojny jest prawda.
victoria pisze:Jeśli to nie był środek wojny to co?
To była rewolucja. Krwawa rewolta (która wiele nie różni się od wojny, także nie spierajmy się o określenia).
Była to masakra demonstrantów zwana przez "nasze" pseudo-media "Rewolucją godności" - czaicie?
Wg. nich: "Protesty przywróciły ludziom godność i obaliły dyktatora" źr: http://swiat.newsweek.pl/rewolucja-godn ... 213,1.html

Też tak uważacie, że te masakry przywróciły ludziom godność?
Conan Barbarzynca pisze:Ale z tym Kliczko to przesadzasz, to taki tam prosty chłopina który postanowił się polityką zająć, a nie żaden banderowiec, a bynajmniej ja go tak nie odbieram.
Ja bym tak nie powiedział o współodpowiedzialnym za masakry na ludności cywilnej.
Conan Barbarzynca pisze:Pozatym pisząc o "zachodzie" miałem na myśli Europę zachodnią i USA, Polska jest teraz ich wasalem
Zgoda - jesteśmy ich kolonią. Celnie określił to Cejrowski, którego nie jestem zwolennikiem (ze względu na jego stosunek do chrześcijaństwa itp...), ale w pewnych sprawach celnie punktuje system:

[youtube][/youtube]
Conan Barbarzynca pisze:ale ja się przedewszystkim czuje Polakiem w tych aspektach, a nie jakimś "Unijnym Europejczykiem", oczywiście Polacy są Europejczykami, ale do tego nie trzeba aż Uni, podobnie jak do bycia człowiekiem nie potrzeba być obywatelem jakiegoś superpaństwa ogarniającego całą ludzkość.
Teoretycznie nie trzeba, w praktyce jednak w dniu urodzenia dostajesz certyfikat przynależności do danego państwa, unii..., obywatelstwo itd... - czyli automatycznie stajesz się obywatelem UE i jej kolonii Polonii. Można się z tego wypisać, ale cholernie ciężko, jest to skomplikowany proces i niesie za sobą konsekwencję, zwłaszcza jeśli zrobisz coś nie tak, nie będziesz dostatecznie poinformowany.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2015, 14:34 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

15
Chyba już czas, żeby ujawnić kilka szczegułów z mojego życia osobistego...

Kilkanaście lat temu do ambasad Rosji i USA wysłałem listy o tym, że moim zdaniem na księżycu jest tajna baza rakietowa z bronią na antymaterię; że nie wiem kto ją zbudował ale jeśli nie mają jej ludzie to napewno maja ją kosmici ale baza tam jest!
Pamiętacie co mówił Putin w czasie wojny o Krym w zeszłym roku...? Chociaż wszyscy wiedzieli, że to rosyjscy żołnierze zajmują Krym On szedł w zaparte i mówił:


" Rosyjskich wojsk nie ma na Krymie!"

Wszyscy się śmiali, że w takim razie Krym zajęły "MAŁE ZIELONE LUDZIKI"!!!

HA HA HA HA HA HA HA HA !

TO PEWNIE SAM PUTIN WYMYŚLIŁ TĄ NAZWĘ I JĄ ROZPOWSZECHNIŁ!!!

oN tak naprawdę odpowiadał na moje pytanie:

"Rosyjskich wojsk nie ma na KSIĘŻYCU!!!"

A kto jest?... MAŁE ZIELONE LUDZIKI!!!

*************

Jeszcze kilka słów o W. Putinie...

Obalony później prezydent Ukrainy W czasie protestów i demonstracji na Majdanie groził wprowadzeniem stanu

wojennego. Ostatecznie jednak zrezygnował z tego pomysłu i wyjechał do Rosji. Większość uważa Go za tchórza,

zbrodniarza itd. Jak Wam się zdaje jak by zareagowali zwolennicy czczący pamięć i uważający za bohatera narodowego

Stepana Banderę i UPA gdyby w zeszłym roku rzeczywiście wprowadzono stan wojenny? Moim zdaniem Powiedzielibycoś w

rodzaju:
On chce stanu wojennego?! Dooobrze!... Damy mu stan wojenny!
Jakie Waszym zdaniem byłyby konsekwencje dla Polski i Polaków gdyby tak zareagowali?
Moim zdaniem jeszcze więcej uchodźców, grasujące na polsko-ukraińskiej granicy uzbrojone bandy i znowu płonące

w Bieszczadach wsie i miasteczka...
Prawdopodobnie Putin mu wyperswadował pomysł za stanem wojennym. Zwróćcie uwagę, że Putin wojnę na Ukrainie

odsunął od polskiej granicy tak daleko jak się tylko dało- na przeciwległy koniec kraju! Żeby było jeszcze ciekawiej

myślę, że wszyscy: i zachodnie mocarstwa i Polska i Putin i oczywiście sami Ukraińcy w cichym porozumieniu zapewnili

władzę Petrowi Poroszence właśnie po to, aby do władzy nie doszli ci, którzy rozpaliliby polsko-ukraińskie

pogranicze...!

część druga.

Wielu Ludzi w Polsce Uważa J. kaczyńskiego i większość Jego ludzi za oszołomów z Ciemnogrodu.
osobiście wolę się wstrzymywać od tak radykalnych opinii.
Moim zdaniem On celowo gra oszołoma po to, aby móc otwarcie mówić rzeczy które społeczeństwo powinno poznać ale

których rządowi nigdy nie wolno głośno przyznać, właśnie dlatego, że jest rządem!
Myślę, że WSZYSTKIE POLSKIE RZĄDY kupując od Rosji gaz dlatego tak dużo płacą za gaz, że w cenie gazu OPŁACAJĄ

USŁUGI RUSKIEGO WYWIADU!!! Prawdopodobnie w Smoleńsku był jakiś zamach a polski rząd w cenie gazu płaci za to, aby

ruski wywiad wykrywał takie próby zamachu a jeśli mimo to do nich dojdzie aby się dowiadywał kto za nimi stoi!
Mało tego! A. Merkel i F. Hollande pewnie też opłacają ruski wywiad! Wielu ma do Nich pretensje, że nadal

prowadzą interesy z Putinem. Pewnie że prowadzą, bo dobrze wiedzą, że Putin ROBI TYLKO TO ZA CO MU PŁACĄ W CENIE

GAZU!!! Gdyby nie zajął się tym On to A. Merkel i F. Holland sami musieliby

się tym zajmować!
Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 15:25 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

16
No dobrze... przyznaję, że chyba się zagalopowałem w tych swoich teoriach... nadal uważam, że w większości mam rację ale pewnie rzeczywiście parę rzeczy się nie zgadza... Oczywiście nie mam pojęcia które są prawdziwe a które mylnie zinterpretowałem, mogę się jedynie domyślać, więc ujmę to tak...
Putin zapewne rzeczywiście odpowiadał na moje pytania w zakamuflowany sposób, tylko nie jestem do końca pewien co konkretnie dawał do zrozumienia. Na pewno dawał do zrozumienia że Rosja nie ma broni na antymaterię na Księżycu, to, czy to On wymyślił nazwę "zielone ludziki" a zwłaszcza czy kazał ją rozpowszechnić to inna sprawa... Nadal jestem skłonny sądzić, że tak ale nie upieram się...
Co do A. Merkel i F. Hollanda, może i nie opłacają w cenie gazu usług rosyjskiego wywiadu, chociaż nadal myślę, że wszystkie strony na Ukrainie łącznie z Rosją zawarły jakieś ciche porozumienie mające nie dopuścić do władzy tych którzy rozpaliliby polsko-ukraińskie pogranicze. Co do szczegółów porozumienia to można jedynie snuć przypuszczenia.

A generalnie... oczywiście to wszystko to oczywiście tylko moje domysły i przypuszczenia może prawdziwe a może nie... to wiedzą chyba tylko politycy... więc chyba zbytnio się pośpieszyłem z rozsyłaniem do różnych redakcji i na różne fora dyskusyjne tego typu "rewelacji"...
Ostatnio zmieniony 27 gru 2015, 17:30 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

17
Później Putin uściślił, że Nigdy nie mówił że na Krymie nie ma w ogóle żadnych rosyjskich wojsk, a jedynie, że nie ma żołnierzy którzy prowadziliby jakieś poważne regularne operacje, czy jakoś tak się wyraził...
Domyślam się, że dawał do zrozumienia, że na Księżycu jakieś rosyjskie wojska są ale to NAPEWNO NIE DO NICH NALEŻY BAZA Z BRONIĄ NA ANTYMATERIĘ!

Może jeszcze jedno sprostowanie. Zdaje się, że Niemcy i Francja do tej pory chyba jednak nie opłacały w cenie gazu ruskiego wywiadu ale zastanawiają mnie przegrane niedawno mecze reprezentacji tych państw w siatkówkę i piłkę ręczną. Chyba dają do zrozumienia, że zmienili zdanie i też się zaczęli "dorzucać" do wspólnej puli...

Wracając jeszcze do Księżyca i antymaterii. Nie jestem ani astrofizykiem ani fizykiem jądrowym więc snuję przypuszczenia na podstawie książek i filmów science- fiction.
CZARNE DZIURY- wytwarzają PODPRZESTRZEŃ. czas płynie wolniej, wszystkie rzeczy stają się cięższe, "gęstsze", wszystko żywe wolniej roś nie, rozwija się i starzeje.
ANIHILACJA ANTYMATERII- wytwarza NADPRZESTRZEŃ. czas płynie szybciej, wszystkie rzeczy stają się lżejsze. Wszystko żywe szybciej rośnie, szybciej się rozwija i starzeje. Anihilacja prawdopodobnie wytwarza ANTYGRAWITACJĘ i pole siłowe wokół. Tylko jest jeszcze jeden problem. W czarnych dziurach czas płynie tym wolniej im silniejsza grawitacja. Przy odwróconym kierunku grawitacji (w ANTYGRAWITACJI)prawdopodobnie PŁYNIE WSTECZ!
Na stronie "W kręgu fizyki LO Turek" przeczytałem, że kwarki w hadronach (np. protonach i neutronach) tym silniej się ze sobą łączą, im dalej są od siebie. Im bardziej się do siebie zbliżają, tym słabsze są wiązania między nimi. Aż w końcu, gdy osiągną pewien "punkt krytyczny" przestają się zbliżać i znowu się od siebie oddalają. Mowa na tej stronie jest o tym, że jest UJEMNA ENERGIA WIĄZANIA KWARKÓW" konieczna do utrzymania kwarków w małej objętości. Aha, i jeszcze, że prawie cała asa wszystkich obiektów z jakimi mamy na co dzień do czynienia pochodzi od ENERGII KINETYCZNEJ KWARKÓW I GLUONÓW.
Ja to rozumiem tak.
W temperaturze zera bezwzględnego czyli -273 stopni Celsjusza kwarki przestają w ogóle drgać. jeśli kwarki nie drgają to grawitacja praktycznie ustaje. zaczyna się DEZINYEGRACJA.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2016, 16:36 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

18
Obczaj sobie motyw iluzji czasu, jest to swoją drogą ściśle związane też z czarnymi dziurami. Trochę rozświetli Ci dlaczego ta nadprzestrzeń czy podprzestrzeń, gdzie upływ czasu się zmienia nie ma sensu. Ogólnie czas jaki znamy nigdy nie płynie jednostajnie z daną "prędkością", bo nie ma żadnego punktu odniesienia, pomijając już teorię, że on wcale nie istnieje i wszystko stało się, dzieje się i się stanie teraz. Także w przypadku tego co piszesz, nic nie zwalnia i nie przyspiesza - to jest trochę jak z tym mitem, że patrząc na planetę odległą od tysiące lat świetlnych, to oglądamy ją tysiące lat starszą. Póki czas nie ma punktu odniesienia, takie założenia są błędne. Rozumiem wnioski, ale nadal to po prostu wynik przyzwyczajenia do skończonej przestrzeni, gdzie wszystko ma swój punkt odniesienia. Gdyby znaleźć się w tej domniemanej nadprzestrzeni nic by się nie zmieniło, zaś różnica zauważalna byłaby dopiero w podprzestrzeni, słowem, bez punktu odniesienia nic takiego się nie dzieje. W filmie interstellar fajnie było pokazane o co chodzi z tym upływem czasu.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2016, 17:01 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

19
...C.D.
Puszczają wiązania między kwarkami. Gdy osiągną pewien punkt, pewnie właśnie zero bezwzględne , kończy się dezintegracja, a zaczyna się ANTYGRAWITACJA. Prawdopodobnie w momencie rozpoczęcia antygrawitacji następuje PRZEBIEGUNOWANIE: znaki ładunków elektrycznych zmieniają się z "+" na "-" i z "-" na "+". Dla mnie to wygląda jak "zimna fuzja" "pole siłowe" "antygrawitacja"
Moim zdaniem istnieje na świecie ukrytych kilkanaście a przynajmniej kilka ukrytych akceleratorów podobnych do CERN w Szwajcarii ale Produkujących znacznie więcej energii niż pobierają zapewne opartych na zimnej fuzji. W tych akceleratorach masowo produkują antymaterię a więc wytwarzają pod i nadprzestrzeń. W nadprzestrzeni W pomieszczeniu które z zewnątrz byłoby wielkości budki telefonicznej można by zmieścić Wa-wę z przyległościami. W nadprzestrzeni złoto pęcznieje jak babka drożdżowa, oni w tych akceleratorach po prostu ROZMNAŻAJĄ ZŁOTO. Stąd te gwałtowne skoki kursu franka szwajcarskiego. Widocznie im więcej złota produkują tym bardziej drożeją waluty. Zauważyłem, że im droższy frank tym mniej emigrantów, Pewnie otworzyli portal do innego wymiaru i wskrzesili mnóstwo zmarłych. Jeśli rozmnażają złoto to nie wskrzeszają zmarłych i odwrotnie.
Myślę że to w tych ukrytych akceleratorach wynaleziono nowoczesne komputery telefony komórkowe płaskie kineskopy, itp. Wsztstkie tego typu wynalazki zawierają jakąś kombinację mikro czarnych dziur i antymaterii. Sam kod dwójkowy nie zostawia wątpliwości: 00IIOOOIII dziury antymateria, dziury, antymateria, itd... Przepływ prądu w półprzewodnikach polega na przemieszczaniu się DZIUR!
kombinacja mikro czarnych dziur i antymaterii jest nawet w drogach, rondach, tunelach. Panele słoneczne to pewnie jedna wielka czarna dziura.
Fizycy mówią, że atom może być w wielu miejscach równocześnie i robić wiele rzeczy równocześnie, ale później znów się łączy w jeden robiący jedną rzecz w jednym miejscu. Widziałem w TV taką mozaikę z wielu ekranów. na każdym ekranie był inny kawałek tego samego obrazka jak puzzle. Dla mnie to wygląda na praktyczne wykorzystanie praw FIZYKI KWANTOWEJ.
Kiedyś na dworcu kolejowym Warszawa Śródmieście kilka razy próbowałem przejść z pierwszego peronu na trzeci ale zawsze wracałem do punktu wyjścia- na pierwszy. dopiero gdy poszedłem inną drogą dotarłem na trzeci. Poczułem się trochę ZAGUBIONY W PRZESTRZENI. Innym razem w swoim mieście o godz. 8.00 wyjechałem rowerem do kościoła a zajechałem na godz. 7.00. Poczułem się trochę ZAGUBIONY W CZASIE... W moim mieście wiele słupów elektrycznych z żelbetonu zastąpiono słupami ze STRUNOBETONU. Pewnie ma to jakiś związek z TEORIĄ STRUN.
Jeśli w tych ukrytych akceleratorach wytwarzają mikro czarne dziury i manipulują nimi to mogli skonstruować coś co autorzy science fiction nazywają NISZCZYCIELEM ŚWIATÓW LUB DEZINTEGRATOREM. W wybuchu jądrowym wiązania atomowe są rozrywane siłą i uwalniana jest ogromna uwięziona w nich energia. Dezintegrator powoduje, że wiązania atomowe "puszczają" łagodnie, jak gdyby "dobrowolnie". Wszystko się rozsypuje po prostu w "pył atomowy". Nooo... tyle, że po tym pewnie i tak następuje anihilacja... Nazywa się to niszczycielem światów" bo czymś takim można rzeczywiście niszczyć całe planety.
Ostatnio pan minister Morawiecki przedstawił swój program rozwoju przedsiębiorczości i pięć pułapek przeszkadzających w tym rozwoju. Myślę, że dawał do zrozumienia, że istnieje PIĘĆ DEZINTEGRATORÓW.
W zeszłym roku ówczesna pani premier E. Kopacz mówiła, że gdyby zrealizować niektóre pomysły PIS-u to w Polsce byłaby druga Grecja. Myślę, że dawała do zrozumienia: "Byłaby DRUGA HIROSZIMA a ja na to nie pozwolę!" Dlatego, że niektórzy gdy się dowiedzieli o tych ukrytych akceleratorach, to zażądali natychmiastowego zamknięcia tego "złotego interesu". Tylko że zamykanie nawet zwykłej elektrowni atomowej trwa parę lat bo inaczej byłaby właśnie DRUGA HIROSZIMA. Niedawno słyszałem D. Tuska jak się po angielsku wypowiadał o kryzysie uchodźców. Straszył rozpadem strefy Shoengen. Użyl określenia: COLLAPS OF SHOENGEN". Nooo... słowo 'COLLAPS" kojarzy się jednoznacznie: z CZARNĄ DZIURĄ"!
Minister Morawiecki mówił, że polski robotnik zacznie zarabiać tyle co europejski za piętnaście lat. Myślę, że dawał do zrozumienia, że te ukryte akceleratory uda UDA SIĘ ZAMKNĄĆ dopiero za jakieś piętnaście lat!
Ostatnio zmieniony 24 lut 2016, 17:48 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

20
Pomówmy jeszcze o tych oburzających wszystkich dymisjach (niektórzy pewnie by użyli określenia "czystkach") w prokuraturze, w TV, w państwowych firmach, wśród generałów, w trybunale konstytucyjnym a nawet w stadninach koni.
Ja to widzę tak:
Większość, jeśli nie wszyscy którzy zostali zmienieni na stanowiskach a zwłaszcza ci, którzy sami się podali do dymisji, prawdopodobnie zrobili to zupełnie dobrowolnie, bynajmniej nie dlatego, że się obrazili na Kaczyńskiego i jego ludzi i ich działania, wprowadzane przez nich nowe porządki.
Bynajmniej.
Prawdopodobnie sami się temu poddali właśnie po to, aby Kaczyński mógł zaprowadzić takie porządki. Po co? Czemu niby miało by to służyć? Wyjaśniam.
Gdy wybuchła afera podsłuchowa wicepremier J. Piechociński powiedział, że tych podsłuchów nie organizował jeden człowiek (w domyśle "król węgla") tylko jakaś "grupa biznesowa". Przed wigilią pani premier B. Szydło też mówiła, że czas skończyć z TERROREM GRUP INTERESÓW". Myślę, że te wszystkie albo prawie wszystkie tak wszystkich oburzające zmiany personalne mają na celu przede wszystkim walkę z TERROREM GRUP INTERESÓW i zapewne zostały wcześniej uzgodnione z PO. PO i PiS po prostu odgrywają role dobrego i złego policjanta...

Tak przy okazji... ten cały program "500+" to wyraźne odniesienie do czegoś na co już wcześniej zwracałem innym uwagę. Przyjrzyjcie się Flagom państw skandynawskich i Wielkiej Brytanii. Na skandynawskich są LEŻĄCE KRZYŻE (WYWRÓCONE, OBALONE, ZBESZCZESZCZONE...) a na brytyjskiej przekreślony.
Myślę, że przyjdzie czas, gdy nastąpi przebiegunowanie Ziemi, zapanuje zero bezwzględne i antygrawitacja zniszczy naszą planetę. W księdze Izajasza w Piśmie Świętym powiedziano otwarcie, że Ziemia rozpadnie się na kawałki. Ocalałe resztki ludzkości odlecą tym latającym talerzem z Księżyca na inną planetę. Ale promień prawdopodobnie zamrażający z tego spodka pewnie wypali w Ziemi wielką dziurę zapewne w okolicy bieguna płn. Gdy zacznie start na Księżycu będzie widoczny wielki krzyż, stąd potem wybuchnie wśród ocalałych wielka nienawiść do krzyża, Boga, wiary, Chrześcijaństwa...
Pewnie średnica tego promienia który dotrze z Księżyca będzie sięgać aż po Wielką Brytanię. Zwróciliście uwagę na pewną grę słów utworzoną z imion księcia Williama i Kate Middleton?
Will I am KateMiddle ton albo Wll I am katem middle town: "Jestem będzie katem w środku miasta" Jakiś "Jestem" odleci na inną planetę ale chyba inni będą go ścigać tym spodkiem. W apokalipsie o ile sobie przypominam jest mowa, że antychryst rzuci ogień z nieba na Ziemię. To pewnie będzie to...
W różnych przepowiedniach jest również mowa o deszczu komet. Nie wiem... ale może gdy zacznie się przebiegunowanie to nasza planeta zacznie jak magnes przyciągać komety i asteroidy...?
Ostatnio zmieniony 05 mar 2016, 17:42 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

22
Niedawno widziałem w TV relacje z jakiegoś pokazu sprzętu wojskowego w Poddębicach. Jakiś chłopak popisywał się przed żołnierzami "Gromu" robieniem pompek "do góry nogami". Na tym pokazie był obecny attache wojskowy ambasady amerykańskiej w Polsce.
TO DOPIERO BYŁO SUPER!
To była bardzo czytelna demonstracja poparcia dla moich tekstów o nadprzestrzeni, antygrawitacji a nawet o listach wysłanych do ambasad, Jaruzelskim stanie wojennym i kinie z filmem "Czas Apokalipsy...
Ostatnio zmieniony 05 mar 2016, 18:19 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

24
No dobrze... Może to sformułowanie "odgrywają role dobrego i złego policjanta" jest niewłaściwe, nieuprzejme, nieprzyjemne czy jakkolwiek jeszcze inaczej to nazwać... Niemniej jednak pomijając zły dobór słów nadal uważam, że te wszystkie albo co najmniej większość tak wszystkich oburzających zmian personalnych na różnych wysokich stanowiskach zostało przeprowadzonych za obopólną zgodą PO i PIS-u i prawdopodobnie te dymisje są całkowicie dobrowolne ze względu na konieczność walki z "terrorem grup interesów"...
Ostatnio zmieniony 20 mar 2016, 15:39 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

25
To, co wszystkie europejskie rządy mówią o emigrantach: że chcą przyjmować tylko tych, co uciekają przed wojną i prześladowaniami... Może w odniesieniu do normalnych uchodźców to brzmi rozsądnie, mądrze i w ogóle... ale jeśli to samo odnosi się do tych wskrzeszonych to domyślam się, że to znaczy, że chcą przyjmować tych, którzy cierpią najgorsze męki piekielne na tamtym świecie. A więc pewnie już z czyśćca to nie a z piekła to najchętniej tych z samego dna... Dobrze rozumuję...? Takie kryteria doboru uchodźców prowadzą do wniosku, że najlepiej widziani byliby szatan z antychrystem... To chyba oni w piekle cierpią najgorsze męki... Mam więc nadzieję, że to nie jest jedyne kryterium wyboru i że wśród tych z samego dna piekła też jest dokonywana dodatkowa selekcja...
Ostatnio pan minister Morawiecki przedstawił plan pomocy dla "frankowiczów". Zakłada on pomoc przede wszystkim dla tych, którzy znajdują się w najgorszej sytuacji np. miesięczna rata stanowi zbyt dużą część ich dochodów czy coś takiego... Rozumiem, że wprowadzają właśnie takie "dodatkowe kryterium wyboru" uchodźców ( tych wskrzeszonych) może także dla tych z czyśćca albo jeszcze innych...
Ostatnio zmieniony 26 mar 2016, 11:21 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

26
szef CIA mówił o zagrożeniach na śDM że może wystąpić nieuzasadnione użycie broni palnej samolotów. Chyba dawał do zrozumenia ze te ukryte akceleratory nie działają w oparciu o zimmą fuzję nooo... moze co najwyzej te dezintegratory... i chyba ze z tymi samolotami zakrzywiającymi czasoprzesrzeń coś pomyliłem...
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, 0:49 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

27
politycy mówią o nesprawiedliych osądach PIS ze całej opozycji odbierają prawo do patriotyzmu... Dają do zrozumienia ze z tą walką z grupami interesów to nie
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, 0:55 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

29
W Turcji pewnie tez jest ukryty taki wielki akcelerator produkujący złoto w oparciu o zimną fuzję..Obecne władze zapewnw chciały go zamknąć a to się paru ludziom ńie spodobało... I się zbuntowali.widzieliścieten most nad Bosforem...? Połowa na czerwono a połowa na fioletowo... Podczerwień i nadfiolet. Most Einseine'a Rosena czyli tunel czsoprzestrzenny. Prezydent Erdogan mpówil "Nie oddamy kraju najeźdźcom" bo chociażdo Turcji technologia zimnoej fuzji przyszła zapewne z innego państwa być może nawet z Polski to generalnnie ludzkość jako taka chyba przejęła ją od kosmitów... I to zapewne o TYCH NAJEŹDŹCACH mówił prezydent Erdogan!
Ostatnio zmieniony 02 lis 2016, 11:48 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: Krym - niewygodna prawda. Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji?

30
Może jednak przesadziłem z tym buntem przeciwko zamknięciu tego tureckiego zderzaczza hadronów... Może rzeczywiście o coś innego poszło buntownikom chociaż nie wiem o co... Ale ten most nad Bosforem wygląda tak jakby rzeczywiście wskazywał na obecność takiego akceleratora... Cóż... Jeśli buntownikom nie chodziło o taki akcelerator to może i prezydent Erdogan mówił o innych najeźdźcach bardziej z tej niż nie z tej Ziemi...?
Ostatnio zmieniony 02 lis 2016, 21:28 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron