Re: Imigranci

61
Gumowa lala ? Sztuczna pochwa ? Atrapa kozy ? (żywych zwierząt jest mi żal).
Dodawać do wody pitnej bądź żarcia bromu.
Jakoś nie mogę się zdobyć na empatię a stanowią potencjalne zagrożenie kolejnymi gwałtami.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 23:03 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

62
Jeśli zgwałcą, to niech się ich traktuje jak gwałcicieli polskich, bez obaw o jakąś idiotyczną poprawność polityczną. A w pierdlu będą mieli seksu do woli.

Mnie nie przeraża to, że mają do Polski przyjechać, przeraża mnie to, że my musimy ich pilnować, żeby nie uciekli do Niemiec, czyli mamy ich trzymać w Polsce na siłę. Jeżeli jakiś muzułmanin przyjedzie do Polski, będzie chciał tu zamieszkać i uczciwie pracować, to nie mam nic przeciwko temu, ale jeśli on nie chce mieszkać w Polsce, a my mamy go tu na siłę trzymać, to już jest paranoja. Nie wspomnę o prawach człowieka, w znaczeniu, przetrzymywanie go wbrew jego woli.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2015, 10:11 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Imigranci

64
Lubię zimę. Lubię zmarznąć, bo wtedy można się ogrzać i jest tak zajebiście. Żadna inna pora roku tego nie daje :D A tu widać, życie dorzuca wieczną zimę w pakiecie.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2015, 22:31 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Imigranci

65
Libańska dziennikarka Carol Malouf postanowiła udawać uchodźcę i zostać przeszmuglowana łodzią z Turcji do Grecji. Okazało się, że na łodzi, którą płynęła, tylko 20 proc. osób stanowili uciekinierzy z ogarniętej wojną Syrii. Reszta, to nielegalni imigranci, którzy musieli zapłacić przemytnikom po 1200 USD, aby móc wsiąść na łódkę płynącą do Europy.
Zdaniem Carol Malouf przerzut islamskich imigrantów do Europy jest doskonale zorganizowany i bardzo dochodowy: - Tam są pośrednicy, którym zapłaciłam 1200 USD, tylko po to żeby dostać się na łódź. Myślę, że Turcja ułatwia i umożliwia tę nielegalną imigrację. Ona jest dobrze zorganizowana po stronie tureckiej - powiedziała na antenie telewizji France24 Malouf.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 8:57 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Imigranci

66
polliter pisze:Jeśli zgwałcą, to niech się ich traktuje jak gwałcicieli polskich, bez obaw o jakąś idiotyczną poprawność polityczną. A w pierdlu będą mieli seksu do woli.

... przeraża mnie to, że my musimy ich pilnować, żeby nie uciekli do Niemiec, czyli mamy ich trzymać w Polsce na siłę. Jeżeli jakiś muzułmanin przyjedzie do Polski, będzie chciał tu zamieszkać i uczciwie pracować, to nie mam nic przeciwko temu, ale jeśli on nie chce mieszkać w Polsce, a my mamy go tu na siłę trzymać, to już jest paranoja. Nie wspomnę o prawach człowieka, w znaczeniu, przetrzymywanie go wbrew jego woli.
A myslicie , że ci ludzie zatrzymają się w Polsce na zawsze/

Ja osobiście wątpię- jakie tu mają mieć warunki a jakie w Niemczech?
To chyba jasne - a poza tym w Niemczech juz sa inni od kilku czy kilkunastu lat - a to sa ziomki - więc do nich lepiej - a jak wiadomo w grupie najlepiej się mieszka.

Teraz zachodzi pytanie - jeżeli to prawda, że Kopaczowa zgodziła sie przy Merkel na 100 000 imigrantów? to jak myslicie czy nasze państwo wydoli?

obawiam się ze nie.... i tu jest pies pogrzebany.
Przyjeżdzają - bo tędy może byc kolejna droga do ichnego raju w Niemczech- posiedzą, odpoczną, a my ich będziemy zywić, zapomogowac, otoczyc opieką medyczna i tak kulejącą w stosunku do Polaków a oni wypną d-pe i uciekną dalej...... Polska to nie dobry kraj dla nich.
A my pozostaniemy z ręka w nocniku, z syfem po nich.....

Wprawdzie mamy Czeczenów i tatarów u siebie ale to znikome ilości i zasymilowani z nami.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 9:59 przez poszept, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Imigranci

67
Tu chodzi o to, że musimy ich u siebie trzymać, właśnie dlatego, że Niemcy nie wydalają już, więc kazali innym krajom ich "przyjąć". Przyjąć, czyli trzymać u siebie wbrew woli imigrantów, bo oni chcieliby do Niemiec i o to jest cała draka. Tu nie chodzi tylko o Polskę, tak samo nie chcą mieszkać w Polsce jak w Czechach, na Węgrzech i w innych krajach, które zmuszono do przyjęcia tych biednych ludzi i pilnowania, by przypadkiem nie uciekli do krajów zachodnich, przeładowanych już imigrantami.
Ja się pytam, jak mamy ich pilnować? Strzelać do nich, gdy będą próbowali przedostać się przez granicę? Oczywiście, jeśli ktoś z nich chciałby w Polsce pozostać, to wszystko jest o.k. Mamy już sporo osiedlonych w Polsce emigrantów (nie tylko Czeczenów i Tatarów, ale też Palestyńczyków przykładowo, którzy przyjechali tu studiować), którym w Polsce się podoba i żyją tu uczciwie pracując. Jednak jeśli ktoś liczy na bimbanie z zasiłków, to Polska nigdy nie będzie jego celem, a Unia pod wodzą Niemiec, każe nam ich przyjmować i trzymać wbrew ich woli.

Poszept, napisałeś to samo, co ja, tylko że ja zwróciłem uwagę na problem, a Ty napisałeś oczywistą oczywistość. :D
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 12:15 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Imigranci

68
Ktoś się w ogóle pytał tych imigrantów o zdanie dokąd pragną się udać ? Wiecie Panowie, najwidoczniej to po prostu taka specyficzna odmiana humanitaryzmu, tymczasowo (?) wykształcona w ramach naglącej potrzeby i braku rozwiązywania problemów u źródła.

Gorzej od Niemców radzą sobie Włosi.
- Codziennie, każdego dnia płaczę, ponieważ widzę rzeczy straszne. Dzieci, które niczym nie zasłużyły na takie cierpienie, regularnie gwałcone kobiety i mężczyzn o smutnych oczach, którzy mogli się temu tylko przyglądać. Ja to widzę, oni mi o tym opowiadają - Pietro Bartolo z Centrum Pierwszej Pomocy i Przyjęć na Lampedusie.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 15:34 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

70
Chwila, czy ma to być stricte dzielnica arabska ?
Spokojnie, jak wygra PO do armagedonu nie dojdzie, podobnie w przypadku PiS. Tak na zdrowy rozum i tam się znajdzie sporo sceptyków. Z tego co czytam to szejkowie chcą zainwestować w infrastrukturę biznesową a nie mieszkalną.
A propos zdrowia.
Po przypadkach cholery w Grecji gruchnęła wieść o epidemii gruźlicy w Belgii.

Oczywiście, że ryzyko przywleczenia chorób wzrasta wraz z takimi ruchami migracyjnymi - uważa lekarz Jan Walrat. Uchodźcy są badani, ale problem polega na tym, że nie wszyscy - podkreśla

Tyle na temat wstydu pani premier w parlamencie UE. Tak czy inaczej jest to sygnał ostrzegawczy dla służb sanitarnych, żebyśmy byli przygotowani na udzielanie pomocy osobom już chorym.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 16:33 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

71
To coś w kwestii chorób i biednych umęczonych kobiet z małymi dziećmi...

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala ... Id,1906644

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));La Slovénie, dépassée par l'afflux de "réfugiés"Posted by Fdesouche on 20 październik 2015
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 22:06 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Imigranci

74
Nie wiem czy na mózg czy na inną część ciała (zdjęcie z twita zniknęło, zaktualizowałem link). Nawiązując do padania.
Słyszałem o zwiększonym limicie liczby uchodźców mających się przedostać na teren państw UE po materiale ukazującym m.in. jak mokną.
To jest bodajże odpowiedź zniecierpliwionych imigrantów:
[youtube][/youtube]
Słowenia wystąpiła z dramatycznym apelem o pomoc do krajów członkowski o dostarczenie sił porządkowych, ponieważ sobie nie radzą.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2015, 13:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

75
Ja rozumiem pomoc uciśnionym, ale bez przesady,przecież Ci imigranci idą i idą i idą,końca nie widać,dlaczego akurat wybrali Europę? czemu nie kierują się w stronę bogatej Ameryki? Oni tacy "Chętni" do pomocy i?....... Niemcy - skoro Merkel zdecydowała przyjąć - jej sprawa, ale inne państwa :Węgry np zdają sobie sprawę z przyjęcia tylu obcych,Austria zaczyna też odsyłać,podobno w Polsce nie chcą być, bo Polska biedna i nie będą mieli tego czego prawie,że żądają. Stąd wniosek nasuwa się sam, oni nie uciekają przed tylko chcą wykorzystać sytuacje w swoich krajach i myślą, że dostaną wszystko to co njlepsze,w zamian nie dając nic.Wiemy doskonale, że takim ludziom trzeba zapewnić dach nad głową, a przede wszystkim wyżywienie, ubranie.Który kraj jest aż tak bogaty,że na to wszystko będzie go stać?????
Ostatnio zmieniony 30 paź 2015, 15:08 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Imigranci

79
Nie ma co wyśmiewać pomysłu Macierewicza , ten pomysł popierany jest przez niektórych polityków zachodnich .

O ile pamiętam z historii i książek których przeczytałem to Polacy zwłaszcza młodzi wzięli się za bary z najeźdźca niemieckim mimo braku broni , nie braklo im serca i woli walki z najeźdźca .
Ostatnio zmieniony 22 lis 2015, 10:16 przez mart, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli odczuwamy ból to znaczy ze żyjemy
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.

Re: Imigranci

80
mowa jest o Waszykowskim a nie o Macierewiczu , kto tu wysmiewa Macierewicza ?
Ostatnio zmieniony 22 lis 2015, 12:48 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Imigranci

82
mart pisze:poza tym nie należy przekręcać nazwisk innych ludzi , Waszykowski ? kto to ?

Jak już to p Waszczykowski, którego pomysł wspierają nawet inni politycy.
:rolleyes: zdarzają się literówki jednym, innym za to kłopot sprawiają znaki interpunkcyjne.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2015, 16:46 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Imigranci

83
Film instruktażowy fińskiej policji, jak obronić się przed gwałtem... bez komentarza, bo nawet nie wiem co napisać, chyba tylko tyle że im współczuje, Finkom, wiara że są w ten sposób bezpieczne nie jedną zgubi...
Ostatnio zmieniony 05 lut 2016, 18:26 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Imigranci

84
Wczoraj jechałem pociągiem z imigrantem.
Młody, schludnie ubrany, przystojny... lecz ... pachnący ,,nieumyciem".
Władał trochę niemieckim, troszku angielskim.
Jakież złe moce w nim drzemią, zastanawiałem się.
To nie był polonijny kloszard, to był człowiek zagubiony i pełen goryczy, szukający pomocy.

Łosiu sam nie wiem sam nie wiem

Czy ktoś z was widział imigranta?
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 9:07 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Imigranci

85
Widziałem u siebie w bloku. Zadbany, w drogich ciuchach i z iphonem. Łamanym polskim mówił dzień dobry, ale w sklepie rozmawiał po angielsku. Mieszkał chwilę w moim bloku, w każdym razie wpadał do mieszkania, gdzie był remont. Teraz już dawno po remoncie, ale gościa nie widać. Pewnie kupił mieszkanie na wynajem.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 10:33 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Imigranci

86
Nawet znam, imigrantów ekonomicznych, ale z Indii, pracują, zakładają rodziny i żyją jak my, chociaż po swojemu.
Ale mam dużo znajomych w Niemczech, Danii i tam już tak bardzo optymistycznych opinii nie ma. Owszem, uczą się języka, zawodu, pracują ale jednostki, w większości kobiety :) ale, bo zawsze jest jakieś ale to dużo wcześniejsi imigranci, niestety ten obraz zniknął pod dzisiejszą falą, muszę jakoś ładnie to napisać, nastawioną na branie. Rzesze młodych facetów, chce raju a nie pracy. Są wśród nich prawdziwi uciekinierzy, niestety stłamszeni przez swoich pobratymców a to właśnie oni potrzebują pomocy. Smutne to.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 10:43 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Imigranci

87
Jak by miał zginąć u siebie w drogich ciuchach z ifonem, to nich sobie już lepiej żyje u nas.
Bo szkoda by było i jego i ifona i ciuchów...drogich.
A może to był ifon w promocji za złotówką a ciuchy z przeceny sezonowej.
Niech je sobie nosi. Na dłużej mu wystarczą i dla nas będzie tańszy w utrzymaniu.

Łoni maniu
ps.
No coś musimy w koniec końców postanowić.


Gdyby ja musiał uciekać to też bym założył coś co by mi na dłużej służyło, a nie jakieś podarciuchy... co nie?...
a żonę z dziećmi i resztę rodziny bym ściągnął jak bym się zadomowił.

Najbardziej podobał mi się pomysł utworzenia Państwa dla imigrantów. Taki azyl- Arka, gdzieś, gdzie byli by bezpieczni od przesladowań. Wiem... wiem..., że to niedorzeczne, ale...

Taka np. enklawa w w Arabii saudyjskiej. Czy to by się mogło udac?
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 10:56 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Imigranci

88
Wiem od znajomej z Podberlinia, że ludzi opanowała psychoza. Boją się sami chodzić po ulicach/ to ta druga strona medalu.

Łosiu z drugiej strony
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 11:01 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron