Re: Imigranci

31
A tak na poważnie co powinniśmy, my Europejczycy zrobić?
Słowo się rzekło, mleko się rozlało, Merkel mówiąc przyjmiemy wszystkich bez biurokracji, chyba nie spodziewała się takiego exodusu.
Muzułmanie zalali głównie Bawarię, inne landy udają że nie widzą sytuacji, Burmistrz Monachium błaga o pomoc, Szwecja już wcześniej zamknęła granice, ci którym uda się dostać do Danii muszą tam pozostać.
Granice zamykają się a Muzułmanów wciąż przybywa, obarczone zostaną nimi kraje będące na granicy Unii, siłą rzeczy będa się przedostawać dalej i co ma zrobić Europa w tym my, strzelać, wsadzać do więzień, co zrobić z tą ludzką masą? A byle czym ich nie zaspokoimy, ich nie interesują spartańskie warunki, większość to imigranci ekonomiczni, wiedzą czego chcą, po ich desperacji widać, że nie odpuszczą.
Chcąc nie chcąc jestesmy w Unii i to również staje się naszym problemem.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2015, 22:07 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Imigranci

32
Przyzwyczaić się i kupować dzieciakom na Komunię dodatkowo Koran by się orientowały w temacie :)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2015, 23:59 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Imigranci

33
Zawsze tak bywa, ze prawdziwi bohaterowie giną na wojnie, a pseudo wykorzystują sytuację.
Jestem za pomocą dla narodu dotkniętego wojną, ale pomoc winna być dostarczona do w ich kraju.

Ciężko rozwiązać problem wojny, bo złotego środka nie ma; w grę wchodzą dwa mocarstwa, którym nie zależy na pokoju w świecie, ale na podsycaniu wojny.
Rosjanie mają satysfakcję, że uchodźcy zalewają Europę, to kara za sankcje wobec Rosji, więc podsyłają broń i wyszkolonych do przeszkolenia tamtejszych. USA z doświadczeń w Wietnamie i nie tylko oficjalnej wojny nie podejmuje.

Uchodźcy docelowo chcą być tylko w Niemczech. Im nie zależy na pracy, na ochronie swego życia. Oni oczekują życia za free, czyli nie pracować, a żyć w dobrych warunkach i otrzymywać wysokie zasiłki, które po zgromadzeniu zostaną przekazane "rodzinom" w kraju.
Mówią o tym oficjalnie-kto zna język, to może to osobiście usłyszeć.

Ich zachowania opisywane przez naocznych świadków nie są wymysłem, to taki naród, który uważa swe zachowania za normalne, bo taka kultura, co Europie w głowie się nie mieści-stąd bezradność.

Co Europa ma zrobić?
Przestrzegać swego prawa i egzekwować je od uchodźców-niepodporządkowany prawu-deportacja.

Wymieszanie kultur o czym tu wspominaliście, nie może odbywać się na drodze żądań i wymuszeń przez uchodźców, nie mogą budować własnego prawa w państwie gdzie goszczą.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2015, 10:16 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Imigranci

34
Przyjeżdżają, wyjeżdżają... Kurewstwo, Sodoma i Gomora...

[youtube][/youtube]

A wszystko przez niemieckich i francuskich gejów.

W tym stylu ładniej to brzmi :)

Albo tak:

[youtube][/youtube]

Nie ma jak z klasą :)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, 0:18 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Imigranci

37
Wstrząsające relacje z marszu.

Kto natomiast najbardziej ucierpi na dęciu w rogi bojowe ? Zgadnąć nie trudno, stawiałbym na zasymilowanych, obecnych "uchodźców", często współobywateli o "niewłaściwej karnacji i religii", sic. Przykładowo taki Pan z 12:40 z powyższego materiału bez względu na Jego opinię i zdroworozsądkowe podejście, ponieważ powątpiewam, żeby jakieś agresywne czopki pytały się o zdanie.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2015, 20:31 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

38
Dwie historie o imigrantach. Pierwsza: http://joemonster.org/art/33500/Kazdy_z ... marihuanie

Druga: współorganizuje międzynarodową naukową konferencję branżową w Polsce. Jednym z prelegentów miał być pewien naukowiec, doktor IT z Nigerii. Niestety przez niską moc przerobową naszego konsulatu nie udało mu się zdobyć na czas wizy. Moje interwencje w konsulacie nic nie dały poza nabiciem złotówek na międzynarodowych. W obecnej sytuacji wniosek jest jeden - facet lepiej by zrobił wskakując w ponton i płynąc na Bałtyk i spławiając się Wisłą do Krakowa :) Bo 120k imigrantów pokazało jak jest szybciej. A tłumaczyłem pacanom z konsulatu iż chyba co jak co ale promowanie Polski w kręgach naukowych to zawsze dobry pomysł... ale gdzie tam. Papierki i procedury. Co za szajs.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2015, 22:17 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Imigranci

40
Etam. A jakbyś zamknął w jednym ośrodku kiboli kilku drużyn z paru krajów Europy Środkowej? Też testosteron by buzował i kłótnie o zbeszczescznie tej czy innej klubowej flagi. Ten sam poziom głupoty i agresji. Pewnie dla Arabów byłoby to równie oburzające jak dla nas ich zachowanie.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2015, 3:30 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Imigranci

42
civilmonk pisze:Etam. A jakbyś zamknął w jednym ośrodku kiboli kilku drużyn z paru krajów Europy Środkowej?...
Jaka jest różnica między islamskimi kibolami a naszymi ? Nasi kibole nie latają z karabinami
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2015, 1:41 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Imigranci

47
Ja zacytuję naszego wieszcza narodowego....
bomyślę jakion...

Jestem za a nawet przeciw.

Ileż mądrości zawarł w tem przysłowie
nasz mądry Lechu ....
i co miał w swej głowie
gdy wyrzekłszy te słowam
sam też się zamyślił
i stwierdził, że to mądre
co właśnie wymyślił


Łosiu wałesek
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2015, 9:35 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Imigranci

48
1000 zł na wyrzywie i zapewnienie resztę o ktòrej piszesz to po co pracować? Hobbystycznie?
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, 9:53 przez jaśniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czasami mnie diabeł kusi, by uwierzyć w Boga.

— Stanisław Jerzy Lec

Re: Imigranci

49
Wszyscy rozpisują się o imigrantach ale nikt nie pisze dlaczego teraz i dlaczego tak dużo ich, przecież wojna jest tam nie od dzisiaj.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, 10:18 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Imigranci

50
Od dzisiaj nie. Od czasu, gdy zachód obalił dyktatury, które trzymały wszystko twardą ręką i postanowił wprowadzić demokrację. Wydaje mi się, że USA i zachodnia Europa już tęsknią za Kadafim, Husajnem i innymi.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, 14:20 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Imigranci

51
A gdyby to wszystko miało jeszcze jedno dno? W USA inwigilacja na maksymalnym poziomie i rośnie. Skoro jak sobie pogadaliśmy w innych wątkach świat jest w rękach garstki banksterów to może ci banksterzy nasyłają uruchamiając geopolitykę imigrantów do Europy by jeszcze bardziej podnieść poziom zagrożenia by i stara dobra lewacka Europa rozpoczęła inwigilację na najwyższym poziomie? A mając pod okiem kamer amerykę północą i europę banksterska chęć do władzy jest coraz bardziej zaspokajana.... Orwell?? :0
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2015, 14:53 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Imigranci

52
USA zapewniam, tęsknią za Mubarakiem.
Imigranci to żywe pieniądze unijne, tak przynajmniej postrzegają ich nasi rządowi ekonomiści. Alternatywą jest propozycja kanclerza Austrii.
Tutaj nie ma co owijać w bawełnę, chodzi o kasę i pozbycie się "problemu". Jak zwykle i jak zawsze.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 3:18 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

53
Może zrobię taki wpis, dla błyskotliwszych do ustosunkowania się.
Do zrozumienia o co kaman najpierw, a potem wysnucia wniosków...
Jest dość długi, ale co poradzić...propaganda TVN trwa o wiele dłużej...

Prezydent Syrii, Baszszar al-Asad jest alawitą.
Alawici różnią się bardzo od ISIS, i od większości islamistów, jakich widzimy na filmach i obrazkach.
Są oni(alawici(szyici)) w mniejszości. Dlaczego?
W świcie arabskim mamy podział na szyitów (od arabskiego Shi'at Ali, stronnictwo Alego) i sunnitów (zwolenników sunny, czyli tradycji, czyli obcinania łbów, gwałtów na niewiernych-jako modlitwa, gwałceniu osiołków, i rur wydechowych biednych mazd i fiatów itd itp, tak, to ma miejsce! Mahamet epileptyk nigdy by nawet a to nie wpadł- wiecie, interpretacja to potężna sprawa!) Nic to, lecimy dalej,
Alawici (szyici) od Alego wzięli miano, są to ludzie, którzy, tu uwaga!:
- wierzą również w cykliczne inkarnowanie się boskości na ziemi
- ostatnią boską postacią i najdoskonalszym objawieniem był kalif Ali, któremu towarzyszyli Mahomet. Widzimy to?! Towarzyszył !
Tylko!
- Nie ma możliwości przyjęcia religii z własnej woli, decyduje bowiem urodzenie w rodzinie alawickiej. Czyli nie ma mordów pod tytułem: "przejdziesz na nasza wiarę, zachowasz głowę na karku", bo tak się najnormalniej nie da. Po prostu nie przyjmują konwertytów.
- Alawici obchodzą również święta chrześcijańskie: Boże Narodzenie, Wielkanoc i święto Objawienia Pańskiego
- Jezus, syn czystej Maryi Dziewicy, jest dla nich jedną z epifanii Boga. Sama Maria również traktowana jest jako wcielenie Boga, które poprzedzało jego wcielenie się w matkę Mahometa
- jest również alawicka modlitwa, w której sławione jest objawienie Alego w postaciach Jana Chrzciciela i Szymona Piotra, natomiast towarzyszący mu prorok to kolejno Mojżesz, Jezus i św. Jerzy
- Alawici często noszą imiona chrześcijańskie

Terminy alawizm i alawici zostały wprowadzone do szerszego obiegu przez samych członków tej grupy, którzy pragnęli zastąpić nimi określenia nusajryzm i nusajryci. To pozostawię, bo nie ma sensu iść tak daleko, skoro oni sami już zapominają.
Jednak ważna uwaga, hipoteza zakłada, że pojęcie nusajryci oznaczało pierwotnie "mali chrześcijanie"- nie do końca do wyjaśnienia, jednak biega po salonach tu i ówdzie.

I teraz, w świetle wszystkiego co wiecie, co podejrzewacie, czy nie wypadałoby wykończyć Baszszara Hafiz al-Asada?
Arabia saudyjska dostała apopleksji na niego, gdy zaczął mieć niezłe wpływy w Iranie(szyicki). Ten ALAWITA !!
Alawici są zaprzeczeniem Islamu w wydaniu Arabi Saudyjskiej(sunnitów), jak Chrześcijański rekonstrukcjonizm jest zaprzeczeniem Chrześcijaństwa.

Jeśli chodzi o rozwalenie świata, ekonomiczne zyski, Żydostwo chce przewodzić, ludzie mają być w poniewierce( i tu się prosi o inny długi wpis na temat życzenia Izraela aby świat taki jaki jest, szlag trafił)...to wysadzą w kosmos alawicki rząd Asada-bo dla laika- Asad to kozoj..b i muslim czystej wody. Tak nie jest ! Alawici (szyici)- to inteligencja Islamu, Sunnici- to kozoj..by.
W imię czego wysadzają Asada?
Cóż, zachód w imię- kasy i wpływów.
Bliski Wschód- w imię zachowania status quo, czyli zachowania swojej pozycji kozoj..ba, dręczyciela kobiet i dzieci, specjalisty od ścinania głów. A najbardziej w to zaangażowana Arabia Saudyjska, która tylko za powieszenie Husajna, zapłaciła USA tyle, że ja nie umiem tej liczby zapisać nawet, i ponoć za Assada jeszcze więcej
Alawici (szyici)- to inteligencja Islamu powtarzam, Sunnici- to kozoj..by.
Baszszar Hafiz al-Asad jest alawitą.

Wiem, że wiele pominęłam, masa skrótów myślowych, ale to już ze względów na inteligencje ludzi- kto chce znajdzie.
Ja podpowiedziałam. Nie wszystko wygląda tak, jak nam przedstawiono. Najczęściej prawdę zakrywa kilometr szamba, kto wiec by się w tym babrał.
Reszta dla was do refleksji, komu pomogło, to pomogło.

I teraz tak, jak uzyskać akceptacje na siłowe utrzymanie hegemonii USA? (krew się poleje i mozgi popłyną chodnikami).
Wrzucic tłum dzikusów, którzy:
a/ przerazą Europe już kompletnie.
b/pozwolą na odpływ z Bliskiego Wschodu, kolesi silnych, w wieku poborowym, z rejonów
gdzie prawdopodobnie rozegra się(i zapali świat?) dramat wojenny.
Nie będzie komu walczyć, ani po stronie hardlandu, ani rimlandu.
Z racji tego, że to USA lubi zabijac innych ludzi...innymi ludźmi, to zakładam, że to Putin wysłał (kolokwialnie mówiąc) na Europe "wędrówkę ludów" i tym sposobem zmusza USA do konfrontacji we "wspólnej" walce z ISIS. Gdzie ISISowi, wcale nie jest na rękę , jak i USA nie jest, taki wypływ młodych ludzi do Europy..
Ogólnie? Właśnie szykuje się dla USA, niezły wpierd..ol, i nadzieja, że Putin ma klasę i rozwiążę to w regionie, gdzie prawo szariatu je się na śniadanie, popijając kubkiem kakao, w przerwie na seks ze swoja 5 letnia zoną...
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 3:51 przez Przybieżeli, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Imigranci

54
Przybieżeli, sunnickie szkoły prawa jednak różnią się między sobą. Klasyfikowanie przykładowo Lipków, hanafitów przecież, w grupie zoofilów jest dość, hmmm, nie na miejscu. Podobnie zresztą uczestników Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP.
Wzajemne relacje pośród poszczególnych szkół są dość złożone. Więc większość oskarżeń formułowałbym wobec najbardziej radykalnej, czyli hanbalitów. Przykładem jest tutaj wspomniana Arabia Saudyjska.
Islam jest najliczniejszą religią świata, jego obydwa nurty gromadzą naprawdę różnych wiernych i zwolenników. Osobiście, jeżeli mam jakieś wątpliwości sięgam sobie po "leksykon dla dziennikarzy" (polecam) lub przy większym nakładzie czasu po prostu staram się dyskutować z osobami, których ten temat dotyczy bezpośrednio. Na Imladis co najmniej jednym moderatorem była szyitka :) I owszem, odnoszę wrażenie Ich większej otwartości na świat i poglądy.

Co do federacji rosyjskiej, przychodzi mi na myśl scenariusz z Czeczeni z marionetkowym rządem i umocnieniem strefy wpływów. Rosja nie lubi zbytnio wychodzić z krajów którym ... pomogła. Zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 13:45 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

55
Cos mam z kompem nie tak...dopiero dziś widzę twoj wpis...z datą taką samą jak mój wpis, gdzie przez trzy dni przeciez wisiał bez odpowiedzi, hmmm
Ten Windows 10 mnie wykończy....;)

Jestem w trakcie słuchania dostępnych przemówień prezydentów na "zlocie" ONZ, i wcześniejsze Papieża, tez odsłucham.
Wygląda, że niektórzy panowie podjęli już decyzje na siłowe wprowadzanie nowego porządku świata, a niektórzy proszą o łaskę hehe
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2015, 21:42 przez Przybieżeli, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Imigranci

57
Doszukujemy się terrorystów, podczas gdy problem tkwi w "zabawie" bombą społeczną z opóźnionym zapłonem.

[youtube][/youtube]

Imigranci pragną seksu. „Mam już spuchnięte jądra”, „Jak tu zaprosić dziewczynę?”.

Powyższe to pewnie te rodziny, nieszczęsne matki z dziećmi kwilącymi na rękach ... . Takie tam, 70% młodych facetów. W Szwecji bodajże, piszę z pamięci, znaleźliby szybko sobie remedium na ulicach. Idzie taka biała, bezwstydna niewierna. Reszta to statystyki.
Ale to przecież nieważne co będą robili kiedy osiądą i zaczną się, hyh - "asymilować", tworząc getta. Marginalne, kiedy zaczną ściągać całe rodziny, krewnych, znajomych itd. (przynajmniej część problemu z seksem się rozwiąże). No a przecież w tych nieszczęsnych opuchniętych jajkach to drugie pokolenie muslimów, a potem i trzecie - więcej dzieci więcej radości i chwały Allahowi.

Zalecenie na dolegliwości - niech się więcej modlą.
Albo rzeczywiście znajdą przystojną kozę.

PS
Niech w końcu Szwajcaria usunie symbol białego krzyża z flagi państwowej. Bo to przecież niepoprawne wobec mniejszości etnicznych obrażać ich uczucia religijne.
Uczucia religijne można obrażać tylko większości.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 13:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

59
-> Uchodźcy zgwałcili lewicową aktywistkę, koledzy kazali jej milczeć by nie szkodzić idei ; Niemiecka Policja tuszuje gwałty by "Nie legitymizować krytyków masowej migracji".
&
Trzech nastolatków zgwałciło szefową obozu uchodźców ; Uchodźcy zgwałcili i próbowali zabić recepcjonistkę ośrodka w którym oczekiwali na azyl.

I tak można mnożyć. Czy tak się zachowują ofiary wojny ? To jakiś efekt traumy ?

Materiał TVP z października ubiegłego roku Po prostu - Dżihad po niemiecku

Jak to jest się bać we własnym kraju ?
Kiedy obca nam kultura przynosi wojnę w nasze granice, zagrażając bezpośrednio bezpieczeństwu naszego domu i bliskich. Wolałbym nigdy się o tym nie dowiedzieć.
Podtrzymuję to co napisałem w innym poście. Pomóżmy tym, którym pomóc możemy. Nie, nie Wszystkim. I tak samo wskazuję, polscy muzułmanie mają również duże wątpliwości co do osiedlania przybyszy. Tutaj jest 101 przyczyn (włączając ekonomiczne), poczynając od wpływu ideologii salafickich fundamentalistów na młodsze pokolenia. Wiadomo, że ziarna zgubnej ideologii najszybciej padają na podatny grunt i się najbujniej krzewią. Tego nikt chyba w naszym kraju nie chce, bez względu na poglądy. I w życiu nie uwierzę, że pośród uchodźców nie znajdą się jednostki agresywnie nastawione wobec naszej kultury.
Pośród imigrantów zapewne są również ludzie wykształceni, świeccy. Również są te "mainstreamowe" rodziny z dziećmi. Ojcowie mają zapewne jakąś kategorię zawodową. Trzeba przesiać plewy od ziaren. Brzydko brzmi, jednak przeżeranie socjala za nasze pieniądze jak dla mnie, podatnika, jeszcze brzydziej.
No i kierunek zachód, na państwa borykające się ze swą kolonialną przeszłością. Niech ponoszą odpowiedzialność i ogrom konsekwencji. Krokodylich łez ronić nad nimi nie będę (solidaryzować również), raczej traktować jako ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 14:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Imigranci

60
Słuchałam jak jakiś psycholog tłumaczył ten problem, arabscy panowie uprawiają seks kilka razy dziennie i nagle znajdują się w podrózy mało komfortowej bez miejsca na seks, potem do obozów, ośrodków bez kobiet, widok Europejek tak odmienny od widoku kobiet do jakiego są przyzwyczajeni, powoduje że ich corpus delicti :D jest w permanentnym wzwodzie, co powoduje ucisk i ból dokładnie medycznych sformułowań nie pamiętam. Facet mówił całkiem serio, więc nie ma śmichu :ahah: Rączką sobie nie ulżą bo Allah patrzy to co pozostaje?
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 22:39 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron