Re: Adopcja niepełnosprawnego kota

61
k4cz0r200 pisze:Swoją drogą, apropo tego ID. Skoro w teście udział brali też ludzie mało asertywni lub po prostu twoi znajomi, to nie pomyślałeś, że chcieli zrobić Ci przysługę lub też łykali twoje wybory?
Test robi się indywidualnie przed szkoleniem. Przez akceptację raportów przez grupę miałem na myśli to iż każdy z osobna uznał swój raport za poprawny opis siebie bo raporty zostały nam przekazane na szkoleniu.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2016, 14:51 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Adopcja niepełnosprawnego kota

62
k4cz0r200 pisze:Tak więc ID nie da rady, ale zapodam Ci wyniki DISC i tez dodatkowe tlumaczenie czemu to sciema, przy okazji egzeplarz do testow, gdybys na tej podstawie chcial wyciagnac wniosek:

Wynik:
http://spike200.linuxpl.eu/private/k/wynik.png

Musiałem zaznaczac na "nie" rzeczy, które są na tak. Wiele też musiałem opuszczać, w przypadku, gdy nie było bardziej odpowiadającej opcji po prostu strzelałem w te które mi odpowiadają.

Tutaj test, który najbardziej odpowiada temu w jaki sposób bym to wybrał, nie masz tu wszystkich infromacji, ale od samego sposobu przedstawiania informacji po wybory i inne możesz sobie wyciągnąć wnioski. To Ci powinno dać spore pole do popisu przy ID.

http://spike200.linuxpl.eu/private/k/test_disc.jpg
To nie ten test co miałem ja. Był zupełnie inny - również co do konstrukcji i sposobu odpowiadania na pytania. Konstrukcja mojego testu była taka iż on był samo-kalibrujący się. Było 25 sekcji, w każdej sekcji było chyba 5 określeń "siebie" i trzeba było wybrać jedną z pięciu odpowiedzi - 1 (absolutnie nie) do 5 (absolutnie tak) przy czym każdą odpowiedź 1-2-3-4-5 można było zaznaczyć raz. Określenia "siebie" często były parą określeń i jeden z członów pary się powtarzał w innej kombinacji. Dylematy przy wyborze były celowo wprowadzone w test, ekspert to nam jakoś tłumaczył. To właśnie ta samokalibracja.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron