Re: Czy Trump bedzie prezydentem USA

31
polliter pisze:Ale masz, przykładowo, piwa z małych browarów, bo zrobiła się na nie moda, podobnie jak zrobiła się moda na żarcie ekologiczne i właśnie, małych producentów.
Raczej trudno byłoby zjeść polskie banany, pomarańcze czy owoce morza, one muszą być sprowadzane, skoro są na to klienci. Poza tym, gdyby nie globalizacja, to byś jęczał, że aby się napić Coli albo zjeść hamburgera musisz jechać do USA. Jeszcze 25 lat temu wszyscy tęsknili za zachodnimi produktami, a krajowe mieli w dupie. Nie da się każdego zadowolić :)

Toja, jeśli chodzi o EU to mnie również marzą się Stany Zjednoczone Europy, w których każdy "stan" ma swoje prawa (kara śmierci, posiadanie broni, dostęp do marihuany itp.), ale podlega ogólnej konstytucji i jednemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych Europy. Myślę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie.
Co do ostatniego to się zgadzam :)
Ostatnio zmieniony 01 lut 2017, 11:01 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Czy Trump bedzie prezydentem USA

35
Meksykanom każe wracać do Meksyku, Irlandczykom do Irlandii, Żydom do Izraela, Murzynom do Afryki, Polakom do Polski... A gdzie każe wracać Indianom?
Ostatnio zmieniony 01 lut 2017, 19:13 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Czy Trump bedzie prezydentem USA

40
Jak to skąd? Z Demotywatorów. :D
Po prostu autor demota powinien być bardziej dokładny. Nie wszystko, co piszą w necie trzeba brać za dobrą monetę.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2017, 12:07 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat w naszych oczach”

cron