Re: Badania podświadomości

91
Andra - pomyliłaś mnie z Lidką. Ciągle coś Ci się miesza. Nikogo nie zwalniam z odpowiedzialności za siebie, wręcz przeciwnie. Twierdze że człowiek jest w 100% odpowiedzialny za to co go spotyka i dlatego może wszystko zmienić zmianą myślenia, odczuwania, postępowania, zmianą stylu życia. Karma nie jest wyrokiem ale znakiem drogowym. Jeśli się lekceważy znaki udając twardziela to dopiero wtedy karma jest wyrokiem ale wcześniej są ostrzeżenia i takim ostrzeżeniem może być choroba. To że pewna część nadświadomości programuje kolejne wcielenie a w nim choroby to wynika z poprzednich wcieleń i nie jest to robione dla wydzimisie ale dla poszerzenia świadomości całego kompleksu 3 świadomości. Widzisz malutki fragment a to nie oddaje rzeczywistego wglądu w to zagadnienie. Nie rozumiesz czegoś to pytaj, nie znam wszystkich odpowiedzi ale te które znam moge przekazać.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2011, 18:10 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Badania podświadomości

92
Nic mi sie nie miesza moj drogi, powiedzialam Ci juz kiedys -nie szukaj choroby tam gdzie jej nie ma.
Poczytaj siebie po prostu.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2011, 18:15 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Badania podświadomości

93
Andra - czytam siebie i Tobie też to radze. Jak ktoś mówi do mnie "mój drogi" to zapala mi się czerwone światło i albo jest to zaproszenie do łóżka albo pewien stopień wkurzenia na mój poprzedni post. Stawiam na wkurzenie
Ostatnio zmieniony 06 lut 2011, 19:26 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Badania podświadomości

95
Ja?! pisze:Andra - czytam siebie i Tobie też to radze. Jak ktoś mówi do mnie "mój drogi" to zapala mi się czerwone światło i albo jest to zaproszenie do łóżka albo pewien stopień wkurzenia na mój poprzedni post. Stawiam na wkurzenie
He, he... Kombinujesz, bracie i to umysłem. A gdzie się Twoje czucie podziało? Powinieneś wyczuć intencje Andry, jak twierdzisz, że wyczuwasz energie innych osób.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2011, 6:07 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Badania podświadomości

98
Potrzebnie, inaczej za szybko bym się łoświecił ;-) poza tym wynaje własną religie która twierdzi żeby móc iść do przodu o 2 kroki to wpierw trzeba zrobić krok do tyłu. Coś na zasadzie sprężyny i uzyskuje się większą siłe przebicia i przyspieszenie. Polecam taką religie :-) przynajmniej nie byłoby zastoju w rozwoju duchowym
Ostatnio zmieniony 07 lut 2011, 21:15 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Badania podświadomości

106
Ja?! pisze:Do poznania nadświadomości potrzebne jest picie wogóle i jedzenie też.
ile trzeba wypić i zjeść by poznać nadswiadomość ?
czy połówka w szkle i 1 śledzik wystarczy ?
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 15:49 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Badania podświadomości

107
Nie wystarczy bo takie jedzenie blokuje kontakt z nadświadomością. Do kontaktu potrzebne jest jedzenie i picie o jak najwyższej wibracji a taką mają tylko ziarna i nasiona
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 17:45 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Badania podświadomości

108
to dlaczego Bóg przyjął ofiare Abla z baranka a olał od Kaina trawy z ziarnami i nasionami ? czyżby wskazał droge ku nad świadomości poprzez właściwy pokarm?
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 17:49 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Badania podświadomości

109
To ja przyjąłem a nie Bóg. Bóg się do tego nie mieszał. Bogu nie są potrzebne dary ofiarne. Mieliśmy ochote na mięso to wybraliśmy mięso - z głupoty i nie świadomości dokonało się poróżnienie 2 braci z których jeden poczuł się gorszy. Było to ... W czasie ... End.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 23:06 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Badania podświadomości

113
Drodzy forumowicze,chciałbym skonfrontować temat psychologii głębi a raczej to co nam podpowiada podświadomość.Jak wiemy podświadomość ma niebagatelny wpływ na nasze życie psychiczne,na naszą świadomość,na nasze zachowanie zewnętrzne.Procesy które zachodzą w poświadomości możemy odczytywać świadomie to jest możliwe.Możemy wzbogacić nasze życie psychiczne i życie w ogóle o nowe piękne doznania,jednym z takich stanów jest odczytywanie mowy ciała ile to znaków nieświadomych przekazujemy drugiej osobie i otoczeniu podświadomie,wiem nie jest to łatwe ale warto spróbować nauczyć się żyć z podświadomością świadomie,życie nasze stanie się wtedy na pewno piękniejsze i łatwiejsze.Zapraszam do wspólnej dyskusji,pozdrawiam,Marek L.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia”

cron