Re: Sadyści!

2
Sadyści to jak sama nazwa wskazuje to znęcaja się nad innymi ,nie odczuwając nic .
Ja nie miałam do czynienia z takimi a Wy?
Ostatnio zmieniony 08 maja 2013, 23:05 przez Nutka, łącznie zmieniany 1 raz.
...............

Re: Sadyści!

4
Zgadzam się z Kopikiem. To chyba samo sedno sadyzmu.
Czy miałem, inna sprawa. Kilku na jednostce w której stacjonowałem podpadłoby pod ogólną definicję, jednak nawet ich zawichrowania miały swoje granice.
Prawda jest taka, że właśnie tego typu ludzie mają często jakiegoś typu lęki, sporo kompleksów jak i sami padali ofiarą agresji i przemocy.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013, 18:42 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Sadyści!

6
Dłubanie w nosie może być jednocześnie oznaką nerwowości jak i znudzenia, albo fascynacji tym co się wyfedruje. Pewnie i są tacy, co "atakują" z lubością do pierwszej krwi. I to już są pewnie masochiści.
:ahah:
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013, 19:38 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Sadyści!

7
Jeszcze ewentualność dotarcia do mózgu lub złamania palca wchodzi w grę, jesli nie swój palec albo mózg to sado-maso jak nic :D
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013, 21:51 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Sadyści!

8
Kopik pisze:co ty piszesz ?sadysta czerpie przyjemność ze znęcania się .
No masz racje i ja też tu o tym napisałam tylko nie dosłownie inaczej to ujęłam , chyba nie zrozumiałeś
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 11:00 przez Nutka, łącznie zmieniany 1 raz.
...............
ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia”

cron