Re: Człowiek ideał

1
pomijamy cechy narodowościowe i religijne :D jak powinien wyglądać, jakie cechy posiadać idealny człowiek?
Ostatnio zmieniony 09 gru 2012, 17:00 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Człowiek ideał

2
no to protestuję - człowiek nie powinien być idealny

i nie powinno się próbować myśleć o niczym co podpowiada jakiekolwiek selekcjonowanie

wiele cech fajnie mieć - ale warto pamiętać, że najtrudniej kochać ideała
Ostatnio zmieniony 09 gru 2012, 20:11 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Człowiek ideał

3
Ale większość z nas dąży do doskonałości, podziwia innych za pewne cechy, dla jednych to jest charyzma, pracowitość, odwaga, dla innych empatia, odwaga cywilna, skromność, dla koś innego jeszcze parę cech :D Więc spróbujmy stworzyć człowieka, którego podziwialiby wszyscy, taki człowiek ideał z naciskiem na człowiek ;)
Ostatnio zmieniony 09 gru 2012, 21:57 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Człowiek ideał

5
nie ma ideałów, niby nagromadzimy cechy, które się nam podobają, a potem... każdy chce innego idealnego człowieka.
Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 11:57 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Człowiek ideał

9
To musi być kobieta?
Czy może nie kobieta?
A może trzecia płeć- australijski fenomen X?

Można by było stworzyć go z naszych najlepszych cech.

Zrzućmy się. :idea:

Niech każdy da mu swoją cechę...najlepszą. Tak powstanie "Imladisowy Supermen"
Ostatnio zmieniony 11 gru 2012, 15:00 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Człowiek ideał

10
Łosiu, są co najmniej cztery płcie ;)
Ostatnio zmieniony 11 gru 2012, 15:03 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Człowiek ideał

12
zła karma?

Ja bym obdarzył człowieka pamięcią absolutną.
Niech ma, niech się z tym męczy.

Podsumowując na tym etapie;

,,Idał" 1. musi mieć brodę i palić cygara
2. uczciwy być musi
3. wielopłciowy
3. porywający masy
5. obdarzony pamięcią absolutną

Wyjszła jakaś chimera
z ćmikiem i brodom, kopcąca kopcicha,
ni to baba nia to chop,
pamiętliwe to to,

jeno uczciwości nie można jej odmówić- ale Judasz na swój sposób też był uczciwy.


Ło
Ostatnio zmieniony 11 gru 2012, 22:09 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Człowiek ideał

13
pamięć miłych nam zdarzeń mamy zapisaną w innym miejscu łebka niż pamięć nie miłych

ponoć wyciągamy całymi pakietami dobre lub złe

to ja sobie wieczorkiem zassam idealnego człowieka

jak ja lubię ten zapach gardenii :P
Ostatnio zmieniony 09 sty 2013, 21:02 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Człowiek ideał

14
W sumie to nie wiem jak powinien wyglądać ideał ... ale jak na takowy się trafi, to zawsze powinno się go chować jako skarb najcenniejszy. Najlepiej sześć stóp pod ziemią ;)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2013, 0:31 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Człowiek ideał

17
Perfekcyjny uśmiech, uścisk dłoni, idealnie(perfekcyjnie) wkomponowany w społeczności różnych kultur.
Przypomniała mi się scena z serialu, gdzie pewien facet chciałby wszystko było doskonałe.
Snajper nie trafił za pierwszym razem?
Musiał zginąć - bo nie jest idealny.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2013, 0:47 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Człowiek ideał

18
Nebogipfel pisze:By zmarł?
Trup zazwyczaj bywa idealnie martwy ;)
baabcia pisze:o o o - nie daj bossssssssszeeeeeee perfekcja
Perfekcyjnie przyklepując łopatą ideał.
Nebogipfel pisze:Perfekcyjny uśmiech, uścisk dłoni, idealnie(perfekcyjnie) wkomponowany w społeczności różnych kultur.
Przypomniała mi się scena z serialu, gdzie pewien facet chciałby wszystko było doskonałe.
Snajper nie trafił za pierwszym razem?
Musiał zginąć - bo nie jest idealny.
Analogicznie - również saper. Choćby idealnie potrafił się "roznieść" w promieniu kilkudziesięciu metrów.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2013, 0:48 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Człowiek ideał

20
Człowiek idealny to taki człowiek, który jednym kiwnięciem palca potrafi doprowadzić do unicestwienia wszystkiego, co poszukuje ideału, a potem samemu odejść w niepamięć.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2013, 3:21 przez Ekhangel, łącznie zmieniany 1 raz.
Przed początkiem każdej mojej wypowiedzi proszę wstawić zwrot "Wydaje mi się, że" oraz ignorować mnie, gdy mówię, że coś jest "na pewno".

Dziękuję.

Re: Człowiek ideał

21
Ekhangel pisze:Człowiek idealny to taki człowiek, który jednym kiwnięciem palca potrafi doprowadzić do unicestwienia wszystkiego, co poszukuje ideału, a potem samemu odejść w niepamięć.
ha,ha,ha mam wytłumaczyć jak sama sobie to tłumaczę?

prowadzi "Żelazna Dama"

:fotki out:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia”

cron