Re: Łatwa kobieta

1
czyli jaka ?
Na przykład taka?
Obrazek
Czy w ogóle jesteśmy "łatwe", skąd wzięło się takie powiedzenie?
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 14:25 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Łatwa kobieta

2
podobno każda ma swój próg i staje sie łatwa, jednej wystarczy miłe słowo a innej potrzebna fajna bryka, futro i biżuteria.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 14:34 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

4
Ja uważam, że łatwa to taka, którą szybko się zdobywa. Mam na myśli, że wystarczą jej nieskomplikowane rzeczy, typu jedno miło słowo czy wyżej wymienione rzeczy materialne, aby (przykładowo) pójść z kimś do łóżka.

A faceci? Pewnie też mają, ale się nie przyznają :D
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 18:00 przez tornado_of_soul, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

5
tornado_of_soul pisze:Ja uważam, że łatwa to taka, którą szybko się zdobywa. Mam na myśli, że wystarczą jej nieskomplikowane rzeczy, typu jedno miło słowo czy wyżej wymienione rzeczy materialne, aby (przykładowo) pójść z kimś do łóżka.
Siostro!Nie wszystkie siostry są siostrami zakonnymi !Na szczęście :) ...
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 18:18 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

14
victoria pisze:czyli jaka ?
Na przykład taka?

http://miluniafb.pl/img/upload/24112013195349-wsgfj.jpg

Czy w ogóle jesteśmy "łatwe", skąd wzięło się takie powiedzenie?
Stąd, że niektóre się trzymają dawnych zasad i takie rzeczy z nimi tylko w noc poślubnom wedle starego powiedzonka "Dam Ci po ślubie a i to jak polubię". :)

Zaś niektóre już na drugiej randce można zabrać hmm na wyżyny. :P

Cóż co do Mężczyzn to wiadomo, że pokutuje powiedzenie iż "młody chłop to dyma wszystko co tylko na drzewo nie ucieka" ale jak najbardziej błędne większość z tych małolatów co się przechwala Swymi podbojami jest tylko mocna w gębie a jakby stanęła na przeciw nich naga niewiasta to by było tylko "oczy w słup i po słupie" :P No i są również tacy, którzy twierdzą, że jak Mają wymagać wierności od Partnerki to sami też ją winni zachować. :)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 23:42 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

15
baabcia pisze:a ja pomyślałam że Wam chodzi o łatwość w porozumieniu - to zaleta na bank
łatwość w porozumieniu ? jak facet chce pogadać to idzie do baru. Jak chce podymać, idzie na disco.
z babą pogadać to jeśli jest przyjaźń, a to rzadko sie zdarza.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 1:49 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

16
sprawdź poza barem i disco - :)

podobno między facet a mężczyzną jest kapitalna różnica - nie zdawałam sobie sprawy z wag i lekko używałam czasem w rozmowie zamiennie - do czasu - :) - wiem jak to bywa ważne dla mężczyzny
fajny facet nie brzmi źle a jednak - zupełnie inne przymiotniki pasują do faceta a inne do mężczyzny

tak to jest, że słowa znaczą, nadają zupełnie inny sens sprawom

łatwo przewidzieć jakich słów się szuka dla ukochanej, wspaniałej, wymarzonej kobiety i nocy z nią

może warto mieć takie oczekiwania i szukać słów, nie żałować sobie marzeń?

szybki numerek, seks, czy dymanie, pieprzenie itd przekreślają coś - to jak amputowanie kawałka pięknego świata

wiem, ze to słabo popularne podejście ale po 10 minutach zastanowienia - miedzy zdziwieniem, a 'czepiasz sie słów' rodzi się taki niepokój: 'a może masz rację' , 'może zrezygnowałem z marzeń najpiękniejszych' - może nie potrzebnie

jednak jest różnica miedzy najsprawniejszym nawet numerkiem a posiadaniem partnerki na wyłączność na stałe z fascynacją

najlepiej o tym zapewnia były Casanova - potrafi docenić :) - zmienia słownictwo nie tylko zwyczaje

ale może to tylko niektórzy w takie bajki wierzą :)

miłość bywa powalająca :)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 2:33 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Łatwa kobieta

18
nie wiem czy chcesz aż tyle o sobie jednym zdaniem zakomunikować :)

kawał życiorysu wylałeś :red:

żeby wyjść na prostą może z innej beczki :

swoją drogą tak Twój nick odebrałam kiedy pierwszy raz przyglądałam się ciekawym wpisom ( z av jest inaczej ) - nick sugeruje zaproszenie do rozmowy z głową :) - co by to nie miało znaczyć

masz doświadczenie rozmawiania gdzieś z metaforą raczej niż osobą - kiedy interesuje Cię myśl nie dowód osobisty (z focią nawet :rolleyes:)?
jeśli ktoś nie bardzo sobie wyobraża do czego zmierzam - to trochę jak gadanie z książką (juz dawno nie żyjącego autora zwłaszcza; i nigdy nie istniejących postaci)

to jest ciekawe
a w tym wątku zmieści się bo
bywa krokiem do przyjaźni
bywa pomostem do miłości

co to ma wspólnego z chronieniem się przed ogłupiającym zakochiwaniem i maską, i szybkim seksem, żeby go izolować od pewnego kawałka głowy :) - może to proste; ale chyba nie aż tak bo ludzie czasem wiele muszą się nabzykać by zagadnąć swoje myśli czy nie porozmieniali się na drobne;
bywają pokruszeni

ale życie jest ciekawe - własne zwłaszcza, a z perspektywy choćby pierwszej miłości to już bestseler

nie ma co marnować, nawet liche emocje dają coś
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 10:38 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Łatwa kobieta

19
Łatwość seksualną (oprócz małżeństw),niektórzy nazywają rozwiązłością,inni naturalnym stanem człowieka.

" w gruncie rzeczy tęsknię za prymitywnymi dziwkami,prymitywnymi i nieokrzesanymi,
właśnie dlatego,że niczego dobrego nie można się po nich spodziewać,a i one niczego
nie oczekują.Kiedy odchodzę,człowiek nie odczuwa straty.A przecież jednocześnie pragnę
kobiety łagodnej i wrażliwej,po mimo niesłychanej ceny,jaka przychodzi nieraz za to zapłacić"
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 18:02 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

20
można by elaborat o niedojrzałości, deficytach i ranach z dzieciństwa - skąd się bierze i jak drogo człowieka kosztuje "bylejakość seksualna" - z obu stron - zieje zgrozą
zawsze to przynajmniej echo jeśli nie uświadamina w pełni totalna klęska z poczuciem własnej wartości - brutalne -"na nic więcej nie zasługuję" i cała reszta okropności; kiedyś się chce zrozumieć to widzi się zmokłe kurczaki i zawsze milczące wycie o akceptcję i miłość z defektem brania uczuć. ech
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 18:15 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Łatwa kobieta

21
lawenda pisze:Łatwość seksualną (oprócz małżeństw),niektórzy nazywają rozwiązłością,inni naturalnym stanem człowieka.
Naturalnie że naturalnym :)!Siostry i bracia w chuci :) !
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 19:14 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

22
mordotymoja pisze:
lawenda pisze:Łatwość seksualną (oprócz małżeństw),niektórzy nazywają rozwiązłością,inni naturalnym stanem człowieka.
Naturalnie że naturalnym :)!Siostry i bracia w chuci :) !
Czyli taki naturalny stan w zetknięciu z moralnością daje niezłego doła psychicznego
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 20:25 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

24
Hmm, skoro stosuje się dość powszechnie tego typu określenie, czy nieprawidłowe byłoby stwierdzenie "łatwy mężczyzna" ?
Łatwa kobieta dla łatwego mężczyzny, tak, aby naród rósł w siłę a ludzie ... nie, to chyba Borat w niezapomnianym wykonaniu Sachy Barona Cohena tak twierdził.
Uzależniałbym to jednak od libido różnych ludzkich jednostek płci obojga. Oczywiście możemy się trzymać archetypów pokroju maczugi i ciągnięcia samicy za włosy do jaskini ;)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 20:37 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Łatwa kobieta

26
Baabciu, skąd Ty takie rzeczy wiesz ... ? :ahah:
To już nie może być "łatwy i naiwny" model mężczyzny ? Chyba, że stoi to w widocznej sprzeczności. Może jak "łatwa i naiwna" kobieta ;)

Zobacz, o ile atrakcyjniejszym zdaje się obraz mężczyzny w roli pierwotnego łowcy z kobietą łatwą, bo "zmaczugowaną" ;)
Jakimi środkami współczesny samiec - myśliwy dysponuje ? Otóż środkami finansowymi, również tymi w postaci płynnej, odpowiednim przyodziewkiem, zapachem nie zabijającym komarów w locie, wystawnym powozem itp. gadżetami znamionującymi zasobność materialną, wydolność fizyczna jak i (przynajmniej z założenia) płciową.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 20:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Łatwa kobieta

27
lawenda pisze:
mordotymoja pisze:
lawenda pisze:Łatwość seksualną (oprócz małżeństw),niektórzy nazywają rozwiązłością,inni naturalnym stanem człowieka.
Naturalnie że naturalnym :)!Siostry i bracia w chuci :) !
Czyli taki naturalny stan w zetknięciu z moralnością daje niezłego doła psychicznego
Z którą moralnością?Bo są różne.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 20:48 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Łatwa kobieta

29
niby tak ale często okazuje się, że każdy 'zjeżdża' wcześniej czy później do tego do wyniósł z domu
ale bywa, że ma w dzieciństwie tak zrypany beret, że nad niczym seksownym :) nie panuje po najmniejszej porażce
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 21:09 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia”

cron