Re: Bliżej Ci do natury czy kultury?

2
To zależy.Naprawiłam komputer,uruchamia się za każdym razem bez problemu i nie muszę już stosować środków przymusu bezpośredniego .Przestał wzbudzać emocje.Dzisiaj padało,w zasadzie też bez emocji,do wszystkiego się przyzwyczajamy ,z czasem powszednieje :) ...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, 15:33 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bliżej Ci do natury czy kultury?

7
Ja?! pisze:deszcz mnie nie rusza, nawet sie ciesze bo suszy nie lubie. Ale komputer gdy pada to mam ochote go rozwalić
Swoją drogą rozwalanie padającego kompa wiele sensu nie ma, biorąc na poprawkę fakt, ze wyprowadza nas z równowagi fakt, że on pada. ;D
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 22:58 przez Vakaru, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bliżej Ci do natury czy kultury?

15
więcej emocji wywołuje "padnięty" komputer, może dlatego, że każdy w pewnym stopniu jest od niego uzależniony - są tam dokumenty potrzebne do pracy, wiadomości mejlowe, jest to narzędzie pracy. a padający deszcz martwi wtedy, gdy pada go za dużo lub towarzyszą mu inne trudne warunki pogodowe, ale gdy dotyczy to kierowców lub ludzi czekających na przystanku wywołuje to większe emocje ;)
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2014, 17:12 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bliżej Ci do natury czy kultury?

17
Pewnie chodziło o to, czy ktoś jest bardzo przywiązany do swojego komputera. Jeśli tak, to pojawiają się emocje negatywne łącznie z chęcią rzucenia komputerem o ścianę. Mnie osobiście deszcz uspokaja. Chyba, że pada gwałtownie, wtedy można zacząć się obawiać :P
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2014, 20:15 przez Nasher, łącznie zmieniany 1 raz.
"W miejscu, gdzie spotykają się Bogowie istnieje tylko cisza."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia”

cron