Re: Nad jakimi cechami u siebie pracujecie lub pracowaliście?

1
Ja nad cierpliwością, wytrwałością, otwartością i spokojem.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2016, 19:53 przez Bloomi_126, łącznie zmieniany 1 raz.
Sonrisa :)
Zendegi ba to kheyli khobe
Para se të gjykosh dikë pas tyre të parë të vënë veten në vendin e tij dhe të përpiqet për të kuptuar atë
Rappelez-vous que, après chaque tempête le soleil sort toujours
La hajat li kl yawm liakun ealaa dhullika, wa'ana la taleab hadhih alllueba
Lo non me lo dica quanto ti manca, perché non ci sono parole
They quietly killing me, dominate my thoughts

Re: Nad jakimi cechami u siebie pracujecie lub pracowaliście?

2
Hmmm, nad imprezową samokontrolą? Nie wiem jak to nazwać. Na imprezach mam tendencję do przyciągania wokół się ludzi, którzy w jakiś sposób uważają mnie za lepszego w tym czy tamtym, zawsze później mam z tego beke. Po alkoholu czasami mi to uderza do głowy, szczególnie jeśli chodzi o dziewczyny. No i nigdy nie bałem się dostać po papie, to dosyć wybuchowa mieszanka. No ale to już 3 lata bez spięć i coraz mniej moralniaków nad ranem, więc jest coraz lepiej :D No i nie upijam się już poza domem.

Poza tym wytrwałość i spokój. Lubię zmiany i jestem diabelnie wybuchowy. Nie potrafię ot tak zachować spokoju, ale hamowanie nieźle mi wychodzi, tzn. wydaje mi się, że to ja jestem zawsze najspokojniejszy z towarzystwa, chociaż zapewne najbardziej wkurzony. No i nie hamuję się, gdy wiem, że to niegroźne, nie pompuję wtedy bańki, która może później pęknąć. A z tą wytrwałością różnie bywa, po prostu zajmuje się 3-4 większymi rzeczami na raz i skaczę od jednej do drugiej jeśli mi się coś znudzi, póki co działa to całkiem nieźle i od paru lat niczego nie zostawiłem nieskończonego.

No i nad pisaniem zwięzłych, krótkich postów, ale w tym dopiero raczkuję :cool:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2016, 20:04 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia”

cron