Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

31
wiem robie czasembledy jezykowe bo jestem z innego kraju i czasem inaczej odczuwam moc jakis słów
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 23:00 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

33
Gollum pisze:
Grzegorz pisze:Nie mam , nie miałem i mieć nie będę konta na nk
I ja też
I ja i jaaaa! :D

Ale z Nas underground, outsiderstwo i w ogóle- awangarda :P
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 23:30 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

35
Parę? Ponad 80% użytkowników usuwa konto ze względu na nowy regulamin. Ja usuwam tylko jak zbiorę dane kontaktowe od znajomych.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 23:55 przez Bujaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach :D
ZAPRASZAM!!

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

36
Śledziki ... to mnie dobiło ostatecznie na NK :mad:
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 14:34 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

37
Śledziki? A cóż to takiego? :ahaha:

Już dawno bym konto zlikwidowała, bo wkurza mnie, jak mi kilka razy na tydzien przysyłają przypomnienie, bo już "3 dni" nie byłam obecna... Ale, kurczę, zapomniałam hasła!!! :rotfl:
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 14:53 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

39
OK, dadzą mi nowe hasło (znaczy przypomną) i co dalej? Jak dostać się do likwidacji konta?

(nie mam pojęcia, jak jest na NK, ale wiem, że na niektórych portalach to jest jasno napisane, a na niektórych wcale...:rolleyes:)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 15:46 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

40
No to potem jak już się zalogujesz, wchodzisz w:
'edytuj profil' (obok 'wyloguj') -------> 'zaawansowane' --------> 'usuń konto' :D i po bólu ;)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 18:34 przez Lula94, łącznie zmieniany 1 raz.
Idealny facet nie pije, nie pali, nie sprzecza się, nie robi zakładów... po prostu nie istnieje. ;)

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

43
Właściwie to konto trzymam na NK z tego tytułu żeby rzeczywiście te wąskie grono ludzi ze szkół trzymać bliżej nie tylko w pamięci.Konto mam zastrzeżone + powyłączałem wszystkie opcje :P
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 19:10 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

47
na Nk jestem od niedawna ale znalazłam tam dużo przyjaciół ze szkolnych lat Nawiązałam z nimi kontakt Nie widzieliśmy się ze 30 lat Nikt jeszcze ze moich znajomych nie wysłał zdjęcia w skąpym ubraniu a sąteż konta oficjalne lub fikcyjne o różnej tematyce.Jak ktoś nie chce może w każdej chwili zlikwidować swoje konto i po sprawie,Lubię popatrzeć jak moi znajomi żyją,jak wyglądają ich dzieci Dożo ich mieszka za granicą i nie wiem czy kiedykolwiek ich zobaczę a Nk mi to umożliwia Jak mi się znudzi lub ktś będzie mi ubliżał to szybko z niego zrezygnuję A tak to narazie jest-ok.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010, 15:27 przez babka cukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nasza klasa - od dawna bez klasy

48
Przyznam się, że posiadam konto na NK,bo to zawsze jakiś kontakt ze znajomymi, którzy nie mają mojego maila, ale nie podoba mi się to, co z niej zrobili - fotka.pl pomieszana z jakąś giercownią, internetowym biurem matrymonialnym i kto wie jeszcze z czym... Podobała mi się początkowa wersja - prosta, bez zbędnych gadżetów. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Smutne i szare sprawy”

cron