Re: Dyskusja wynikiem zniewolenia ...co robimy na tym forum?

61
Andra - dlaczego mam wrażenie, a nawet pewność, że woda sodowa Ci głowę rozpycha? że pod płaszczykiem "cicirici" niezła sieka jest ukryta? a milutkie słóka i zdrobnienia tylko fałszywców najczęściej zdradzają - mnie na to nikt nier nabierze, a co do tej "zabawności" to tutaj Ty sama siebie kreujesz, no i poznać głupiego po śmiechu jego.
Koniec - odpuszczam tą daremną dyskusję, zo0stawiam ja kwokom - jedna baba drugiej babie...
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2011, 12:04 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Dyskusja wynikiem zniewolenia ...co robimy na tym forum?

62
A pewnie ze jestem glupia, nigdy nie twierdzilam ze jestem madra. Zdrobnienia sa wynikiem i wyrazem sympatii dla rozmowcy,( uczucia najwyrazniej Ci obcego,) przychodza samoistnie. Twoje imie jakos mi sie nie zdrabnia, sama nie wiem czemu...?
A za Twoje wrazenia nie odpowiadam, ani nie interesuja mnie zbytnio, chcesz wody miej sobie wode.
Fajnie tak sobie pogadac, co? A co Ty odreagowujesz?
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2011, 12:23 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Dyskusja wynikiem zniewolenia ...co robimy na tym forum?

68
Dyskusja dyskusji nierówna.

Na niektórych wątkach byłem zdruzgotany poziomem konwersacji, a na innych mile zaskoczony, że można w tak kulturalny sposób wymieniać poglądy.

Oczywiście, zdarzało się, że emocję brały górę (w moim przypadku również, nie jestem aniołkiem), ale, w sumie, zawsze czegoś się uczyłem z takich dyskusji

Nawet z off - topowania na "seksie" wiele się uczę (chociażby poczucia humoru) :black2:

Morał:

Gdyby nie Imladis, byłbym głupszy :black2:
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Smutne i szare sprawy”

cron