Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

61
zapomnieliscie o Ani Dabrowskiej, on odpadla z pierwszej edycji idola po 2 programie. bardzo ja lubie :)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 18:27 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

65
Nebogipfel pisze:Brodka podobno robi niezła karierę.
Robi, ale ma oryginalny pomysł na siebie i myślę, że mogła się wybić bez tego szajsu. A spora część jest jeszcze po programie i kontrakcie ''robiona'' i podsuwa im się pomysły na siebie, bo sami nie wiedzą, jak siebie zaprezentować.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 23:34 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

66
Oglądałam X-factor i od początku kibicowałam Gienkowi i Adzie. Michał Szpak - pierwsze skojarzenie - Czerwony(Wiśniewski) inaczej. Wiadomo było ,że będzie promowany przez media - bo jest inny. Media kupują takie osoby. Wiedzą ,że dzięki takim odmieńcom mogą zbić na nich kasę. Ludziom zawsze podoba się odmienność, coś co szokuje, prowokuje. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kreując się na odmieńca -odmieńcem się zostanie, czasami wbrew sobie. Media utwierdzają taką osobę w przekonaniu, że jest idolem, jest trendy i nie pozwalają takiej osobie dojrzeć siebie w tym szoł bizie.
Liczy się przede wszystkim pomysł na siebie. Zwykli, normalni ludzie nie nadają się o telewizji, bo są ich miliony.:plotka:
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 9:14 przez Ampułka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz.

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

68
Przeciętni ludzie są zapominani.
Michał to nie tylko wizerunek, głos też ma nie najgorszy.
Chociaż moze faktycznie za bardzo chce czerpać z Michaela Jacksona.
Wiec też nie jest jakimś dziwolągiem, nie jest taki wyjątowy.
Ba, moim zdaniem Jacksonowi nigdy nie dorówna.
Jak tak na niego patrzę to nie uwierzę, że nie słyszał ani nie słuchał Michaela Jacksona.
Nawet stara się zachowywać podobnie. Zmieszanie, odgarnianie włosów i śmiech.
Co do porównań to nie obrażałbym Szpaka.
Ma na pewno lepszy głos od Wiśni.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 12:53 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

69
Nebogipfel pisze:Ten transwestyta
Szpak nie jest transwestytą tylko crossdresserem. To, że ktoś nosi się uniseksulanie nie znaczy od razu, że czuje się kobietą. W sukience go w każdym bądź razie jeszcze nie widziałam, jak zobaczę, to może zmienię zdanie.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2011, 0:21 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

71
Oooj to sorki;) Widocznie moja kora mózgowa nie zadziałała tak jak powinna o późnej porze i wypaczyłam kontekst. Poza tym jestem też już lekko zirytowana tym, że inni nie rozumieją pewnych rzeczy, nie potrafią ich rozgraniczyć :/

O tym transwestycie, o którym wspominacie chyba nie słyszałam wcale...
Ostatnio zmieniony 14 cze 2011, 20:43 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

72
Aj tam, po prostu nie czytasz mi w myślach a ja zbyt syzbko przeszedłem od jednego do drugiego.
Chodziło mi wtedy o...
Jeffree Star.
Obrazek
Tyle o nim w plotku:
http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,4312714.html

W wiki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeffree_Star

w MySpace:
http://www.myspace.com/jeffreestar

I blog o nim:
http://jeffree-star.blog.onet.pl/

I jeszcze jedna fota:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 cze 2011, 21:18 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

73
[youtube][/youtube]

http://xfactor.tvn.pl/wideo/1,1,pirat-k ... 09620.html

A ja się pytam ... co to kxxxwa ma być ?!? Pytanie dotyczy samego występu (porównanie Kukiza i tego Pana z jego interpretacją (?)) jak i reakcji jury (omal nie zleciałem z krzesła ze zdziwienia).
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 13:48 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

74
A bo to z pierwszego człowieka sobie jaja robią? W następnej turze, zwyczajnie odpadnie, a ponieważ dano mu nadzieję, będzie bardziej bolało. O to chodziło jury, poruszyć uczucia, a w którą stronę, to już nie ważne :(
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012, 9:18 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

75
Na Tatianie to bym pompki poćwiczył :D
A ten facio to śpierwać nie umie, może po pijaku jak by się tego słuchało na wiejskim weselu było by to fajne, a tak nie widzę w tym sensu, czym się oni tak ekscytują? Ta Tatiana to chyba pierwszy raz orgazmu dostałą, bo jakiś facio przebrany za pirata sparodiował nieudolnie Kukiza. Dziękuję za uwagę.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012, 10:20 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Fabryka talentów czy beztalenci ?

76
Film usunęli i "pochlebne" komentarze zniknęły :)
"Wojciech Kurowski "Pirat"- ..."
Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez TVN S.A..
Przepraszamy za usterki.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012, 20:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Smutne i szare sprawy”

cron