Re: po kilkuletnich "modelkach" teraz to

3
No bez przesady... Ja rozumiem, zapisać dziecko na jakieś sztuki walki/obrony ale to? Leczenie własnych kompleksów z dzieciństwa? Chęć "pozbycia" się dziecka na jakiś czas z domu? Zysk?
Jak zwierzęta w klatce, naprawdę...
Dzieci-modelki przy tym to... szkoda słów.
Na prawdę, nie dziwię się że Brytyjski minister kultury nazwał to wszystko "barbarzyństwem".

"Steven Nightingale wypowiedział się również o jednym z płaczących zawodników. - Ten dzieciak nigdy wcześniej nie został pokonany. Jest jednym z tych, którzy zwyciężają."
A potem dziwić się, jak na ulice za kilka lat będzie strach wyjść.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 19:57 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 2 razy.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: po kilkuletnich "modelkach" teraz to

4
Przecież organizatorami są dorośli...
Ilu wśród nich to wszelkiej maści zboczeńcy? Zakładając, że zdrowy człowiek może coś takiego wymyśleć.
Takich statystyk z pewnością nikt nie prowadzi...
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2011, 0:12 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: po kilkuletnich "modelkach" teraz to

6
Mam dwójkę dzieci chodzących na karate. Uczą się stylu Uechi Ryu. Nota bene to dziewczyny. Nie zgodziłbym się jednak, aby brały udział w walkach ku radości osób zarabiających na sprzedaży biletów. One uprawiają ten sport aby uczyć się samoobrony i aby poprawić swoją sprawność fizyczną (czego nie zapewniają lekcje Wf-u w szkołach). Ich trener oprócz umiejętności wpaja im również pewną filozofię myślenia, która skłania do unikania przemocy. Walka na arenie kojarzy mi się bardziej z barbarzyńskimi czasami Rzymu i gladiatorami, a nie sportami walki i dziećmi... ale widocznie świat poszedł naprzód. Obym go nigdy nie dogonił.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, 0:05 przez Snajper, łącznie zmieniany 2 razy.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: po kilkuletnich "modelkach" teraz to

7
Każda walka na arrenie kojarzy mi się z Gladiatorami - czy to boks dorosłych czy dzieci.
Od tego bym zaczął.
nie wiem czy to jest pójście na przód i cyz na pewno chodiz o caly świat.
Tak daleko idących wniosków bym jeszcze nie wyciągał.
O ile kojarzę najlepszym przykłądem co może nas czekać w przyszłosci jest JAponia a ot jak miemam odbywa się w USA.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, 0:13 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: po kilkuletnich "modelkach" teraz to

8
To kolejny przykład znęcania się nad dziećmi i moim zdaniem nie ma nawet o czym polemizować w tej kwestii. A okrutna pomysłowość dorosłych nie ma w tej dziedzinie chyba granic. MMA w klatkach bez ochraniaczy z udziałem kilkulatków... chętnie widziałabym osoby, które je tam posłały i "zatrudniły", jak walczą wg takich samych zasad.
Łatwo jest wykorzystywać dzieci albo zwierzęta do nielegalnych walk, bo przecież są bezbronne i nie potrafią się postawić, a ludzie którzy takie "rozrywki" uskuteczniają tudzież je oglądają... nazwać ich dewiantami to akurat w tym przypadku delikatne określenie. Gotuje się we mnie, kiedy coś takiego widzę :(
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, 19:43 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: po kilkuletnich "modelkach" teraz to

10
Szymon, a nie zastanawia Cie, ze -niezaleznie od tego kto takie rzeczy organizuje-organizuje je dla kogos. Wiec istnieje popyt. Kim sa wiec ludzie ktorzy chca ogladac takie rzeczy? Nad nimi zastanowilabym sie w pierwszej kolejnosci? Gdyby nie oni, zwyrodnialcy nie mieliby pola do dzialania
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2011, 13:05 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: po kilkuletnich "modelkach" teraz to

12
Programy, akcje, walki dorosłych już się przejadły. Jakis czas temu czytałem na wp.pl o tych mma z dzieciakami, ze dwa dni temu na jakims kanale oglądałem mistrz kuchni, a w nim dzieci 10-12 letnie, były i ciut starsze, które trzęsły się przed opiniami dorosłych na temat tego co upichciły. Potem wybór do 12 najlepszych, ty wchodzisz, a tobie dziękujemy, porazka na oczach kilku(nastu) milionów ludzi w wieku kilkunastu latek jest dobrym kopem by do czegoś dojść. Zapisałem małego na piłkę, myslę niech sobie pobiega, a może i czegoś się nauczy, a jak ma talent to może będzie mu lżej troszkę w zyciu, a jak nie wyjdzie to jeżeli będzie chciał, to będe z nim sam kopal ta piłkę, by za rok podejść jeszcze raz, a jak nie będzie chciał, to też dobrze. Na pierwszym spotkaniu juz sobie grali. Co drugi rodzic to chyba jakiś trener, krzyczą na dzieciaki - biegające już w korkach i nawet kilku z ochraniaczami na piszczele - zza lini, że ma lepiej zrobić, to tamto, lepiej kiwnąć, ma biegać a nie chodzić itd, już snuja plany w gadce z innymi, że troche wysiłku i będzie w pierwszej drużynie za kilkanaście lat, a potem kasa i szansa, na... Nie wiem, nie chciało mi się już tego sluchac :]
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Smutne i szare sprawy”

cron