Re: śmierć Madzi (sprawa medialna) Rutkowski & policja

1
Nie czytałem, wolę się za to nabijać z pozy Rutka a swoją drogą tyle dzieci ginie a tylko tą jedną sprawę rozdmuchują. Rutkowski to niezły showman, teraz buduje napięcie jakąś tajemnicą, którą ma ujawnić. I zaraz bo czegoś ni rozumiem. Wypadło i zmarło jej dziecko a potem ojciec z jeszcze żywym szedł do sklepu/po drewno... ?
Ostatnio zmieniony 07 lut 2012, 21:01 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: śmierć Madzi (sprawa medialna) Rutkowski & policja

2
Jako że temat dość popularny ostatnio to zapraszam do komentowania tej historii.
Ta historia otworzyła jakby puszke pandory na wielu ludzi.

Konferencja Rutkowskiego i rodziny Waśniewskich
http://www.fakt.pl/Konferencja-Rutkowsk ... 079,1.html

Policja przygotowuje pozew sądowy na Rutkowskiego
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... kiego.html
Ostatnio zmieniony 07 lut 2012, 23:27 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć Madzi (sprawa medialna) Rutkowski & policja

3
Jaką stację się otworzy, to wszyscy bębnią to samo.

Niech się skarżą policja kontra Rutkowski i odwrotnie.
Moje zdanie, to szybko i składnie rozpracował sytuację i gdyby nie nadał rozgłosu, to pewnie utonęłaby ta sprawa jak wiele innych "porwań" nie odnalezionych/udokumentowanych.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2012, 11:38 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć Madzi (sprawa medialna) Rutkowski & policja

5
Dzisiaj odbył się pogrzeb dziecka.
Media podsumowały : "cieszył się dużym powodzeniem" (frekwencją ?!?) . Serwisy są zasypane relacjami. Lis wcześniej urządza w swoim programie jakiś rodzaj benefisu z udziałem aktorów i psychologów.
Z jednej strony medalu informacja a z drugiej krwiożerczość.
Dramat obarczony wizerunkiem masowej histerii, podczas gdy szarym i zwyczajnym ludziom, może naiwnie w to wierzę, wystarczy sam tragiczny fakt, do którego doszło. I towarzyszący temu szczery smutek.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2012, 19:42 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: śmierć Madzi (sprawa medialna) Rutkowski & policja

6
ten szczery smutek ludziów to też krwiożercza potrzeba pożerania emocji smutku, rozpaczy, żalu. Ludzie kochają takie emocje i pożerają je na śniadanie obiad i kolacje aż je zaspokoją po tygodniu może dwóch. Potem czekają na kolejny żer, na kolejną tragedie i znów biegną i pożerają energie rozpaczy, smutku, nieszczęścia. Niczego tym nie dają ale koncentracja na takich emocjach produkuje kolejne emocje w społeczeństwie i przyciąga więcej takich tragedii. I to jest wampiryzm społeczny.
Zastanawiałeś się co robią ludzie idący za rodziną zmarłego na pogrzebie ? jedzą rozpacz, karmią się rozpaczą wampiry :)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2012, 20:12 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć Madzi (sprawa medialna) Rutkowski & policja

7
Zastanawiałeś się co robią ludzie idący za rodziną zmarłego na pogrzebie ?
Zainteresowani ubiorem rodziny zmarłego, jak pożegnano zmarłego, czy bardzo rozpaczano czy niewiele, czy dużo było kwiatów i jakie od kogo. Oczywiście jest grupa, która łączy się z rodziną i szczerze współczuje, która modli się za zmarłego.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2012, 22:27 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: śmierć Madzi (sprawa medialna) Rutkowski & policja

9
Staram się już nie obserwować tej sprawy, bo na szyderczy śmiech mi się zbiera. Z jednej strony "ciężko przeżywający żałobę" rodzice z ich patronem, imć Rutkowskim, a z drugiej media trzepiące kapuchę dzięki oglądalności widzów, równie "przejętych" tragedią dziecka. Jedni podobno mają potrzebę "bronienia się" a drudzy, znaczy opinia publiczna, woła o sprawiedliwość i "pomstę do nieba". Żałosne przedstawienie, karykatura współczesnego społeczeństwa.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 15:40 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Smutne i szare sprawy”

cron