Re: Czy mężczyźni to pedofile?

3
Że co? To Polański to pedofil? ;)
Kiedyś panowały inne obyczaje, kobieta była gotowa do współżycia od czasu kiedy była płodna i mogła urodzić dzieci. Ja nie widzę w tym pedofilii, tylko inne postrzeganie rzeczywistości
Ostatnio zmieniony 06 mar 2013, 21:24 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy mężczyźni to pedofile?

4
Nie mogę mówić za wszystkich ale juz pierwsza teza w tym filmie wypowiadana przez tą dziewczynę jest naciągana, jak miałem 14-15 lat to najbardziej mnie rajcowały właśnie dojrzałe kobitki a nie kolezanki z klasy, tak mniej więcej 25-30 lat, i do tej pory mi tak zostało ;) Gapiłem się na dupe sexownej nauczycielki i co najmiej połowa kolegów miała tak samo, a czasmi łaziłem na przerwie do kibla zeby se konia zwalić po lekcji angielskiego. Gdzieś koło trzeciej minuty filmu ktoś mówi ze jak trzydziesto paroletni facet świadomie ugania się za gówniarami to jest obrzydliwe duchowo i z tym się w pełni zgadzam, bo nie chodzi o to ze ktoś się podjara na widok super kobiecych krztałtów które moze mieć dziewczyna piętnastoletnia, kobieta nabiera krztałtów kiedy nabiera i na to męrzczyzna instynktownie reaguje, ale jak ktoś bałamuci gówniary z pełną świadomością to jest obleśna menda i tyle, wkońcu męrzczyzna w pewnym wieku powinien być juz "kimś" choćby tylko dla siebie.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2013, 22:25 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy mężczyźni to pedofile?

5
podobno bo są spory o jej wiek gdy urodziła Jezusa.
Historycy twierdzą że w tamtym czasie u żydów było normalne wychodzenie za mąż w wieku 12 lat.
Wtedy wystarczyło że dziecko radziło sobie w sprawach domowych i była widoczna dojrzałość sexualna.

Nie twierdze że Tak było, twierdze że teraz tego nie wiem i nie interesuje mnie dochodzenie do tego bo nie jest mi to potrzebne.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 0:34 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy mężczyźni to pedofile?

6
Problem w tym JA że nie wiem na jakiej podstawie piszezz ile Maria miał lat jak urodziła Jezusa? Bo nie ma żadnych chyba źródeł na ten temat, chyba że mówisz o jakiś apokryfach, ale w apokryfach można wyczytać wiele rzeczy, bo jest ich sporo i tam przedstawiają tak zależnie jak komu pasowało (autorowi).
Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 1:25 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy mężczyźni to pedofile?

9
Ja?! pisze:Moje wahadło twierdzi że miała 13 lat.
już wiem dlaczego ten temat umieściłeś w dziale => psychologia ,
tą chorobe sie sie leczy :3:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 6:23 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Czy mężczyźni to pedofile?

10
umieściłem bo na to trafiłem wczoraj i uznałem za warte podzielenia sie.
w drugiej połowie filmu jest o pedofilii u kobiet, są uzależnione od obecności dzieci ale mają sprawe ułatwioną bo społeczeństwo postrzega je inaczej niż facetów.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 9:49 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy mężczyźni to pedofile?

13
Ponoć wg tradycji żydowskiej dziecko poczęte z Ducha Świętego to dziecko nieślubne lub, którego ojciec jest nieznany.
Myślę, że Maryja mogła nie brać ślubu z Duchem Świętym.
:D
Są jeszcze wersje, że trójca to trzy postacie tej samej istoty - Boga.
Każdemu pokazywał się pod inną.
Złośliwi podejrzewają Maryję o in vitro.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2013, 4:34 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy mężczyźni to pedofile?

14
mogło być też tak że zmyśliła historie z zwiastowaniem żeby ukryć ciąże w którą wpadła z innym gościem niż Józef. Anioły nie mają prawa zniewalać ludzi i mówić im że są w ciąży i urodzą kogoś tam, chyba że są demonami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Smutne i szare sprawy”

cron