Re: Akwarystyka

1
Za bardzo nie wiedziałam w jaki dział wstawić ten wątek, więc piszę tu, gdyż nie udało mi się tu na forum znaleźć tematu o takiej nazwie.
Interesujecie się akwarystyką? Macie akwaria?
Jakiego typu akwarystykę uprawiacie/uprawialiście?
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 19:58 przez QueenDream, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Akwarystyka

2
Gdzieś widziałam "zwierzyniec" :D

Ja jak byłam mała miałam małe akwarium i jakieś rybki. Nie znam się na nich.

Jakie rybki są stosunkowo łatwe w utrzymaniu?
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 20:15 przez Vakaru, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Akwarystyka

3
Mam akwarium ....dominują w nim płaskoboki -zżarły mi wszystkie rośliny są tez pyszczaki ,sumiki,glonojad i kilka innych ....oczywiście w akwarium rządzą pyszczaki rozstawiają pozostałe po kątach .
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 20:17 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Akwarystyka

4
Córka miała złotą rybkę, ja glonojada, później był bojownik. Żyły sobie krótko i szczęśliwie do czasu spotkania z kocią łapą pod naszą nieobecność.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 20:30 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Akwarystyka

5
Vakaru pisze:Gdzieś widziałam "zwierzyniec" :D

Ja jak byłam mała miałam małe akwarium i jakieś rybki. Nie znam się na nich.

Jakie rybki są stosunkowo łatwe w utrzymaniu?
Tak naprawdę to nie ma ryb łatwych w utrzymaniu, ale dla początkujących z tego co wiem najlepsze są chyba żyworódki ewentualnie welonki, ale przy jednych i drugich trzeba pamiętać o odpowiednim litrażu dopasowanym do ilości rybek
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 20:34 przez QueenDream, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Akwarystyka

7
kto nie robił sekcji gupika
nie wie co to akwarystyka

Tantrakwariosis

Akwarysta po pewnym czasie
gdy w wód toń się skupiony wpatruje
zapomina a bożęcym świecie
i jak ryba ustami dzubkuje.

Łoaiu bezrybek

ps
jak dla mnie rybki żyją za szybko
i za szybko odchodzą...
tak mi przychodziły i odchodziły i dość...

Nawet zdażyło mi się wezwać medveta do chorego slarkara w palmiarniowej restaurancji.
Nie przybył.
Dlaczemu?
Nie przysięgał Hipokratessem.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 18:42 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Akwarystyka

8
hehe wykluły mi sie gupiki ( 15), chyba znów kupie bojownika żeby miał dobre jadło ( poprzedni zdechł bo dopadł Danio i sie przezarł , chyba):)
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 21:04 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Akwarystyka

9
Crows pisze:hehe wykluły mi sie gupiki ( 15), chyba znów kupie bojownika żeby miał dobre jadło ( poprzedni zdechł bo dopadł Danio i sie przezarł , chyba):)
Ja to na takie sceny nie mogę patrzeć,rybcia malutka,pulchniutka,różowiutka ,całe życie przed nią ...no nie, nie mogę :( .Trzeba małe gupiki wyposażyć w paralizatory,to tego akwariowego Putina zmusi do przestrzegania postanowień karty praw podstawowych ryby akwaryjnej :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 21:39 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Akwarystyka

10
Crows pisze:hehe wykluły mi sie gupiki ( 15), chyba znów kupie bojownika żeby miał dobre jadło ( poprzedni zdechł bo dopadł Danio i sie przezarł , chyba):)
Jenysiu co za sadyzm :lzy:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 8:35 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze hobby i pasje”

cron