Re: Moje wędrówki.

1
A też mam :). Czas spędzony na świeżym powietrzu-bezcenny.Ale...jakoś ostatnio coraz rzadziej mi się chce :/ ...
Obrazek
.W sumie to bardziej atrakcyjnym wydaje mi się odszukiwanie miejsc dawno opuszczonych ,zapomnianych,jakieś młyny,leśniczówki po których została tylko trudna czasami do wypatrzenia kupka kamieni i cegieł .Pomagają stare mapy,ale że zwykle bardzo mało precyzyjne są więc czasami szukam i szukam...do skutku :)
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 20:44 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moje wędrówki.

2
Specjalnie stworzony dla Ciebie wątek mordotymoja :)
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 21:26 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Moje wędrówki.

4
Na pewno jest o czym, nie bądź taki skromny :P
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 22:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Moje wędrówki.

6
Cześć ,chciałam zapytać jakie macie plany na nadchodzące wakacje? Lubicie podróżować, planujecie gdzieś wyjechać? a jeśli tak to jakie miasta, stolice Was interesują, jakie chcielibyście zwiedzić i dlaczego? Co Was najbardziej interesuje, jeśli jesteście w obcym państwie ? czy zwiedzacie wszystko jak leci i ile się da? czy wybieracie co ciekawsze obiekty do zwiedzania? Lubię wędrówki, krótsze, dłuższe, ale na nogach wiadomo wiele się nie zdziała,raczej bardziej umęczy. Ogólnie oprócz pieszych marszów uwielbiam podróżować samochodem, samolotem (mniej) pociągiem- mam już na koncie kilkanaście miast i stolic zagranicznych. W tym roku planuję jeszcze Austrię i Chorwację. A jak jest z Waszymi planami? Pozdrawiam wiosennie. :) I oby do lata.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2014, 10:58 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moje wędrówki.

7
gorczyca pisze:Cześć ,chciałam zapytać jakie macie plany na nadchodzące wakacje? Lubicie podróżować, planujecie gdzieś wyjechać? a jeśli tak to jakie miasta, stolice Was interesują, jakie chcielibyście zwiedzić i dlaczego?
Czee :) .Plan mam.Będę wyburzał,wyrywał,skuwał ,gładził,polerował i malował.Podróże na krótkim dystansie,do marketów budowlanych i szybciutko nazad :) .Już się na to wszystko cieszę .Ciary mi po plecach pełzają jak tylko o tej wakacyjnej perspektywie pomyślę :( .
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, 20:42 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moje wędrówki.

9
victoria pisze:Przerabiasz jaskinię na pałac czy odwrotnie? :ahah:
Mam tylko ogólny plan.Będę improwizował w trakcie.Co wyjdzie to wyjdzie :) .A jak zapału starczy i zostanie zaprawy,gipsu,cementu i farby to poprawię cały blok,może nawet i miasteczko :). Kto wie,jak z miasteczkiem skończę przed sobotą to w sobotę się za Polskę zabiorę :) .W niedzielę rano rodacy zaczną się przygotowywać do wymarszu w kierunku kościoła,za okno wyjrzą żeby pogodę sprawdzić,a tam...No właśnie...Polska...ta sama,ale nie taka sama :) .I pomyślą że to te msze za ojczyznę...ale nie,to nie one,to ja :cool: .A jak mi kabla miedzianego zostanie to zelektryfikuję kilka wsi i przysiółków .Ba ,może nawet o Ruskich zahaczę .Niech mają.Od polskiego pana :P .Nie dziękować :rotfl1: !
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2014, 13:39 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moje wędrówki.

10
Ja poważnie o planach wakacyjnych, a Wy...... - no niby to sprawa poważna, ale nie pytałam o remonty,tylko o wypoczynek. ;) Wiem, wiem, każdy czeka na urlop aby wreszcie coś zrobić w domu,ale już po remoncie,chyba będzie potrzebny jakiś porządny urlop?? Pozdrawiam pracusie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze hobby i pasje”

cron