Re: Anna Przybylska

1
smutna wiadomość, gdy odchodzi ktoś lubiany w tak młodym wieku, szczególnie dla rodziców i dzieci aktorki...
Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny.

W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło...

Napisała Małgorzata Rudowska menadżerka aktorki....
A my zapamiętamy ją w jej rolach, nie tylko ekranowych
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 paź 2014, 0:12 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Anna Przybylska

2
Tak długo jak długo będziemy o niej pamiętać tak długo bedzie żyć
Ostatnio zmieniony 06 paź 2014, 8:01 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Anna Przybylska

5
Żyła w wolnym związku, z trójką nieślubnych dzieci i wcale nie była jakąś genialną aktorką. Czy ktoś to zauważył, czy nadal będziecie wylewać łzy? Oczywiście, że szkoda, gdy ktoś umiera w tak młodym wieku, to zawsze tragedia, zwłaszcza dla rodziny, ale już nie przesadzajmy, bo wszyscy płaczą nad nią jakby odszedł Robert De Niro. Ot, umarła znana aktorka. Ludzie codziennie tracą bliskich, a Przybylska niczym się nie wyróżniała poza popularnością i tym, że była naprawdę ładną kobietą.
Moje kondolencje dla jej partnera i dzieci, ale sztuka jakiejś wielkiej straty nie poniosła.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2014, 21:12 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Anna Przybylska

6
polliter pisze:Żyła w wolnym związku, z trójką nieślubnych dzieci
a gdyby żyła w 'zniewolonym' związku z trójką ślubnych dzieci? czy miałoby to wpływ na Twoją opinię :co:
Ostatnio zmieniony 13 lis 2014, 23:27 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pożegnania”

cron