Re: Seks

3091
ruda paskuda pisze:obawiam się, że nie wytrzymam. Już mnie troszkę nosi, dlatego wolę nie chodzić na imprezy.
Kobieto, a gdzie Twój honor? :rotfl:
Nie martw się, jak przegrasz zakład, to ja Ci postawię butelkę :bum:

Nebo, jakbyś pisał o mnie, robię i gadam (gadatliwy ze mnie człek). Myślałem jednak, że tylko ja tak potrafię :ahah:
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 23:58 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Seks

3092
Niektórzy nawet gadają w trakcie seksu np. wyzwiska. Sa ludzie, których to podnieca. :D
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 0:04 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Seks

3093
ruda paskuda pisze:obawiam się, że nie wytrzymam. Już mnie troszkę nosi, dlatego wolę nie chodzić na imprezy.
Głowa do góry, biust do przodu, majteczki w dół... Nawet jak przegrasz to i tak wygrasz... Takie zakłady są najfajniejsze, złwszcza gdy zwycięzca może byc kolejna "ofiarą"... ;)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 8:39 przez caly, łącznie zmieniany 1 raz.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Seks

3096
Dlatego podobają mi się takie zakłady :tak:
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 19:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Seks

3097
Ja tam wolałbym w obu przypadkach lądować w łóżku.
:D
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 19:43 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Seks

3098
Smutna prawda jest taka, że jedynym facetem, z którym chcę wylądować w łóżku, jest mój były. Który był moim pierwszym. A on chce tylko być moim przyjacielem, nie chce mnie już. Widzieliśmy się dzisiaj, tradycyjnie wpuścił mnie za darmo na seans. Jest tak, jakby czuł, że jest mi coś winien. Nie znoszę tego. My już nie jesteśmy sobie nawzajem nic winni.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 20:59 przez ruda paskuda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3101
Może takie coś znalazłoby się u kogoś innego? Bo skoro i tak macie nie być razem to chyba lepiej o nim zapomnieć, nie?
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 22:01 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Seks

3102
Próbuję o nim zapomnieć. Teraz będę chodziła na darmowe seanse kinowe do jego kolegi z pracy, właśnie go urobiłam. To pierwszy krok do nie proszenia Marka o przysługi. I mam nadzieję, że go krew zaleje, jak się dowie.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 22:32 przez ruda paskuda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3103
A niech go zalewa, nie potrzebujesz niczyjej łaski.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 22:33 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Seks

3105
Mnie bardziej od manipulowania moją osobą zabolałoby to, że sypiając ze mną myślisz o innym. Lecz ja nie Łukasz a co do wiązania się na dłużej to nioe jestem taki pewien. Na razie powtarzam mantrę - nie angażuj się, nic na siłę i baw się dobrze. Poza tym jeśli chesz się odegrać to by znaczyło, ż ejednak nadal Ci na nim zalezy a ma niezależeć. Bez myślenia o tym co czuje po prostu z jednym albo drugim zrób to czy tamto nawet na jego oczach i jakby mimochodem i tyle. Po prostu bądź sobą i nie myśl o nim. Poza tym jeśli go zaboli to znaczy, że jemu nadal zalezy ajak nie to być może ma już inną. Więc odegranie się może nie wypalić. A skoro jest ex to niech ex pozostanie a sex możesz mieć z każdym. Co nie znaczy, ż emasz tam wpadać każdemu w ramiona.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 22:52 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Seks

3106
Nebogipfel pisze:Mnie bardziej od manipulowania moją osobą zabolałoby to, że sypiając ze mną myślisz o innym.
Nie bolałoby Cię, bo byś o tym nie wiedział. :P
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 23:22 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3109
Niezły numer by był jakby śmy sobą wzajemnie manipulowali. :D Co do myślenia to sam już nic nie wiem. Wczoraj po odprowadzeniu poczułem się jak po pierwszym pocałunku i jakoś nie mogłem przestać myśleć w aspekcie miłości i to tej romantycznej... :) Dość nietypowe jak na kogoś kto mieli w kółko o seksie, ale serio tak było. Chyba pójdę zrobić sobie zimny prysznic bo pewnie znów jakąś gafę teraz popełniam. Tak czy siak jestem szczęśliwy i uśmiechnięty. Mam nadzieję, że się wyspałaś. :)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 23:59 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Seks

3111
Wyobrażam sobie tę parę, która spod prysznica będzie się wydobywać :ahah:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 1:44 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Seks

3112
polliter pisze:Wyobrażam sobie tę parę, która spod prysznica będzie się wydobywać :ahah:
parę- co za gra słowna, Bardzie :D
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 1:47 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3113
lufestre pisze:
polliter pisze:Wyobrażam sobie tę parę, która spod prysznica będzie się wydobywać :ahah:
parę- co za gra słowna, Bardzie :D
Wiesz, artystom wychodzi nawet wtedy, kiedy nie chcą :rotfl:

Tym BARDZIEj, że nie wiem czy to była inwektywa czy komplement :ahaha:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 2:05 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Seks

3115
Nie zdradzaj tajników bardów.
Nie lubią tego tak, jak iluzjoniści wytłumaczania ich trików :rotfl:

Oni też muszą z czegoś żyć (bardowie - zresztą iluzjoniści też) :ahaha:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 2:22 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Seks

3116
Rzucam więc urok na post numer 3114 i każdy, kto go przeczyta będzie miał wrażenie, że było tam coś o zaletach truskawkowej gumy do żucia :slonko:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 2:31 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3118
Truskawki w środku zimy... mniam! :D

Do tego poukładane na nagim, kobiecym ciele wysmarowanym bitą śmietaną... Cholera, chyba też muszę wziąć zimny prysznic :rotfl:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 14:37 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Seks

3120
Życie jest iluzją... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 18:59 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Nasze radości”

cron