Re: Pozytywny kącik codzienny

1
Temat polecam szczególnie pesymistom lub ludziom z tendencjami do wytwarzania negatywnych myśli :D
Proponuję, żeby każdy codziennie wynalazł chociaż jedną optymistyczną choćby najmniejszą rzecz, która przytrafiła mu się w danym dniu.

:radosc:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 11:33 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozytywny kącik codzienny

2
O, tego jest cała lista!:ach: Ale jak jedna, niech będzie jedna:

Udało mi się mocą mojego uśmiechu (także "wewnętrznego") "rozbroić" dwie osoby kłócące się zajadle... Po chwili zapanował uśmiech "ogólny", wszyscy stali się pogodni.:ach: :lalala:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 14:29 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Pozytywny kącik codzienny

4
Jatagan pisze:Co to musi być za usmiech... ;)
Ja myślę, że bardziej energia ogólna niż uśmiech, ale ja ją nazywam w ten sposób, bo i uśmiech jej towarzyszy...:slonko:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 16:34 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Pozytywny kącik codzienny

5
Brawo Lidko! Widzę, że jesteś istnym magazynem pozytywnej energii! :)

Ja mam takie głupiutkie osiągnięcie- powróciłam po feriach na uczelnie i nawet udało mi się jakoś łagodnie zrobić przeskok z wolnego na siedzenie na wykładach ;) Myślałam, że będzie gorzej (jak to zwykle bywało).
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 17:45 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozytywny kącik codzienny

6
Ja znalazłam dzisiaj u siebie na uczelni automat z uwaga- SMACZNĄ kawą :tak: (<---- fajny emot)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:31 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

7
A ja własnie zjadłam na kolację łazanki...brzuszek pełny,to brzuszek szczęśliwy :lalala: .
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:38 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Pozytywny kącik codzienny

8
Czy to nie Twoje popisowe danie?

Ja na bardzo bardzo późną kolację (której nie powinno w ogóle być) miałam kiśl :P
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:45 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

9
Dzisiejszy pozytw-to JATAGAN ,GRZES I FIODOR
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:47 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Pozytywny kącik codzienny

10
Jejku kobiałko,ale Ty masz pamięć :D .

PS.Kolejny powód do radości. :ach:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:50 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Pozytywny kącik codzienny

11
Na pamięć ogólnie nie narzekam :D

Choć w przypadku cyfr czasem zawodzi.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:54 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

12
Weronika pisze:Jejku kobiałko,ale Ty masz pamięć :D .

PS.Kolejny powód do radości. :ach:
A o co chodzi z ta pamięcia Weroniko -bo mam ja teraz z deka przymgloną ....


Kolejny powód -Weronika jest tutaj ,heheheheeh


No mowiłam ,że mam przymglona pamięc ,a to chodziło o Łazanki Weroniki :ach:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 22:54 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Pozytywny kącik codzienny

13
Kto czyta...nie błądzi :D .
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 23:01 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Pozytywny kącik codzienny

16
Ja dziś też radośnie zaczęłam dzień: odśnieżyłam cały podjazd do domu i pół ulicy, urobiłam się przy mokrym śniegu, ale doszłam do wniosku, że taka "poranna gimnastyka" nieźle mi zrobiła... :lalala:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 16:43 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Pozytywny kącik codzienny

17
A ja się cieszę,bo mam urodziny :lalala: .Teraz to juz z górki..................:lol:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 20:55 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Pozytywny kącik codzienny

18
Dziś zakończyła się kilkudniowa harówka. Sąsiadowi zawalił się budynek gospodarczy. Porządny człowiek, wiele razy bezinteresownie mi pomógł i nie mogłem go zawieść w takiej chwili. Uprzątaliśmy ten bałagan od piątku, ale udało się. Teraz już tylko odbudowa...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 20:56 przez aquajack, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozytywny kącik codzienny

20
victoria pisze:Piękna zażyłość sąsiedzka... coraz mniej takich prawdziwych sąsiadów przyjaciół.
No to prawda. Bardzo miło jest czytać, że jeszcze istnieją dobre relacje sąsiedzkie. :ach: Rzadka sprawa chyba żeby ludzie patrzyli dalej niż własne "podwórko" ;)
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:39 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozytywny kącik codzienny

21
A ja kupilam dzisiaj w ciucholandzie nowiutenkie dzinsy 'od Georga' ( nie przywiazuję wagi do firm, ale tą akurat lubię ) za jedyne ...10 zeta ..
wooow :)

No i poznałam malego ( ok. 5-miesiecznego ) cudnego, bialo - czarnego kocurka , z zielonymi oczami, przytulińskiego, ktory zabladzil dzisiaj na moje podwórko ... moje kotki juz wyrosly, waża po 6 kg, i dawno nie miałam na rekach nic tak delikatnego ...
Jutro rozwieszam ogłoszenia o zgubie, trzymajcie proszę kciuki, by kotek znalazl dobry domek ....


Wooow :)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 22:10 przez Sara, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym,
będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung

Re: Pozytywny kącik codzienny

23
Podziwiam was dziewczyny. W moim domu kotów nigdy nie było, a odkąd siorka poroniła (toksoplazmoza) to napewno nigdy nie będzie. amen
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 13:26 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Pozytywny kącik codzienny

24
Ja kocham zwierzęta i uważam, że wprowadzają wspaniałą atmosferę ciepła do domu :) Ale rozumiem Jatagan, że u Ciebie to siła wyższa.

Wracając do pozytywnych rzeczy - wyspałam się dzisiaj, miałam ciekawy dzień na uczelni, mam dziś dobry humor i będę się teraz zajmować czystym relaksem :)
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 18:47 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozytywny kącik codzienny

27
Bujaczek pisze:Rozmawiałam przez tel z A. Ale ma głos ochhh...:P
A któż to ten A.? ;)

A ja mam nowe odcinki Chirurgów i wreszcie nareszcie będę na bieżąco :banan: (zabierzcie ode mnie tego emota...)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 18:11 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

28
Sailor pisze:A ja mam nowe odcinki Chirurgów i wreszcie nareszcie będę na bieżąco
No właśnie- mój przymus milczenia już mnie męczył ;P
Bujaczku, spowiadaj nam się tu szybko! ;D
Ja mam znów pod opieką mojego czworonożnego tofciańca :ach:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 18:40 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Pozytywny kącik codzienny

29
Mój przymus też mnie męczył, ale jakoś tak nie miałam weny. I zdaję sobie doskonale sprawę z tego, iż to bluźnierstwo w czystej postaci :P
aka pisze:Ja mam znów pod opieką mojego czworonożnego tofciańca :ach:
Ciocia Sailor tradycyjnie przesyła buziaka dla Paziutka :)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 18:46 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

30
Podrap Pazia za uszkami odemnie...

A. to Arek... Znamy się prawie rok :D Może coś z tego będzie :P

Dziewczyny musimy założyć swój temat bo będziemy za mocno offtopowac :P
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 20:35 przez Bujaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
„Spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce...
Zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej...”

http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/ <--- mój Blog o Książkach :D
ZAPRASZAM!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron