Re: Pozytywny kącik codzienny

32
Sailor pisze:Mój przymus też mnie męczył, ale jakoś tak nie miałam weny. I zdaję sobie doskonale sprawę z tego, iż to bluźnierstwo w czystej postaci
Krystalicznej wręcz ;P Paziutek wycałowany i pogłaskany :)
A. to Arek... Znamy się prawie rok :D Może coś z tego będzie :P
No, no, no- czekamy na szczegółowe relacje ;D
Z tym tematem to nie jest zły pomysł bo jak chcę sobie popaplać (np. o tym, że zakochałam się w pewnym lekarzu z Ostrego dyżuru ;P) to nawet nie wiem gdzie z tym iść :P
Dzisiejsza pozytywna rzecz- własnoręcznie zrobione pancakes z syropem klonowym :D
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 18:10 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Pozytywny kącik codzienny

34
Również jestem chętna na relację (Arek to bardzo faaajne imię ;) )
Załóż taki wątek wg własnej inwencji i znów będziemy pielęgnować swoje dziwne stany umysłowe :ach:
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 9:47 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

35
PR jest sexy!
Amen :D

Musiałam to wykrzyczeć :P
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 10:00 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Pozytywny kącik codzienny

36
Czyli, jeśli dobrze myślę---> gratulacje! :tuli:

Ciągnie mnie do wiadomego serialu, ale za nic nie mam czasu. Jestem na 14. odc., a dzisiaj w domu "mała Apokalipsa"- sprzątanie, gotowanie i dzieci robiące jakiś projekt :stu: (przydałaby mi się tu emota waląca głową w mur;)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 10:04 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

37
Dzięki! :*
Właśnie zobaczyłam, że mam do obejrzenia dwa zaległe odcinki GA i jeden H. i chyba właśnie od tego zacznę. No i muszę też łogarnąć chałupę po gościu, który właśnie wyjechał.
Mój pokój został zaanektowany i dlatego też było mnie tak mało na forum
sprzątanie, gotowanie i dzieci robiące jakiś projekt
Przesyłam telepatyczne wsparcie ;D Dasz radę!
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 10:19 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Pozytywny kącik codzienny

38
Ten projekt to była makieta domu :rolleyes: Robiłam szafki, kuchenki, telewizory z pudełek i obklejałam je bibułą i maziałam farbkami (choć moim zamierzeniem było trzymać się od tego, jak najdalej). Zostało sporo rzeczy do dokończenia i to coś zostało u nas, więc czeka mnie dopracowywanie tego z bratem :o

To miło, że miałaś gościa :) Ja w przyszły weekend jadę do dziadków :D
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 16:18 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

43
Objadałam się przez 2 dni samymi dobrymi rzeczami. Bawiłam z przetofcianym piesem- jest tak malutki, że mieści mi się na dłoni, a waży może ze 30 dag- słodycz, słodycz i jeszcze raz kjutaśność :D
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 17:30 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

45
Niestety, nie mój. Zresztą potem to już z lekka zaczął mnie irytować (miał jakieś psie ADHD) i stwierdziłam, że wolę jednak mojego staruszka :P
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 18:47 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

46
A jakiej rasy był ten piesek?
Ja miałam dziś słitaśne popołudnie :D
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 19:17 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Pozytywny kącik codzienny

47
Nie wiem, czy to ma w ogóle jakąś rasę :P Cała historia wygląda tak: znajoma taty ma suczkę, która powiła 5 szczeniaczków. Tata poprosił o jednego dla babci, a wczoraj kobieta upchnęła mu dwa, bo tyle jej zostało :rolleyes: Babcia dostała swoje maleństwo, drugi piesek na razie jest u nas (odseparowany od Kajtka) i najprawdopodobniej trafi do kuzyna. Nie wiem, ale mam takie uczucie, że tata chce go zatrzymać i robi zastępstwo za Kajtiego, który ostatnio trochę choruje, a mnie się to wcale nie podoba :( Albo po prostu widzę we wszystkim drugie dno, mimo wszystko drugi pies nie jest nam potrzebny.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 21:55 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

48
To, że Kajtek choruje (i jestem pewna, że mu się poprawi), a ten szczeniak jest z wami jeszcze nic nie oznacza, więc proszę się nie martwić i nie gdybać, ło!
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 22:08 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Pozytywny kącik codzienny

49
Wiem, wiem- zrobiłam haniebny offtop :/ To pozytywny kącik, a ja marudzę :P
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 22:23 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

50
Offtop nigdy nie jest haniebny ;) Ten może być ewentualnie mało potrzebny i bezpodstawny jak Twoje domysły.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 22:37 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Pozytywny kącik codzienny

51
Dzisiaj gdy wracałam z pracy, a godzina była późno wieczorowa, zaczepiła mnie dziewczyna z prośbą o pomoc bo jest molestowana przez ojca. Jedyne co mogłam dla niej zrobić to pojechać z nią na Komendę Policji. Dziękowała mi, mówiła coś o pieniądzach(!). Powiedziałam, że tylko w jeden sposób może mi sie odwdzięczyć. Jak kiedy będzie miała sposobność komus pomóc to zrobi ta tak jak ja pomogłam jej. Taki łańcuszek ludzi dobrej woli.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2010, 23:57 przez slodka idiotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiek dojrzały charakteryzuje sie tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniaja się miejscami

Re: Pozytywny kącik codzienny

52
Nawet pomimo tego, że ta wiosna zaczęła się tak jak się zaczęła, cieszę się że już jest :) Robi się zielono, a to zawsze mnie pobudza no i nareszcie jest ciepluśko! :ach:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:13 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

53
A ja chciałam tylko powiedzieć,że masz fajowy avek Sailor :D ...bardzo mi się podoba :kwiatek:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:17 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Pozytywny kącik codzienny

54
Dziękuję, to moja specjalna wiosenna odsłona :moj:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:19 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

55
Ty chyba bardzo lubisz biedronki...jak ja motyle :motyl:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:21 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Pozytywny kącik codzienny

56
Tak, to prawda. Teraz mam biedronkową fazę :D Ale uwielbiam też pingwiny i wombaty, również gościły kiedyś w moich avatarach, tylko Ciebie jeszcze chyba wtedy nie było na Elfach...

Twój obrazek jest mroczny i intrygujący, też bardzo mi się podoba :tak:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:53 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

57
Wrrr...to Pocałunek Motyla :)
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:58 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Pozytywny kącik codzienny

58
Póki co, nad bagniaczkiem twardo szukam pozytywów i jak na razie musi wystarczyć fakt, że jest sobota rano, a ja nie muszę aż tak szybko gdzieś gnać i jeszcze nie jestem nigdzie spóźniona :D
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 8:14 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Pozytywny kącik codzienny

59
Dzisiaj wszystko mnie cieszy :ach: Piękna pogoda, ostatni dzień zajęć przed świętami, zakupy w kwiaciarni..., wszystko wszystko wszystko :banan:
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 8:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron