Re: Pozytywny kącik codzienny

91
a ja wlasnie kupilam 100 bransoletek indyjskich na ebayu- i obcieli mi koszty wysylki!
i nareszcze bede miala bransoletki do swojego ulubionego sari pod kolor.
http://www.dailymotion.pl/video/x5za3r_kangna-re_music o takie bransoletki :)

poza tym wybieram sie na bollywood party gdzie bede malowac henna i to tez niesamowicie mi poprawia humor :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2010, 11:54 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Pozytywny kącik codzienny

92
To ja Was przebiję... kilka dni temu moja połowica zrobiła sobie USG takie jakie się robi w połowie ciąży a potem pokazała mi badanie na lapku... SYNA BĘDĘ MIAŁ :)
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 19:38 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Pozytywny kącik codzienny

93
A ja się ciesze ,że Jatagan BĘDZIE MIAŁ SYNKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ach::ach::ach:
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 19:47 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Pozytywny kącik codzienny

94
Jatagan pisze:To ja Was przebiję... kilka dni temu moja połowica zrobiła sobie USG takie jakie się robi w połowie ciąży a potem pokazała mi badanie na lapku... SYNA BĘDĘ MIAŁ :)
No to będzie parka- córcia i synuś! :moj:
Teraz to się dopiero zacznie :P
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 21:00 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

95
wow gratulacje :)
juz kupiles pilke do nogi? ;)
pozdrowienia dla zony :)
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, 21:16 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Pozytywny kącik codzienny

96
Dzieki :) Sailor... Ty wiesz jak pocieszyć... ;) ale prawda... teraz spokojnie mogę "sprzęt na strych wynieść" ;).
Piłek w domu sporo ale do nogi musze nabyć... wogóle radocha wielka, zwłaszcza z Darki jak leży mamie na brzuchu... no i SYN... :)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 8:08 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Pozytywny kącik codzienny

97
Jatagan pisze:To ja Was przebiję... kilka dni temu moja połowica zrobiła sobie USG takie jakie się robi w połowie ciąży a potem pokazała mi badanie na lapku... SYNA BĘDĘ MIAŁ :)
:ach: :ach: :ach: :ach:
Super, gratulacje wielgachne :slonko:
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 12:44 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozytywny kącik codzienny

99
Dzisiaj moja mała skończyła właśnie pierwszą klasę podstawówki :)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 11:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pozytywny kącik codzienny

100
W końcu wyszło w mojej małej, pięknej wioseczce słońce :slonko: i jak tu się nie cieszyć:)
Obiecuję, że już nigdy nie będę narzekać na upały:D
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 15:11 przez anula, łącznie zmieniany 1 raz.
"Życie zawsze wychodzi nam naprzeciw z zaproszeniem:"Chodźcie, zobaczcie jak cudownie jest żyć".A co my robimy?Cofamy się i robimy mu zdjęcie". R.Baker

Re: Pozytywny kącik codzienny

102
Lufestre, może sesja Cię emocjonalnie zobojętniła po prostu i wszystko niebawem wróci do normy :P
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 22:37 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pozytywny kącik codzienny

104
Ciągle tutaj z Wami jestem, choć nie wiem czy to powód do radości dla Wszystkich :D
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2014, 23:57 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pozytywny kącik codzienny

105
A dla Ciebie:-)?
Najbardziej pozytywnie codzienna rzecza jest swit. I to ze sie obudzilismy, i ze caly dzien przed nami, ze mozna z nim zrobic co chcemy, i ze to jaki bedzie - zalezy od nas.
Moj tz jest z tych, ktorym szklanka zawsze jest w polowie pusta; pieknie sie smieje, tylko rzadko to robi.
Wczoraj klapnal na krzeslo z ciezkim westchnieniem.
Pytam:
- a co ci to?
- bo wiesz, tak mi sie wszystko skumulowalo.
- to znaczy co, wszystko?
- noo, to zle.
Normalne, codzienne klopoty i klopociki, z gatunku tych do rozwiazywania, a ktore on sklada w ocean nieszczesc. Czynsz nam podniesli, umiarkowanie, mogli wiecej - jemu i tak za dużo, najlepiej zeby wcale, choc po wojnie wszystko poszlo do gory...inne rozne takie. Wszystko zle. Idealny powod zeby uznac ze sie nie ma szczescia w zyciu, innym zycie sciele sie puchem, a jemu kamieniami albo piaskiem w oczy.
Pytam zlosliwie:
- dziwne ze wszystko dobre ci sie nie kumuluje
- aaa, bo tego zlego wiecej.
Oo żesz ty.
- A dobre to co? A moze ty nie zauwazasz tego co dobre, pilnie wylawiajac i kolekcjonujac to co mniej dobre, niedobre.
Bo dobre to normalnosc.Tak normalna ze az niezauwazalna?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 8:07 przez ayalen, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Pozytywny kącik codzienny

106
No ... tak, dlatego napisałem ;)
W miarę spokojny dzień w pracy, żona nie gdera, dziecko udaje że się uczy, kot śpi, najadłem się ... chyba.
Nie jest źle, idę coś zepsuć :)
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 19:39 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pozytywny kącik codzienny

108
Musiałbym sobie zepsuć dzień :)
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2014, 22:45 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pozytywny kącik codzienny

109
Abesnai pisze:W miarę spokojny dzień w pracy, żona nie gdera, dziecko udaje że się uczy, kot śpi, najadłem się ... chyba.
Nie jest źle, idę coś zepsuć :)
prawdziwy obraz męskiej duszy :P lepiej bym tego nie ujęła :D
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2014, 0:37 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Pozytywny kącik codzienny

110
Wkurzyłem żonę, nagoniłem dziecko do lekcji, obudziłem kota, zjadłem więcej i poczułem się spełniony :)
Vive la satisfaction !
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2014, 1:05 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pozytywny kącik codzienny

112
Jest coraz cieplej, coraz słoneczniej :)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2014, 17:33 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pozytywny kącik codzienny

114
Zbyt skupiamy się na bzdurach,
kopiemy dołki w wykopanych już dziurach.
Zamiast poświęcać czas rzeczom ważnym,
poddajemy się uczynkom nierozważnym.
Pod wpływem chwili, impulsu jakiegoś,
domagamy się od życia czegoś,
sami nie wiemy czego.
Moja droga koleżanko
i drogi kolego.
Wrzuć na luz, spuść z tonu,
by tylko nie stracić rezonu.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2014, 11:44 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozytywny kącik codzienny

116
Dzień jak każdy inny, podobny do poprzednich, jednak kolejny mijający.
Deszczowy nieco, ale co w sumie leży na przeszkodzie puścić na cały regulator sąsiedztwu:

[youtube][/youtube]

... i wysłuchać słów zadowolenia oraz aprobaty :)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron