Re: dni dziękczynienia :)

1
mysle ze fajnie byloby miec miejsce gdzie mozna by wyrazic tak zwana wdziecznosc :)
albo okreslonej osobie albo ogolowi, albo silom wyzszym :)

na dzien dzisiejszy wazeliniarsko dziekuje adminom i wszystkim forumkom i forumowiczom za stworzenie naprawde milego, cieplego miejsca do pogaduch na tematy rozne :)

:kw:
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 8:44 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: dni dziękczynienia :)

2
A czemu od razu "wazeliniarsko"? ;).

To miłe, że odczuwa się wdzięczność i odważne w dzisiejszych czasach, gdzie (generalnie) ludzie wstydzą się uczuć, bycia "dobrym", wdzięcznym, wrażliwym itd...

Mnie odwagi nie brakuje, nie zwracam uwagi na opinię innych (w sensie, że nie ma ona wpływu na moje wybory) i też chętnie wyrażę moja wdzięczność za możliwość spotkania na tym forum tak wielu różnych osób i osobowości, punktów widzenia. Jestem wdzięczna nawet tym, z którymi się nie zgadzam, gdyż dyskusja z nimi to doskonałe źródło refleksji, jakiego bym nie miała bez tych osób...

Dziękuję, że jesteście! :taniec:
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 8:57 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron