Re: Urodzinki Sailorinki :D

1
Sailor, w dniu urodzin życzę Ci wielu sukcesów w każdej dziedzinie życia, spełnienia marzeń, duuuużo zdrowia i uśmiechu, mało zmartwień, wielu shiny & brightly dni oraz pomyślnego rozwiązania wiadomej sprawy ;D
[youtube][/youtube]

:moj:
Ostatnio zmieniony 09 lut 2011, 17:27 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Urodzinki Sailorinki :D

4
Sailor,
spelnienia tego czego Ty chcialabys dla siebie, i duuzo slonca wewnatrz, zeby rozjasnialo smutki...jesli osmiela sie pojawic
Ostatnio zmieniony 09 lut 2011, 22:08 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Urodzinki Sailorinki :D

8
Dziękuuuuję Wam moi drodzy!

Jestem tak wzruszona, że chętnie bym Was po kolei wyściskała i wycałowała :D z powodu ograniczeń, uczynię to jednak wyłącznie emotkowo ---> :tuli: :kiss:

ps: łaaał, jaki zarymowany tytuł wątku- podoba mi się :P
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 21:17 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Urodzinki Sailorinki :D

9
Sailor pisze:ps: łaaał, jaki zarymowany tytuł wątku- podoba mi się :P
Taaak, moja radosna twórczość wzniosła się na wyżyny ;)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 21:39 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Urodzinki Sailorinki :D

10
Och, jakże jestem poruszona, iż pseudonim mój i ów zacny jubileusz sprowokowały Cię do tak natchnionej poetyki ;)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2011, 20:19 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Urodzinki Sailorinki :D

11
Obrazek
Sailor-przepraszam ,że tak póxno ...nie wiedziałam ,naprawde ,nie wiedziałam .... Gdybym wiedziała :(:(
Ale lepiej późno niż wcale :)

'..życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości!'
Dorcik
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 10:09 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Urodzinki Sailorinki :D

12
Dziękuję Dorcik :kiss:

A Twoje życzenia sprawiłyby mi taką samą radość kilka dni temu, co dzisiaj- liczy się sam fakt, że zechciałaś mi je złożyć :D Baaaaardzo mi miło z tego powodu :)
Ostatnio zmieniony 16 lut 2011, 21:46 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Urodzinki Sailorinki :D

13
Nadeszła pora aby odświeżyć wątek :)
Sailor, w dniu urodzin życzę Ci zdrówka, uśmiechu (w ilościach nie przekraczających zalecanej normy ;)), spełnienia marzeń, siły do walki z przeciwnościami losu, życzliwych ludzi wokół i dużo słodkości wszelakiej maści- nie tylko tej jadalnej ;D
Wszystkiego naj, naj, najlepszego!
:moj:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 16:42 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Urodzinki Sailorinki :D

15
Żebyś miała zawsze w życiu równie kochających znajomych co tu ;)

Oj i niech będzie to klasycznie i tradycejnie: Szczęśliwych Urodzin Sailor :D
Ostatnio zmieniony 10 lut 2012, 10:09 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Urodzinki Sailorinki :D

17
Dziękuuuję Wam baaardzo za ten miły gest! :tuli:

Piękne życzenia i ani razu nikt nie wspomniał, jak to się odbywało masowo w realu, jaka to już ze mnie "stara rura" :stu:

btw, pingwiny boskie, przypominają mi trochę połączenie gospel& Coco Jambo;P
Ostatnio zmieniony 10 lut 2012, 11:17 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Urodzinki Sailorinki :D

19
Dziękuję Lufi :kiss: Spełnionych życzeń nigdy za wiele ;)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2012, 20:27 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Urodzinki Sailorinki :D

20
Sailor pisze:ani razu nikt nie wspomniał, jak to się odbywało masowo w realu, jaka to już ze mnie "stara rura" :stu:
Bo nikt nie wie ile lat skończyłaś :P Ale na serio, nie tyle żeby nazywać cię starą rurą. Litości.
pingwiny boskie, przypominają mi trochę połączenie gospel& Coco Jambo;P
Cóż, na usprawiedliwienie dodam, że wybierałam to w warunkach mocno nie sprzyjających i w razie czego można wyłączyć fonię ;D
Ostatnio zmieniony 10 lut 2012, 21:43 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Urodzinki Sailorinki :D

21
aka pisze:Bo nikt nie wie ile lat skończyłaś :P Ale na serio, nie tyle żeby nazywać cię starą rurą. Litości.
Stara to jeszcze mogę zrozumieć, bardziej mnie frapuje ta "rura"... :P
Cóż, na usprawiedliwienie dodam, że wybierałam to w warunkach mocno nie sprzyjających i w razie czego można wyłączyć fonię ;D
Są totalnie słitaśne (zresztą ja generalnie lubię pingwiny) i podoba mi się ta muzyczna kompilacja :D
Ostatnio zmieniony 11 lut 2012, 18:07 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Urodzinki Sailorinki :D

24
Wszystkiego naj-naj lepszego :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lut 2012, 23:49 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Urodzinki Sailorinki :D

25
Och, dziękuję Panowie :pucca3:
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron