Re: Diametralna zmiana

32
Chinatsa ----nie dośc ,że jak na swój wiek za mądra to jest ładna ,bardzo ładna ;)

Czytam i się cieszę China i oby tak dalej :)
Ja mam rok starszą i rok młodszą siostrę ,to dopiero było szaleństwo :D
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 21:22 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Diametralna zmiana

34
Oj dziękuję Dorcik za tak miłe słowa :)
Nie praktykuję juz żadnych wyścigów ani siłowań się o względy rodzicielki xD Chyba wyrosłam już z tego :P Po prostu robie to co chce i kiedyś bede mogła powiedzieć "Aha! A jednak mi sie udało!" z uśmiechem na twarzy :)
Ogólnie człowiek dorasta w najmniej spodziewanym momencie i dlatego tak dziwi go jego zachowanie :)
Aj jak fajnie dzisiaj było prawie skoczyc w ramiona siostry i powiedziec ze bede mogla pomóc Japonii, ona zrozumiała ze to dla mnie ważne i niesamowite wydarzenie i uśmiechała sie naprawdę szczerze i powiedziała ze moze nawet jej sie uda tez pójść :)
A żebyście widzieli jej minę jak skakałam radośnie po domu. Zazwyczaj patrzyla by sie na mnie morderczym wzrokiem i zadała pytanie " a skąd bedziesz miec pieniadze, od mamy znowu?" ale teraz ewidentnie tez sie cieszyła :)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 21:55 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron