Re: Seks

3241
po co chcesz sobie sztucznie oslabiac libido? zagluszasz tylko pragnienia, ktore pokazuja CI braki w pewnych tematach. To tak jak z bolem bierzesz tabletke przeciwbolowa, by juz nie bolalo, a jednak bol nadal jest tylko go nie czujesz.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2012, 21:02 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3242
sztucznie to by było gdybym brał leki farmaceutyczne.
To co jesz ma wpływ na libido w mniejszym lub większym stopniu.
Soja akurat zmniejsza i tyle.
jak ktoś chce zwiększyć to są od tego jajka
Ostatnio zmieniony 04 maja 2012, 21:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3243
Mi sięwydaje , ze to takie nakrecanie umyslu na libido. Tak jak kawa, wypije, to kofeina pobudza;) a tak naprawde czy CIe pobudzi zalezy od nastawienia i podjarania siętym;) Były badania i eksperymenty robione, że ludize bezalkoholowym piwem potrafili sie upic;) wiec ta kto postrzegam.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2012, 21:44 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3245
coralgol;)
Ostatnio zmieniony 04 maja 2012, 22:05 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3246
polliter pisze:Aleście to rozmemłały. :rotfl:

Seks sprawia frajdę, jeśli dwie osoby chcą sobie tę frajdę dać, to wszystko gra. Jakie używanie człowieka?

Przenieście się na odpowiedni dział albo gadajcie, jak ludzie. Seks to dupczenie i tyle. Daje satysfakcję i radość, niezależnie od stanu konta. Jest, obok śmierci, jedyną rzeczą, która zrównuje wszystkich ludzi. Te psychologiczne gadki sobie darujcie, proszę... :crez:
Przepraszam Administrację za użycie tego zwrotu ale nie mam innego wyjścia, to wyjątkowa sytuacja gdyż nie cierpię wulgaryzmów.
A więc Pollier, może nie dupczenie a piżdżenie? Jak już? Moja dupa jest od srania a Twoja? :pupa:
Ostatnio zmieniony 08 sie 2012, 22:02 przez G.J.Jane, łącznie zmieniany 2 razy.
... Cmoknij mi...

Wróć do „Nasze radości”

cron