Re: Seks

3151
extaza w sexie służy do zwiększenia jakichś cech w sobie a gdy są na 100% to extaza staje się nie potrzebna i nie istotna.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 11:55 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3152
prawda;) naturalnie zanika;) dlatego myślę, że "pożądanie" jest chwilowe....ale ta chwila trwa wcieleniaaa
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 12:00 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3154
Ja, niby prawda, ale zauwaz jeden szczegolik: jakby to wewnetrzne nie przejawialo sie zewnetrznie- to wewnetrzne mogloby sobie o sobie pomarzyc. Nie zaistnialoby. A jednak zmysly musza miec jakies receptory...dotyku chocby:p. Wiec jedno z drugim, a nie samo sobie
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 12:43 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3155
Andra, ale każdy bodziec, zmysł możesz zamienić na energie. Ba to jest energia. I skóra nie potrzebuje zewnętrznego dotyku, by odczuć przyjemność. Wystarczy że przepłynie wspaniałą energia przez Ciebie i też czujesz mega przyjemnosc, a nikt Cię nie dotknął fizycznie. Chodzi o to, że energia wzbudza doznania.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 12:50 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3156
Akurat tyle to wiem, ale powiedz sama...nie przyjemniej jak to idzie w parze?
Ty mnie nie przekonuj, tych mrowek wzdluz kregoslupa nie zamienie na nic. To musze miec kregoslup zeby byly mrowki. Wiec i fala sie znajdzie
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 12:59 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3157
No właśnie, a co byłby wtedy, gdyby zabrakło kręgosłupa mimo tak dużej energii przyjemności...ciekawe. Zastanawiam się jaka byłaby wtedy przyjemność;P
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 13:07 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3159
Musze to przemedytować, bo obecnie nie jestem w stanie dać CI odpowiedzi;) to coś nowego, inspirującego;) wymaga zbadania i głębszego poznania;)

ALe się zrymowało;p No ale tak rzeczywiście jest.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 17:03 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3160
Ayku Skarbie, medytowac seks? W lotosie...no no:p. Moze polacz to, wiesz- ducha z cialem
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2012, 7:23 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3161
Andra pisze:Ayku Skarbie, medytowac seks? W lotosie...no no:p. Moze polacz to, wiesz- ducha z cialem
ewentualnie z wibratorem na baterie mogą być nieziemskie doznania ;)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2012, 12:16 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3163
e nie, lalka to żałosne :)
ewentualnie sztuczne pochwy są w modzie teraz ale to nie to samo co wibrator dla kobiety ;)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2012, 16:11 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3167
Od dawna wiadomo w ktorym miejscu facet ma glowe. I takoz w tej glowie. Od dawna wiadomo ze kogut wyzej ogona rozumem nie podskoczy. I bardzo dobrze.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2012, 12:27 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3169
OO, zapewniam Cie ze kobieta nieco wyzej. To i w glowie co innego. A poczucie humoru, coz...albo sie je ma albo nie. Nie w ogonie sztuka:D
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2012, 12:52 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3173
A skadze. O dupie Maryni:).A swoja droga, poezja romantyczna...no no:D
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2012, 13:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3174
ja?! na domysłach się opierasz. ALe skoro w to wierzysz, to na pewno spotkasz te osoby, którym faktycznie facet nie dogodzi. Lepsza sztuczna zabawka, machina.

ANdra - medytować seks. Czy w tantrze też na tym się nie skupiają?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012, 20:02 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3175
Nie wiem. Pojecia nie mam o tantrze, samosie tak robi. Medytowac, bo ja wiem. Kochac sie to nie to samo co uzywac seksu.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012, 20:25 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3176
Uzywanie myślisz, że jest ok? Mnie to się kojarzy z uprzedmiotowieniem człowieka, pewnym wykorzystaniem. Używasz coś, by to wykorzystać do działania. Bardzo podobne, zazębiające się słowa...
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012, 20:27 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3177
Kochanie, uzywa sie w celu. To pozostalosci zwierzecia w czlowieku. Wiec seks w celu prokreacji, ale do tego nie trzeba milosci, wystarczy instynkt. Ale sprobuj kochac sie bez milosci.. Za nic sie nie da.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012, 20:35 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Seks

3178
no a przedmiot ma cel. Gdyby nie mał celu, na co CI on? a człowieka sie używa? Jeśli miłości się używa, to i sexu się używa...to logicznie wychodzi, że i człowieka ten ktoś używa...w jakimś celu. W przyjemności. Do prokreacji - raczej mało teraz sexu do prokreacji. Głównie przyjemność, zabawa. Czesto CI co starają się w sexie do prokreacji, trudno im mieć dziecko. Taki paradoks. Ktoś bardzo chce, ale nie możę...
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012, 20:44 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Seks

3179
Aleście to rozmemłały. :rotfl:

Seks sprawia frajdę, jeśli dwie osoby chcą sobie tę frajdę dać, to wszystko gra. Jakie używanie człowieka?

Przenieście się na odpowiedni dział albo gadajcie, jak ludzie. Seks to dupczenie i tyle. Daje satysfakcję i radość, niezależnie od stanu konta. Jest, obok śmierci, jedyną rzeczą, która zrównuje wszystkich ludzi. Te psychologiczne gadki sobie darujcie, proszę... :crez:
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2012, 1:23 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Nasze radości”

cron