Re: KU PAMIĘCI.......

1
Dzisiaj jest Dzień Ojca. Jeśli go jeszcze masz na tym świecie , to chociaż zadzwoń.......Pamięć też się liczy....

Jaką minką uraczy mnie mój Łobuź.....(Robert - Robuś)
Obrazek
- testuje naszą telewizję , mina mówi wszystko....
Obrazek
- najczęściej jest taki....jak nie jest śpiacą marudą
Obrazek
- uwielbia wygłupy przed lustrem.....daje tyle radości.....

Adam
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, 8:35 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: KU PAMIĘCI.......

9
tym, którzy nie maja ochoty pamiętać o 'dniu tatusia' ja pozwolę sobie złożyć życzenia - całkiem poważnie - obyście kiedyś znaleźli jeden promyk we wspomnieniach, który pozwoli Wam zapomnieć o całej reszcie i żyć spokojnie bez ciężaru żalu nazwijmy to tak eufemistycznie; cholernie to trudne nosić czarną dziurę ze sobą; znam kilka osób, które coś z tym zrobiły i czarna dziura lżejsza - całkiem poważny buziak na dobry początek poszukiwań światła w tej sprawie.
a niech to znaczy co komu potrzebne - narodzić sie szczęsliwym?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, 14:59 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: KU PAMIĘCI.......

10
lufestre pisze:Tak ale chyba różnimy się tym, że mój siedzi w pokoju obok :P
W takim razie nie chyba.
Skoro siedzi obok to chyba w porównaniu z moim za słabo się pogrążył.
Dzięki baabcia, lecz trudno zapomnieć jak się jeszcze przypomina o tym dniu chociażby poprzez google.
Pewnie zmienię podejście jeśli sam zostanę ojcem, ale zawsze gdzieś to będzie we mnie zapewne.
:)
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, 15:00 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: KU PAMIĘCI.......

11
uwalniaj się warto! wszystkie bóle i żale które nosimy w sobie zjadają nas - to drugie dno krzywd, które niby już wybrzmiały; niby nic do tego nie trzeba, niby nic nie stoi na przeszkodzie a patrz! siedzi i nie wyrwiesz - to może warto się temu przyjrzeć ; ale jak? ale czy ktoś potrafi? ale co w nas zostanie kiedy wyrwiemy największy nas kawałek; spoko całego się nie da - przeżyjesz; ale próbuj to duże najpierw może nie wypalić ale jakoś zagłaskać :-)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, 15:17 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: KU PAMIĘCI.......

12
Neb, pogrążył się, tylko nie wygrałam jeszcze w totolotka. ;) A nie chcę wylądowac w kiciu :P

Ajj, zepsuliśmy temat, tak ładnie się zaczynał uśmiechniętym dzieciątkiem : ))
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, 15:31 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: KU PAMIĘCI.......

14
Mój ojciec odszedł dobry rok temu po ciężkiej chorobie. Gdy widziałem go po raz ostatni, to nawet nie pamiętał, że go odwiedziłem (godzinę później do szpitala przyszła matka i gdy spytała go czy byłem, odpowiedział, że nie :()

Tato, tyle chciałbym Ci powiedzieć...

Dobra, już spadam. Nie dołuję Was w taki dzień, a wszystkim tatusiom życzę wszystkiego najlepszego! :kw:
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, 22:11 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: KU PAMIĘCI.......

16
Polliter - w przeciwieństwie do mnie to chyba miałeś wyjątkowego ojca, a przynajmniej takiego jaki powinien być.
Zjadłem czekolady nieco by nie być zdołowany.
;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, 1:26 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: KU PAMIĘCI.......

17
Poli, wyrazy współczucia. Mam tę sytuację za sobą od prawie 10 lat, a nadal nie umiem z nią żyć. Oby tobie poszło łatwiej.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, 6:31 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: KU PAMIĘCI.......

18
Polliter, nie wiem czy oczekujesz współczucia, natomiast jeśli tak to tak samo jak Piotr te wyrazy.
W mim przypadku pewnie mocniej przeżyłbym jakby mama niż tata.
Ten mój dla mnie od lat nie żyje i to jest nieco przykre, ale się nei wybiera.
Pozdrawiam i głowa do góry.
Twój ojciec pewnie wolałby widzieć Cię szczęśliwym, dlatego nie ma sensu się smutać - tak moim zdaniem.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, 16:00 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: KU PAMIĘCI.......

19
polliter pisze:Mój ojciec odszedł dobry rok temu po ciężkiej chorobie. Gdy widziałem go po raz ostatni, to nawet nie pamiętał, że go odwiedziłem (godzinę później do szpitala przyszła matka i gdy spytała go czy byłem, odpowiedział, że nie :()

Tato, tyle chciałbym Ci powiedzieć...

Dobra, już spadam. Nie dołuję Was w taki dzień, a wszystkim tatusiom życzę wszystkiego najlepszego! :kw:
Polliter, mój odszedł 16grudnia, nagle, ostatni raz Go widziałam w maju ubiegłego roku. Ale choć nie ma Go ze mną fizycznie, JEST ze mną, czuję to. Mów do swojego Taty, jakby był obok, usłyszy...

:kw:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, 17:03 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: KU PAMIĘCI.......

20
Dziękuję Wam za ciepłe słowa :tuli:
To taka zadra, która odzywa się, właśnie, w takie dni, jak dzień ojca.
Nie, Nebo, nie oczekuję współczucia, bo z czymś takim, każdy musi sobie poradzić sam.
Lidko, gdyby to było takie proste... Ja nie zdążyłem powiedzieć ojcu tylu rzeczy, a teraz? Teraz to już nie ma znaczenia. Nauczyłem się tego, żeby mówić swoim bliskim, że się ich kocha, bo kiedyś znowu mogę nie zdążyć. :(

Jeszcze raz Wam dziękuję!
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron