Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

121
Nie kojarzę teraz czy byłem nastolatkiem czy też nie, chyba nie.
Szkoda, że potem się kontakt zerwał, teraz z tego co wiem to niezła laska.
:D
Z przecieków mi wiaodmo, że ma kogoś..eh.
:/
No fajnie wspominam np. pocałunek na korytarzu.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:16 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

122
Moja pierwsza miłość była platoniczna. Miałem wtedy 6 lat i zakochałem się w opiekunce (nauczycielce? Nie wiem jak to się nazywa) w zerówce. Mogłem patrzeć, jak w obrazek, na panią Danusię :red:

Później, jako dwunastolatek, znów platonicznie, zakochałem się w koleżance z klasy. Przeżywałem katusze myśląc wciąż o niej, ale taka ze mnie była dupa wołowa, że nigdy jej o tym nie powiedziałem :black1:

No i "prawdziwa" pierwsza miłość. Miałem 16 lat. Pierwsze buziaki, "macanki" :okey:, ale bez seksu. Nie zdążyłem - zostawiła mnie dla kolegi :black2:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:38 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

124
Nebogipfel pisze:Wniosek - nie ma seksu, nie ma dziewczyny.
A rzekomo tylko my myślimy o seksie.
:D
Tą "swoją" poznałem na podwórku, wszystkich broniła przed huliganami.
;)
Ciebie też broniła, czy byłeś tym chuliganem? :black2:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 16:50 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

127
polliter pisze:Pierwsze buziaki, "macanki" :okey:, ale bez seksu. Nie zdążyłem - zostawiła mnie dla kolegi :black2:
:rotfl: Jaka telnowela ;D Mam nadzieje, że potem sobie odbiłeś w sferze seksualnej tę zniewagę. :D :D

Moja pierwsza miłość to była w III klasie podstawówki i wynikała z tego, że jak byłam z wycieczką klasową na inscenizacji wesela łowickiego, to chłopak z klasy wyżej rzucił mi chusteczkę haftowaną pod nogi i to już w ciągu sekundy skradło moje serce. :D Potem przez wiele dni bawiłam się we wgapianie się w niego na klatce schodowej szkoły na przerwach. :D

Potem w wieku 11 lat miałam inną wypatrzoną ofiarę i nawet na lekcji angielskiego udało się dojść do wspólnego porozumienia, że owa miłość jest jakoś odwzajemniona, ale nic z tego nie wynikło, bo dwie strony były nieśmiałe, więc ugrzęźliśmy w przemilczanej miłości platonicznej. :D

A w wieku 14 lat to już miałam aż trzy miesiące prawdziwego chłopaka. xD Choć nasza relacja opierała się głównie na wiszeniu na telefonie przez kilka godzin, co doprowadzało do szału moich rodziców, bo mieliśmy modem internetu podpięty w owym czasie do linii telefonu stacjonarnego i jedno z drugim się wykluczało. :P
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 17:05 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

128
Życie pisze takie scenariusze, że nikt by takich nie wymyślił.

Kolegę też olała. Po roku na dyskotece zarywaliśmy panienki, pojawiła się ona i zobaczyła dziewczyny siedzące nam na kolanach i nas w szampańskich nastrojach, a ona samotna i wściekła. Ach, niezapomniany widok :black2:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 17:37 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

134
lufestre pisze:
Nebogipfel pisze:Niezła zemsta.
Może kiedyś tez jakaś usiazie mi jeszcze na kolanach.
:/
Na pewno :) Faceci i tak mają większy zapas czasu na znalezienie partnerki życiowej niż kobiety zazwyczaj. :P
Mozesz wyjaśnić, jak to wydedukowałaś, moja Holmesko Droga? :ahah:

Na szukanie życiowych partnerów, raczej, macie tyle samo czasu :black2:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 20:22 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

135
lufestre pisze:Haha, przyłapałes mnie na wpadce językowej :D (dobrze, że jezykowej :D)
Parntera noo ;P
Chodziło mi o to, że zazwyczaj facet wybierze sobie młodszą więc moze dłużej czekać. :)
A Ty chciałabyś wybrać starszego czy młodszego? Jeśli to pierwsze, to szanse się równoważą :D
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 20:25 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

138
polliter pisze:A Ty chciałabyś wybrać starszego czy młodszego? Jeśli to pierwsze, to szanse się równoważą :D
Wszystko jedno mi osobiście ;) Tylko czesto faceci nie chcą mieć starszych kobiet. Nie przeszkadzałoby mi teraz kilka lat różnicy. Patrząc, że , mam 23 to 20-latek byłby ok ;] A w praktyce, jaki się objawi taki będzie :D
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 20:28 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

144
ruda paskuda pisze:Ja zawsze miałam szczęście do chłopaków młodszych ode mnie, ale przy różnicy rok, dwa czy trzy lata to tak nie razi.
Moja Pani jest starsza ode mnie o dobrych parę lat i w NASZYM WIEKU to tak nie razi (ja mam trzydzieśći khm.., a Ona właśnie miała czterdzieste urodziny).

Wśród młodzieńców trzy, cztery lata może robią różnicę, ale później ta granica się zaciera :hhhh:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 21:13 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

146
polliter pisze:Moja Pani jest starsza ode mnie o dobrych parę lat i w NASZYM WIEKU to tak nie razi (ja mam trzydzieśći khm.., a Ona właśnie miała czterdzieste urodziny).
:)
Polli :zemdlala: a cóż Ty tak postarzasz tę swoją kochaną Panią, rozumiem gdybyś napisał osiemnaste urodziny....
Miła i sympatyczna Pani Polliterowo, jakaś kara musi być, może jakiś post :ahaha: w ramach pokuty? :ahah:
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2011, 0:02 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

150
victoria pisze:Dobrze wiesz Nebo o co chodzi :P :D
Viki, nie podpuszczaj Mojej Pani, bo Cię jeszcze posłucha :D

Dobra, poprawiam się - Moja Kochana ma dwadzieścia lat, a ja jestem parę lat młodszym trzydziestokilkulatkiem :black2:
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2011, 10:40 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Nasze radości”

cron