Re: W rodzinie bywa wesoło

1
Nom, bo bywa wesoło.
Chodzi oczywiście o najbliższych, czyli o szeroko pojętą rodzinę :)

Zrobiłem wątek co byśmy sobie popisali anegdoty o różnych zabawnych sytuacjach z naszego życia rodzinnego.
Czyli wszystkie opowieści o ciotkach, wujkach, teściowych itd. itp. mile widziane :D

Zacznę tytułem wstępu ;)

Zbliża mi się urlop. Żona jak zwykle uprzedzona do moich "wolnych" wystrzeliła na dzień dobry z tekstem:
"Tylko żebyż mi żadnych brudnych garów do zmywania w zlewie nie zostawiał !"
Ja : "Oczywiście Kochanie, postaram się je odkładać na blat obok zlewu"
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 15:01 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: W rodzinie bywa wesoło

2
:rotfl:

Sytuacja podobna - zlew pełen garów po obiedzie. Oglądaliśmy sobie, z Moim Kochaniem, "Poszukiwany, Poszukiwana" w t.v. Mój Ciapuś mówi, mając na myśli mnie:
- Może Marysia umyje gary...
Odpowiadam:
- Marysia ma dzisiaj wychodne...
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 15:15 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: W rodzinie bywa wesoło

3
Mój brat, dwuletni bodajże, bawi się w piaskownicy. Trzyma grabki odwrotną stroną i "głaszcze" piasek, zamiast go przeorać. Mama podpowiada - Ząbkami, Marcinku, ząbkami!
Co robi Marcinek? Dalej swoje, kłapiąc przy okazji szczęką.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 15:25 przez ruda paskuda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: W rodzinie bywa wesoło

4
Przypomniało mi się jeszcze jedno. Lat miałam, zdaje się, z dwanaście. Jakieś leniwe popołudnie we dwójkę, ja i ojciec. Ojciec był w nastroju na dowcipkowanie i kiedy przechodziłam obok niego, zaczaił się i nastąpił taki dialog:
Ojciec: Anka, całowałaś się już z chłopakiem?
Ja: Nie. A ty?
Tatulo wymiękł przy mojej błyskawicznej ripoście i dostał regularnego napadu śmiechu ;)
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 15:31 przez ruda paskuda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: W rodzinie bywa wesoło

6
To czasami babcia coś zje a potem mówi: "ale ja nie byłam głodna".
Po zjedzeniu barszczu, zupy pomidorowej z pulpetem oraz ryżem i kotleta z ziemniakami.
:D
Albo po zjedzeniu czegoś co np. nie było przygotowane dla niej: "nie smakowało mi to, zjadłam to na siłę".
Albo w sklepie była jakas hostessa co ozdawała coś do spróbowania..niestety się nieco przy okazji tym jedzeniem wybrudziłem..lecz zachowując twarz i poczucie humoru tylko to oblizałem i spojrzałem na nią.
:)
Jadę autobusem z tyłu. Nagle wsiada mnóstwo dziewczyn.
Miałem cienkie spodnie więc..
Po chwili usłyszałem komentarz co do mnie : - "zapoznaję się z tym panem".
A jakiś pasażer-facet mi kibicował.
:D
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 20:21 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: W rodzinie bywa wesoło

7
Abesnai pisze:teściowych
Heh :D powiem tylko, a raczej zacytuję długoletnia znajomą mojej teściowej.. gdybym jej nie znała, to powiedziałabym Ci tylko, tacy ludzie istnieja tylko w bajkach... miała na mysli te o czarownicach :ahah:
Mój mąż ma za to tak cudownych teściów, ze traktuje ich jak własnych rodziców. Teściowa cmokajac zięcia na powitanie, och Wojtuś, jak bym wiedziała ze przyjdziesz, to bym Ci ciasto upiekła. Cos za coś :D nie ma nic za darmo...
Ale cos śmiesznego :D siedzimy sobie u mojego brata, oni mieli spanielkę, ja wilczycę samire, śmiejemy, zartujemy, w pewnym momencie spanielka cos tam zrobiła smiesznego i ja mówię pies upodabnia sie do własciciela, natychmiastowa riposta 10 letniej bratanicy, a samira ma krzywe nogi :D pękaliśmy ze śmiechu.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze radości”

cron