Re: Jaki jest Twój kolor?

1
Jak w temacie- w jakiej kolorystyce czujecie się i wyglądacie najlepiej?


Ja najczęściej noszę czerń i czerwień (dobrze się komponują z cerą i włosami) oraz zieleń i błękit (pasują mi do oczu) :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 21:30 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jaki jest Twój kolor?

2
U mnie też podchodzą te ciemne kolory -czerń ,brąz różne odcienie- uwielbiam brązy ,fiolet ...Jasnych kolorów unikam ,bo nie lubię ...
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 21:35 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Jaki jest Twój kolor?

8
Ponoć lepiej wyglądam w jasnych, ale sama wybieram raczej ciemne: czerń, szarości, brąz, zieleń. Żadne tam "modne" ostatnio fiolety, żółte czy turkusowe. O różowym nie wspomnę-mam uraz z dzieciństwa :P
Nie boję się czerwieni, ale średnio mi się z rudym włosem komponuje :/
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 17:45 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Jaki jest Twój kolor?

9
Lubię ciemne kolory takie jak: czarny i szary. Nie gardze jednak kolorowymi ubraniami. najładniej mi w czerwonym i granacie. :D
Ostatnio zmieniony 04 mar 2010, 13:39 przez kropka91, łącznie zmieniany 1 raz.
Nawet zamknięte na klucz drzwi czasem się otwierają!

GG: 15791617

Re: Jaki jest Twój kolor?

15
Sailor pisze:Jak w temacie- w jakiej kolorystyce czujecie się i wyglądacie najlepiej?


Ja najczęściej noszę czerń i czerwień (dobrze się komponują z cerą i włosami) oraz zieleń i błękit (pasują mi do oczu) :)
no poatrz to prawie jak u mnie
preferuję czerń i czerwień
błekit też,no moze zielony nie bardzo
nosze też beże.:)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, 1:48 przez Ariadna-enta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jaki jest Twój kolor?

16
Taaak, czerń& czerwień to genialne połączenie :D Podobnie jak czerwień i szarość lub grafit.
Zieleń lubię zarówno w stonowanej mięcie, jak i soczystej wersji tzw. butelkowej:P
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, 12:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Jaki jest Twój kolor?

22
fiolet, biel, zieleń, ostatnio niebieski (uwielbiałam w dzieciństwie potem na lata zapomniałam o tym kolorze)...czerń też się zawsze znajdzie i czerwieni nieco.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2010, 14:23 przez shestealsclouds, łącznie zmieniany 1 raz.
The cat yawned slowly, carefully, revealing a mouth and tongue of astounding pinkness. "Cats don't have names," it said.

"No?" said Coraline.

"No," said the cat. "Now, you people have names. That's because you don't know who you are. We know who we are, so we don't need names."

Re: Jaki jest Twój kolor?

23
Ja natomiast preferuję jak wszyscy wyżej (; czerń.
Uwielbiam także fiolet (wszystkie odcienie, od fiołkowego do purpurowego i śliwkowego), biel, kolor kobaltow oraz intensywną zieleń. <-- te kolory są moimi ulubionymi, jednakże nie ubieram się tylko według nich.^
Ostatnio zmieniony 19 cze 2010, 19:33 przez Lula94, łącznie zmieniany 1 raz.
Idealny facet nie pije, nie pali, nie sprzecza się, nie robi zakładów... po prostu nie istnieje. ;)

Re: Jaki jest Twój kolor?

26
Niebieski - różne odcienie błękitu ,
zielony - jasno zielony,morski,malachitowy,khaki ... ,
brąz ale tylko dane odcienie - cynamonowy,sepia,kawowy ...
:)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 14:11 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron