Re: W czym śpicie? ;P

31
Abesnai pisze:http://www.xiii.pl/img/realia/kolczuga2.jpg
:fiufiu:
staram się być również czasem bardziej ... elastyczny ???:ahah:
sami wiecie :satan:
:sex: - do tego zbroja płytowa to nie teges za mocno :ahaha:
Ta jest w sam raz, bo nawet można ciało przewietrzyć, po ciężkim dniu, pfu...robocie. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 05 sie 2010, 23:07 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: W czym śpicie? ;P

32
W takiej łapce nieżle się trzyma 25 kilowy mieczyk, ale chwytów w łóżku lepiej się wystrzegaj, chyba że policzkowanie to element gry miłosnej :D
Ostatnio zmieniony 06 sie 2010, 0:14 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: W czym śpicie? ;P

33
dobra przyznam się ... ja w nim pływam a nie sypiam :P
Ostatnio zmieniony 06 sie 2010, 0:35 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: W czym śpicie? ;P

34
Abesnai pisze:dobra przyznam się ... ja w nim pływam a nie sypiam :P
Tak myślałem... poznałem po kapturku że to taki rodzaj pianki :ahah:
Ostatnio zmieniony 06 sie 2010, 9:27 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: W czym śpicie? ;P

35
Abesnai, Ty się lepiej przyznaj, że to są ubranka pokutne w które wsadza Cię żona jak za bardzo nabroisz.... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 06 sie 2010, 10:57 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: W czym śpicie? ;P

36
Jak nabroi to dostaje takie ubranko...
[img]http://bathory_pl.w.interia.pl/gfx/elizabeth04.jpg[/img]
Ostatnio zmieniony 06 sie 2010, 12:20 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: W czym śpicie? ;P

37
Yhm... przyznam, iż liczyłam bardziej na raczenie nas widokiem seksownych przezroczystych koszulek niż sarkofagów czy tam "żelaznych dziewic", jednak de gustibus non est disputandum ;)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2010, 21:21 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: W czym śpicie? ;P

39
A ja ostatnio kupiłem w Tesco świetna piżamkę, z serii Looney Tunes. Czarne, krótkie spodenki oraz czerwona koszulka z dużym Kojotem E. Wilusiem:) Ogólnie oszalałem gdy zobaczyłem serie ciuchów z bohaterami Looney Tunes. Zresztą po raz pierwszy od lat zmusiłem się do założenia jakiegoś ciucha na siebie do snu:P
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 22:46 przez Cedzio, łącznie zmieniany 1 raz.
Wystarczy tylko chcieć aby odsłonić kurtynę mojej duszy...

Re: W czym śpicie? ;P

42
A ja jestem trochę obciachowa, bo moje piżamy i koszulki bynajmniej nie mają koronek i seksownych dekoltów. :P Mam słabość do 'uroczych' piżamek z jakimiś owcami, żyrafami i innymi takimi. Po prostu są sympatyczne i czuję się w nich swojsko i przytulnie. :)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 2:19 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: W czym śpicie? ;P

45
lufestre pisze:A ja jestem trochę obciachowa, bo moje piżamy i koszulki bynajmniej nie mają koronek i seksownych dekoltów. :P Mam słabość do 'uroczych' piżamek z jakimiś owcami, żyrafami i innymi takimi. Po prostu są sympatyczne i czuję się w nich swojsko i przytulnie. :)
Lufestre, mam tak samo:) W komodzie same piżamy z krówkami, biedronkami, gwiazdkami, a ostatnio nawet z tęczowymi chmurkami :P Moja matula nie może pojąć, jakim cudem nocuję w czymś takim u przyjaciół i pyta, czy nie patrzą na mnie dziwnie... Molestuje mnie też, żebym wreszcie zainwestowała w coś, co odpowiada mojemu wiekowi i w tymże pokazywała się ludziom (bo w domu do mojego infantylizmu wszyscy już przywykli), ale ja twierdzę, iż słitaśne piżamki są gwarantem słitaśnych snów i za nic z nich nie zrezygnuję, A jak byłam młodsza, mniej bałam się ciemności, kiedy miałam na piżamie jakieś wesołe stworki, więc posiada to udowodniony aspekty terapeutyczny :D
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 12:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: W czym śpicie? ;P

46
Sailor, piąteczka. :przybij: :D

Jak nocuję u mojej przyjaciółki to jej facet w 8 przypadkach na 10 już nawet nie pyta, tylko robi minę pt. "o losie". :D Kiedyś pytał kiedy sobie kupię coś ludzkiego gdy po raz kolejny paradowałam po dużym pokoju w kompleciku w owce. :rotfl:
Ciemności się chyba nie boję, ale zawsze można kogoś poszczuć różowym potworem z piżamy. :D
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 12:54 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: W czym śpicie? ;P

47
Jedna z moich psiółek ma takiego super- dorosłego i dojrzałego faceta, który też próbował kpić z moich upodobań. Jak na złość postanowiłam na spotkania z nim przywdziewać wyłącznie rzeczy kjutaśne, typu: t- shirt z Dzwoneczkiem, kolczyki z Kłapouszkiem, bluzę w kwiatki, piżamy to już swoją drogą :P W końcu też przestał się dziwić, chyba granica wytrzymałości została nieodwołalnie obalona i zniesie już wszystko ;) Ale tak naprawdę wkurzało mnie, że ktoś potrafi oceniać i komentować po tym, że ma się takie z lekka dziecinne odchyły. Ja uważam, że to słodkie pielęgnować w sobie resztki małej dziewczynki i wcale nie jesteśmy takie stare, aby się tego wyrzekać, łot co ;P
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 11:38 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: W czym śpicie? ;P

48
Hmm trzeba facetom robić test na "słodkość". Jak będą kręcić nosem, to znaczy, że to kiepski wybór pana mądralińskiego i jaki-to-nie-jestem-dojrzały. :D
Moim zdaniem człowiek swoim zachowaniem udawadnia dojrzałość, a nie upodobaniami. Pewnie, że latanie z kucykami spiętymi różowymi kokardkami to już przesada, ale jakiś zabawny t-shirt czy właśnie piżama, to moim zdaniem nie jest problem. ;)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 14:21 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: W czym śpicie? ;P

49
lufestre pisze:Sailor, piąteczka. :przybij: :D

Jak nocuję u mojej przyjaciółki to jej facet w 8 przypadkach na 10 już nawet nie pyta, tylko robi minę pt. "o losie". :D Kiedyś pytał kiedy sobie kupię coś ludzkiego gdy po raz kolejny paradowałam po dużym pokoju w kompleciku w owce. :rotfl:
Ciemności się chyba nie boję, ale zawsze można kogoś poszczuć różowym potworem z piżamy. :D
A liczyłaś te owce by zasnąć?
:D
Chyba mam gdzieś jakąś pożamę..lec i tak sypiam w majtkach albo nago.
:)
Zabawna bywa bielizna erotyczna np. majtki ze słoniem.
:black2:
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 18:12 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron