Re: bransoletka

1
oglądając telewizje zauważyłam że wiele prezenterek,aktorek,piosenkarek ma na ręce bransoletke ze skóry a do niej poprzyczepiane różnego koloru zawieszki.poszperałam po internecie i okazało się ż e te bransoletki ole lynggaard to największy hit sezonu czy ktoś z was ma taka piękną ozdobe na ręce bo powiem że wygląda to rewelacyjnie.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, 9:55 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: bransoletka

2
Masz w salonie stoisko z bizuterią? Dobry pomysł, ale juz nie reklamuj wszystkiego co masz na tym stoisku ;) bizuteria Ole Lynggaarda i Dyrberg-Kerna nam w zupełnosci wystarczą :D
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, 18:46 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: bransoletka

3
kika75 pisze:oglądając telewizje zauważyłam że wiele prezenterek,aktorek,piosenkarek ma na ręce bransoletke ze skóry a do niej poprzyczepiane różnego koloru zawieszki.poszperałam po internecie i okazało się ż e te bransoletki ole lynggaard to największy hit sezonu czy ktoś z was ma taka piękną ozdobe na ręce bo powiem że wygląda to rewelacyjnie.
Ja mam takie na nodze.
:bobo:
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, 21:10 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: bransoletka

4
a ja wolę dobrego grilla :P
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, 22:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron