Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

33
Życie według reguły : "Plasctic, plastic is fantastic"
Yesss ... I love it uhahaha :D
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 23:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

36
Nala pisze:Leginsy nie zawsze są takie jak powinny być. Czasami wyglądają niesmacznie. Jeśli całe ciało wylewa się spod nich. Zdarzają się i takie przypadki, bo widziałam to wczoraj.
Z legginasami jest taki sam problem jak z rurkami, zapanowała na nie moda i większość dziewczyn/kobiet się w nie wciska bez głębszej refleksji, czy im pasują do figury. Polki wg mnie mają generalnie ładne nogi, proporcjonalne, proste i opinające spodnie ładnie je akcentują, ale niestety bywają przypadki, że wyglądają w legginsach jak baleronki, a jak jeszcze legginsy są jakieś błyszczce lub cętkowane, to naprawdę woła to o pomstę do nieba.
Raz się spotkałam z odrzuceniem szpilek, bo one się nie podobają. A buty, a w szczególności szpilki są ważnym elementem ubioru kobiety, bo to one mogą ukształtować całą figurę:)
Szpilki to sprawa dość dyskusyjna, bo tak jak pomagają nam prosto się trzymać i wysmuklić figurę czy nawet w jakimś stopniu ją wymodelować, mogą też źle dobrane destabilizować kręgosłup, kolana, przysparzać bólu i zniekształcać stopę, zwłaszcza kostki śródstopia. Ogólnie zasada jest taka, że im mniejsza stopa, tym mniejsza szpilka, a najlepiej stabilny obcas :)
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 12:56 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

37
PiotrRosa pisze:No i co? Fajne dziewczyny. Ja tam bym ich z sypialni nie wyganiał. Ani jednej, ani drugiej. Ani obu na raz. Inna sprawa, czy bym to przeżył :-)
:no::no:
Łoo mateńko -Piotrze -toż to sama sztucznośc ,zero kobiecości i co najważniejsze zero inteligencji ....Na nie to sie nawet nie da patrzeć ,bleee....No ale są gusta i guściki ;)
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 16:10 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

42
Ja?! pisze:Ciało nie jest sztuczne a lala z sexshopu nie posiada uczuć. Kobieta nawet w plastiku zawsze ma przewage nad lalą dmuchaną głównie dlatego że to człowiek a nie rzecz martwa o czym niektórzy często zapominają.
Obrazek
Zobacz JA?! z jakimi to przeciwnościami losu walczy menczyzna na załączonym obrazku. Toż to dopiero "płomienne uczucie" :D
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, 23:58 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

45
Czy wy gardzicie kimś bo nie jest dla was ? Niedojrzałe kobiety są dla niedojrzałych facetów i wszystko gra. Wiecie że czasem facet wybiera mało inteligentną bo ona ma więcej uczuć ? To nic że głupia ale ciepła miła radosna a tego często brakuje inteligentnym kobietom. Inteligentne nawet mają problem z orgazmem ale potrafią go inteligentnie udawać. Kobieta nie musi być inteligentna to rola faceta, wystarczy że jest mądra. Facet rasowy nie jest mądry ale inteligentny. Ludzie się w ten sposób uzupełniają. Facet po kilku latach małżeństwa czasem szuka kochanki choćby w myślach i nie szuka inteligentnej bo ma ją w domu.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 6:23 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

47
:ahah:
Czyli głupi inteligent?
:D

Nie sądziłem, że inteligencja wyklucza wrażliwość i ciepło.
Zatem jestem zimnym draniem.
:D
To dlatego przejmuję się innymi.
;)

Przede wszystkim inteligencja nie jest stała - zależy od naszej formy.
Inteligencja polega między innymi na dokonywaniu mądrych wyborów - na podstawie wiedzy.
Zapewniam, że inteligentna kobieta potrafi być ciepła i wrażliwa np. moja mama.
:D
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 11:35 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

48
Ja?! pisze:Czy wy gardzicie kimś bo nie jest dla was ? Niedojrzałe kobiety są dla niedojrzałych facetów i wszystko gra. Wiecie że czasem facet wybiera mało inteligentną bo ona ma więcej uczuć ? To nic że głupia ale ciepła miła radosna a tego często brakuje inteligentnym kobietom. Inteligentne nawet mają problem z orgazmem ale potrafią go inteligentnie udawać. Kobieta nie musi być inteligentna to rola faceta, wystarczy że jest mądra. Facet rasowy nie jest mądry ale inteligentny. Ludzie się w ten sposób uzupełniają. Facet po kilku latach małżeństwa czasem szuka kochanki choćby w myślach i nie szuka inteligentnej bo ma ją w domu.
Ja!?, inteligentne osoby są po prostu bardziej świadome swych uczuć i emocji, stąd nie szafują nimi na lewo i prawo, są mniej wylewne i porywcze, dlatego mogą sprawiać pozory chłodnych w porównaniu np. do tych „ciepłych, miłych, radosnych” mniej rozgarniętych istotek, którymi się tak zachwycasz ;) Mnie osobiście jednak tacy ludzie niezbyt interesują , można w nich czytać jak w otwarte księdze, zero uroku tajemnicy :P Poza tym uczuć nie wystarczy jedynie posiadać, trzeba potrafić się nimi również posługiwać - umieć je stonować, „ogarniać”, wyciągać z nich właściwe wnioski, nie ranić nimi innych, a inteligencja jest ku temu niezbędna.

A co do tych „apetycznych” pań, to ja nie wyobrażam sobie dotykania czy całowania takiej ilości podkładu, brozneru, farby itd., nie wspominając o tipsach i innych czyhających zagrożeniach ;) Ale może to tylko moja kobieca natura tak mnie ogranicza a facetom to nie przeszkadza ;D
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 12:40 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

53
Ja?! pisze:Chcesz przykładu na głupich inteligentnych to popatrz na polityków.
Nie zgadzam się, że są inteligentni.
Raczej głupi ma szczęście.
Widocznie biją rekordy głupoty i dlatego mają go aż tyle.
:D
Ja?! pisze:Jest inteligencja mentalna i emocjonalna. Facetom brakuje emocjonalnej a kobietom mentalnej. Jedni z drugich się śmieją bo nie rozumieją. A mądrość to jeszcze coś innego i o ile inteligencje można ćwiczyć szkolić to mądrości w szkole się nie nauczysz.
Stwierdzono u mnie, że mam emocjonalną.
:D
A jestem facetem.
;)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 20:30 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

54
Zdarza się że facet ma przewage inteligencji emocjonalnej nad mentalną tak jak się zdarza że kobiety mają przewage inteligencji mentalnej nad emocjonalną. Są to coraz częstsze przypadki. Ale ideał to mieć tego po równo. Mnie jakoś nie pociągają kobiety z przewagą mentalnej bo mam wrażenie że to facet w skórze baby.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2011, 21:10 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

56
Może politycy to oszuści ale mają inteligencje powyżej średniej. Złodzieje oszuści też mają wysoką inteligencje - mentalną. Po to się szło na studia by legalnie wykorzystywać innych używając inteligencji w perfidny sposób. Nie mówie o wszystkich ale jest to znaczny procent osób z wysokim wykształceniem. Polityk to czasem taki sam przestępca tyle że gorszy bo jego decyzje wpływają na miliony ludzi. Dobry polityk to ten u którego widać inteligencje emocjonalną.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2011, 0:55 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

57
Powyżej średniej(3200 zł) to na pewno mają zarobki.
El presidente ze swoimi gafami i Kaczka chcąca z osoby krewnej zrobić świętą oraz organizować pielgrzymi - inteligencja inaczej.
:D
Swoją drogą uważam, że zbytni konserwatyzm panuje w ubiorze polityków.
Strzeliliby sobie jakiegoś irokeza na przykład i przyszli w wytartych dżinsach.
;)

Tylko łańcuchami mogliby się wzajemnie zadusić.
:ahah:
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2011, 1:03 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

59
To taka hipokryzja.
Jak wszystkie będą źle wyglądały to na zadną gapić się nie będą ani na inne ani na swoją.
A jak chcą patrzeć to nie powinni zabraniać.
Tylko ryzykują, że inni zobaczą.
To trochę takie zamykanie w złotej klatce a jednocześnie jest to niesprawiedliwe i głupie.
Jeśli ich kobieta im się podoba - to po c patrzeć na inne?(coś jak porównywanie, który ma dłuższego czy jak?).
Jeśli nie chcą by inni na ich patrzyli to może powinni wiązać się z takimi, na których widok rzy..
Wtedy na pewno nikt nie spojrzy, ale będa się też wstydzić.
:D
Jakaś paranoja.
;)
Ostatnio zmieniony 04 cze 2011, 11:01 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Pytanie do Panów! (jeśli w ogóle tu zaglądają ;P )

60
merkaba pisze:dlaczego nie lubią bo za dożo widać

lubia patrzeć ale na ine kobiety i żeby nie patrzyli inni faceci na ich kobiety

http://www.kciuk.pl/Seksowne-leginsy-Ni ... ja-a56185/
Ale ... pupy :D "Dobra pupa nie jest zła" można by powiedzieć ;) To czym ją przystroimy ujmy jej chyba nie przyniesie, co najwyżej jej właścicielowi a leginsy chyba są o niebo lepsze niż niektóre modne workowate, bezkształtne spodnie.
Oglądanie "tyłu" to dosyć pierwotny instynkt, zwłaszcza jak jest na czym oko zawiesić :P
Ostatnio zmieniony 04 cze 2011, 15:01 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron