Re: Hipsterzy

31
Abesnai pisze:Przypadli mi mocno do gustu owi "hipsterzy", po przeczytaniu Waszych postów :)
Zwłaszcza :
Stąd wybierają niszowe obszary sztuki czy epatują wręcz niedbalstwem, chaosem a nawet pewnym niechlujstwem w ubiorze, stylu bycia.
Znaczy, że mój gust mozna nazwać wypaczonym, albo hipsterskim w odróznieniu od hipsterów.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 10:37 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Hipsterzy

32
Nebogipfel pisze:No tak, niemniej nie oglądałbym się na innych. Swoją drogą nie aż tak dawno można się było w Wiśle kąpać.
Niedawno= babcia ci opowiadała, że kąpała się za młodu? :black2:
Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 15:42 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Hipsterzy

34
:D Nie mogę sobie wyobrazić, ale z drugiej strony- dużo się mówi o ekologii, a obecnie rozwinięta gospodarka nie pozwala na to, żebyśmy nagle przestawili się na inny sposób produkcji energii, np na baterię słoneczną. (Choć w pobliżu facet ma dom z takim bajerem na dachu...) Albo- jak nagle w krótkim czasie zutylizować to całe foliowo-plastikowe paskudztwo. Ja mam torbę ekologiczną, chyba nawet z włókna bambusowego. Ale czasem się zdarzy, że człowiek wyszedł z domu w innym celu, a wraca później, no i robi zakupy bez w/w torby. No i trzeba gdzieś to zapakować, i tak się kupuje foliówki. xD
Ostatnio zmieniony 19 lis 2011, 19:53 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Hipsterzy

35
Na Bielanach jest blok, który ma na dachu baterie słoneczne, no i w Szczyrku sporo budynków też ma(ponoć miasto oszczędza kupę kasy dzięki temu). :D Kupiłem nawet świetlówkę LED do oświetlania klawiatury, zużywa 1W tylko. :) Zastanawiam sie nad jakimś Macbookiem, ponoć wg specyfikacji zużywają góra 85W a nie pecetowy potwór co ma zasilacz 400-500 W. :D Jakbym miał baterie słoneczne na całej ścianie balkonu to o ile dobrze obliczyłem za energię dla kompa nic by się nie płaciło. :) Mój skaner zużywa 15W.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2011, 20:03 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Hipsterzy

36
[youtube][/youtube]

Chyba nie wyszło a miały być takie pikne focie :D
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moda”

cron